LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS HISTORICAL 2021
góra strony
Lista startowa zawodów - klasa HistorycznyWojskowy & HistorycznyOpen.
Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa Stanowisko
dwubój

1. Daniel Babiarz  CG96 6.5se  HistorycznyWojskowy zm. 1 / st. 1
2. Daniel Babiarz  CG96   HistorycznyOpen zm. 4 / st. 2
3. Mariusz Blum  Schmidt Rubin kal. 7,5x55 Swiss  HistorycznyWojskowy zm. 8 / st. 1
4. Szczepan Borzęcki  Karabinek SKS 45. 7.62x39  HistorycznyWojskowy zm. 8 / st. 2
5. Marcin Cieszkowski  K31 7,5x55 Swiss  HistorycznyWojskowy zm. 7 / st. 8
6. Zenon Czajkowski   husqvarna 6,5x55se  HistorycznyOpen zm. 8 / st. 4
7. Zenon Czajkowski   MAUSER 98 Radom 1938  HistorycznyWojskowy zm. 7 / st. 4
8. Konrad Drobek  Carl Gustafs 6,5 x 55  HistorycznyOpen zm. 4 / st. 6
9. Piotr Dymerski  7,62X54R MOSIN  HistorycznyWojskowy zm. 1 / st. 5
10. Andreas Fussenecker  Mauser CG M 63 - 6,5 x 55  HistorycznyOpen zm. 6 / st. 2
11. Hahnen Hans-Boris  Swedish Mauser 6,5x55  HistorycznyWojskowy zm. 8 / st. 3
12. Endru Holzhüter  Schweden-Mauser 6,5 x 55  HistorycznyWojskowy zm. 6 / st. 3
13. Maciej Kachnowicz    HistorycznyWojskowy zm. 7 / st. 1
14. Uwe Käppler  Mauser K98 30-06 Springfield  HistorycznyWojskowy zm. 2 / st. 6
15. Jakub Kli¶  CARL GUSTAF M96 6.5x55  HistorycznyWojskowy zm. 4 / st. 1
16. Marcin Konkol  SchmitdRubin G11 7.5x55  HistorycznyWojskowy zm. 3 / st. 4
17. Maricn Konkol  SchmitdRubin G11 7.5x55  HistorycznyOpen zm. 5 / st. 5
18. Mieczyslaw Kowalski  CG 6.5x55  HistorycznyWojskowy zm. 7 / st. 3
19. Mieczyslaw Kowalski  CG M 63 6.5x55  HistorycznyOpen zm. 1 / st. 6
20. Waldemar Król  SCHMIDT RUBIN 7,5X55  HistorycznyWojskowy zm. 4 / st. 8
21. Waldemar Król  CARL GUSTAF M96 6,5X55  HistorycznyOpen zm. 5 / st. 7
22. Rafał Kukuczka  Carl Gustaf m96   HistorycznyOpen zm. 7 / st. 7
23. Damian Kunz  Mosin M39 kal.7,62x54R (7.62x53R)  HistorycznyWojskowy zm. 6 / st. 5
24. Jörg Kuttnik  M96 6,5x55  HistorycznyWojskowy zm. 8 / st. 5
25. Jörg Kuttnik  K31 7,5x55  HistorycznyOpen zm. 1 / st. 4
26. Magdalena Lach  Carl Gustaf 6,5x55  HistorycznyWojskowy zm. 5 / st. 2
27. Magdalena Lach  Carl Gustaf 6,5x55  HistorycznyOpen zm. 2 / st. 2
28. Robert Lao  Carl Gustafs 6,5x55  HistorycznyWojskowy zm. 1 / st. 8
29. Robert Lao  Carl Gustafs 6,5x55  HistorycznyOpen zm. 3 / st. 8
30. Emil Leszczyński  Carl Gustaf 1896 6.5x55  HistorycznyWojskowy zm. 5 / st. 8
31. Paweł Mikołajczyk  Schmidt Rubin G96/11 7.5x55 swiss  HistorycznyWojskowy zm. 4 / st. 3
32. Paweł Mikołajczyk  Schmidt Rubin G96/11 7.5x55swiss  HistorycznyOpen zm. 2 / st. 3
33. Sławomir Mlicki  Enfield  HistorycznyWojskowy zm. 5 / st. 6
34. Mirosław Moskalewicz  Schmidt Rubin 7,5x55swis  HistorycznyWojskowy zm. 3 / st. 7
35. Mirosław Moskalewicz  Carl Gustafs 6,5x55  HistorycznyOpen zm. 4 / st. 7
36. Artur Osipowicz  Schmidt Rubin K11 7,5 x 55 Swiss  HistorycznyWojskowy zm. 2 / st. 4
37. Mariusz Pańko  LEE Efield 303BR  HistorycznyWojskowy zm. 6 / st. 6
38. Mariusz Pańko  LEE Efield 303BR  HistorycznyOpen zm. 2 / st. 5
39. Michał Rakowski  Mosin  HistorycznyWojskowy zm. 7 / st. 5
40. Wojciech Rej  Carl Gustaws M63  HistorycznyOpen zm. 3 / st. 2
41. Christian Seja  Enfield No. 2 MK4 / .303 Brit.  HistorycznyOpen zm. 1 / st. 3
42. Grzegorz ¦miglak  Lee Enfield SMLE MK.III kal. 303 Br  HistorycznyWojskowy zm. 3 / st. 6
43. Rafał Sokołowski  CG 6,5x55  HistorycznyWojskowy zm. 5 / st. 4
44. Rafał Sokołowski  CG 96 6,5x55  HistorycznyOpen zm. 6 / st. 4
45. Frank Steegmanns  300 Gunsmith M38  HistorycznyOpen zm. 2 / st. 8
46. Wojciech Suchomski  KRAG JORGENSEN 6.5X55SE  HistorycznyWojskowy zm. 3 / st. 5
47. Wojciech Suchomski  KRAG JORGENSEN 6.5X55SE  HistorycznyOpen zm. 4 / st. 5
48. Przemysław Szmyt  LEE ENFIELD 303 BRITISH  HistorycznyWojskowy zm. 2 / st. 7
49. Przemysław Szmyt  LEE ENFIELD 303 BRITISH  HistorycznyOpen zm. 6 / st. 8
50. Grzegorz Trzmielewski  K31 7,5x55 Swiss  HistorycznyWojskowy zm. 5 / st. 1
51. Grzegorz Trzmielewski  Carl Gustafs 6,5x55   HistorycznyOpen zm. 6 / st. 1
52. Andre Wagener  Schwedenmauser M96 / 6,5x55 Schwed.  HistorycznyOpen zm. 1 / st. 2
53. Marcin Węgrzynek  Schmidt Rubin K31 kal. 7,5x55 Swiss  HistorycznyWojskowy zm. 7 / st. 6
54. Jacek Wiecha  Husqvarna 96 6,5x55  HistorycznyWojskowy zm. 2 / st. 1
55. Jacek Wiecha  CARL GUSTAF   HistorycznyOpen zm. 3 / st. 1
56. Mariusz Wójcik  Mauser98  HistorycznyWojskowy zm. 5 / st. 3
57. Mariusz Wójcik  CARL GUSTAFS 6,5x55  HistorycznyOpen zm. 6 / st. 7
58. Przemysław Wójtowicz  6.5x55 Mauser  HistorycznyWojskowy zm. 7 / st. 2
59. Wojciech WoĽniak  Mosin 7,62X54R  HistorycznyWojskowy zm. 3 / st. 3
60. Konrad Żółtowski  Schultz & Larsen m52 6,5x 55   HistorycznyOpen zm. 1 / st. 7



Lista zarejestrowanych osób bez broni.
Imię i NazwiskoKod i miastoImię i NazwiskoKod i miasto

Stefan Clement21684 StadeDaniel Lubitz77887 Sasbachwalden
Monika Ganda-Zawół66-400Piotr Robaczyński78-100 Kołobrzeg
Paweł Lach66-004 Zielona Góra Alicja Suchomska64-905 Stobno
Lista zarejestrowanych samochodów.
Nr rejestracyjnyMarka i modelNr rejestracyjnyMarka i model

CW-AB338Ford RangerPO9NL36Skoda Octavia
CW58868Toyota CorollaPOBPR57Nissan X Trail
DJA66R2Ford GalaxyPZ472VCSuzuki Grand Vitara
DZGCOSTAMVolvo Xc90PZ543UKLand Rover
EBEPY409Porsche CayennePZL03N1Kia Sportage
FG1752KFord Mondeo Ba7PZLP233Szkoda Fabia
FG6836CMazda 6W0VROOMBmw X6M
FZ2264MAudi A6WF91408Vw
GS84953Fiat DucatoWU9430LAudi
LIPSU915Skoda KodiaqWY2947MVolvo Xc 70
LV-4903Skoda SuperbZGY29844Vw Tiguan
MO-BO206Volvo S60ZKL13683Volkswagen Tiguan
MOR619Peugeot RifterZKL18958 Peugeot 508 Kombi Czarny
NSZVU11Mercedes GlkZKO82MToyota Land Cruiser
OS-TS-501Skoda KamiqZS284HNSeat Ateca
OS-TZ-501Skoda KamiqZST40646Chevrolet Aveo
PO2K112Mercedes Viano
Szczegółowy harmonogram strzelań
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS HISTORICAL 2021.
Seria Data Godz. Stanowisko, imię i nazwisko, klasa
Dwubój / Trójbój
seria 1 01-09 08:00 1. Daniel Babiarz (HistorycznyWojskowy)
2. Andre Wagener (HistorycznyOpen)
3. Christian Seja (HistorycznyOpen)
4. Jörg Kuttnik (HistorycznyOpen)
5. Piotr Dymerski (HistorycznyWojskowy)
6. Mieczyslaw Kowalski (HistorycznyOpen)
7. Konrad Żółtowski (HistorycznyOpen)
8. Robert Lao (HistorycznyWojskowy)
seria 2 01-09 08:45 1. Jacek Wiecha (HistorycznyWojskowy)
2. Magdalena Lach (HistorycznyOpen)
3. Paweł Mikołajczyk (HistorycznyOpen)
4. Artur Osipowicz (HistorycznyWojskowy)
5. Mariusz Pańko (HistorycznyOpen)
6. Uwe Käppler (HistorycznyWojskowy)
7. Przemysław Szmyt (HistorycznyWojskowy)
8. Frank Steegmanns (HistorycznyOpen)
seria 3 01-09 09:30 1. Jacek Wiecha (HistorycznyOpen)
2. Wojciech Rej (HistorycznyOpen)
3. Wojciech WoĽniak (HistorycznyWojskowy)
4. Marcin Konkol (HistorycznyWojskowy)
5. Wojciech Suchomski (HistorycznyWojskowy)
6. Grzegorz ¦miglak (HistorycznyWojskowy)
7. Mirosław Moskalewicz (HistorycznyWojskowy)
8. Robert Lao (HistorycznyOpen)
seria 4 01-09 10:15 1. Jakub Kli¶ (HistorycznyWojskowy)
2. Daniel Babiarz (HistorycznyOpen)
3. Paweł Mikołajczyk (HistorycznyWojskowy)
4.  
5. Wojciech Suchomski (HistorycznyOpen)
6. Konrad Drobek (HistorycznyOpen)
7. Mirosław Moskalewicz (HistorycznyOpen)
8. Waldemar Król (HistorycznyWojskowy)
seria 5 01-09 11:00 1. Grzegorz Trzmielewski (HistorycznyWojskowy)
2. Magdalena Lach (HistorycznyWojskowy)
3. Mariusz Wójcik (HistorycznyWojskowy)
4. Rafał Sokołowski (HistorycznyWojskowy)
5. Maricn Konkol (HistorycznyOpen)
6. Sławomir Mlicki (HistorycznyWojskowy)
7. Waldemar Król (HistorycznyOpen)
8. Emil Leszczyński (HistorycznyWojskowy)
seria 6 01-09 11:45 1. Grzegorz Trzmielewski (HistorycznyOpen)
2. Andreas Fussenecker (HistorycznyOpen)
3. Endru Holzhüter (HistorycznyWojskowy)
4. Rafał Sokołowski (HistorycznyOpen)
5. Damian Kunz (HistorycznyWojskowy)
6. Mariusz Pańko (HistorycznyWojskowy)
7. Mariusz Wójcik (HistorycznyOpen)
8. Przemysław Szmyt (HistorycznyOpen)
seria 7 01-09 12:30 1. Maciej Kachnowicz (HistorycznyWojskowy)
2. Przemysław Wójtowicz (HistorycznyWojskowy)
3. Mieczyslaw Kowalski (HistorycznyWojskowy)
4. Zenon Czajkowski (HistorycznyWojskowy)
5. Michał Rakowski (HistorycznyWojskowy)
6. Marcin Węgrzynek (HistorycznyWojskowy)
7. Rafał Kukuczka (HistorycznyOpen)
8. Marcin Cieszkowski (HistorycznyWojskowy)
seria 8 01-09 13:15 1. Mariusz Blum (HistorycznyWojskowy)
2. Szczepan Borzęcki (HistorycznyWojskowy)
3. Hahnen Hans-Boris (HistorycznyWojskowy)
4. Zenon Czajkowski (HistorycznyOpen)
5. Jörg Kuttnik (HistorycznyWojskowy)
6.  
7.  
8.  
  01-09 14:00 zmiana długo¶ci osi
Konkurencja 1100 m
  01-09 14:15 zakończenie strzelania
Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów.


Informacja dla zawodników
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS HISTORICAL 2021.
 Zawodnik Klasa Dwubój / Trójbój 1100 m
data godz. seria tor data godz. seria tor
Babiarz Daniel HistorycznyWojskowy 01-09 08:00 1 1      
Babiarz Daniel HistorycznyOpen 01-09 10:15 4 2      
Blum Mariusz HistorycznyWojskowy 01-09 13:15 8 1      
Borzęcki Szczepan HistorycznyWojskowy 01-09 13:15 8 2      
Cieszkowski Marcin HistorycznyWojskowy 01-09 12:30 7 8      
Czajkowski   Zenon HistorycznyOpen 01-09 13:15 8 4      
Czajkowski  Zenon HistorycznyWojskowy 01-09 12:30 7 4      
Drobek Konrad HistorycznyOpen 01-09 10:15 4 6      
Dymerski Piotr HistorycznyWojskowy 01-09 08:00 1 5      
Fussenecker Andreas HistorycznyOpen 01-09 11:45 6 2      
Hans-Boris Hahnen HistorycznyWojskowy 01-09 13:15 8 3      
Holzhüter Endru HistorycznyWojskowy 01-09 11:45 6 3      
Kachnowicz  Maciej HistorycznyWojskowy 01-09 12:30 7 1      
Käppler Uwe HistorycznyWojskowy 01-09 08:45 2 6      
Kli¶ Jakub HistorycznyWojskowy 01-09 10:15 4 1      
Konkol Marcin HistorycznyWojskowy 01-09 09:30 3 4      
Konkol Maricn HistorycznyOpen 01-09 11:00 5 5      
Kowalski Mieczyslaw HistorycznyWojskowy 01-09 12:30 7 3      
Kowalski Mieczyslaw HistorycznyOpen 01-09 08:00 1 6      
Król Waldemar HistorycznyWojskowy 01-09 10:15 4 8      
Król Waldemar HistorycznyOpen 01-09 11:00 5 7      
Kukuczka Rafał HistorycznyOpen 01-09 12:30 7 7      
Kunz Damian HistorycznyWojskowy 01-09 11:45 6 5      
Kuttnik Jörg HistorycznyWojskowy 01-09 13:15 8 5      
Kuttnik Jörg HistorycznyOpen 01-09 08:00 1 4      
Lach Magdalena HistorycznyWojskowy 01-09 11:00 5 2      
Lach Magdalena HistorycznyOpen 01-09 08:45 2 2      
Lao Robert HistorycznyWojskowy 01-09 08:00 1 8      
Lao Robert HistorycznyOpen 01-09 09:30 3 8      
Leszczyński Emil HistorycznyWojskowy 01-09 11:00 5 8      
Mikołajczyk Paweł HistorycznyWojskowy 01-09 10:15 4 3      
Mikołajczyk Paweł HistorycznyOpen 01-09 08:45 2 3      
Mlicki Sławomir HistorycznyWojskowy 01-09 11:00 5 6      
Moskalewicz Mirosław HistorycznyWojskowy 01-09 09:30 3 7      
Moskalewicz Mirosław HistorycznyOpen 01-09 10:15 4 7      
Osipowicz Artur HistorycznyWojskowy 01-09 08:45 2 4      
Pańko Mariusz HistorycznyWojskowy 01-09 11:45 6 6      
Pańko Mariusz HistorycznyOpen 01-09 08:45 2 5      
Rakowski Michał HistorycznyWojskowy 01-09 12:30 7 5      
Rej Wojciech HistorycznyOpen 01-09 09:30 3 2      
Seja Christian HistorycznyOpen 01-09 08:00 1 3      
¦miglak Grzegorz HistorycznyWojskowy 01-09 09:30 3 6      
Sokołowski Rafał HistorycznyWojskowy 01-09 11:00 5 4      
Sokołowski Rafał HistorycznyOpen 01-09 11:45 6 4      
Steegmanns Frank HistorycznyOpen 01-09 08:45 2 8      
Suchomski Wojciech HistorycznyWojskowy 01-09 09:30 3 5      
Suchomski Wojciech HistorycznyOpen 01-09 10:15 4 5      
Szmyt Przemysław HistorycznyWojskowy 01-09 08:45 2 7      
Szmyt Przemysław HistorycznyOpen 01-09 11:45 6 8      
Trzmielewski Grzegorz HistorycznyWojskowy 01-09 11:00 5 1      
Trzmielewski Grzegorz HistorycznyOpen 01-09 11:45 6 1      
Wagener Andre HistorycznyOpen 01-09 08:00 1 2      
Węgrzynek Marcin HistorycznyWojskowy 01-09 12:30 7 6      
Wiecha Jacek HistorycznyWojskowy 01-09 08:45 2 1      
Wiecha Jacek HistorycznyOpen 01-09 09:30 3 1      
Wójcik Mariusz HistorycznyWojskowy 01-09 11:00 5 3      
Wójcik Mariusz HistorycznyOpen 01-09 11:45 6 7      
Wójtowicz Przemysław HistorycznyWojskowy 01-09 12:30 7 2      
WoĽniak Wojciech HistorycznyWojskowy 01-09 09:30 3 3      
Żółtowski Konrad HistorycznyOpen 01-09 08:00 1 7      
Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów.



Wersja do druku