Nieoficjalne, częściowe wyniki 10 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).


Dystans 300m - klasa Semi-Auto
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Błażej Domański  94 (1X)  1.249  Stag Model 6   Bushnell DMR 3.5-21    
2.   Marcin Ferenc  93 (2X)  1.226  HK MR308 .308 Win   Buschnell 3.5-21x50    
3.   Krzysztof Wojczys   93 (1X)  1.627  HK MR308    Vortex Razor 2    
4.   Radosław Pilut  91 (1X)  1.260  Savage MSR-10 LR kal. 308   DO Stryker HD 4.5-30x56 FFP    
5.   Tarek Graf  89 (1X)  1.352  MR 308   Zeiss 6-24x56    
6.   Maciej Halladin  88    1.742  OA-10 .308Win   NF ATACR 5-25    
7.   Patrick Mohr  86 (1X)  2.785  B&T APC223 .223 Rem.    DD-Optics 5-30x50    
8.   Maciej Kachnowicz  86    2.131  AR10 numbers .308   10-50x60    
9.   Ralf Nitsch  85    1.639  H&K MR 308   S&B 4-16x50    
10.   Michał Wodnicki   79    1.490  Stag .223 REM   Delta    
11.   Artur Kamiński  78 (1X)  1.455  JP .308 Win   NF    
12.   Andreas Wozniak  75    3.151  DDM4 V11 Pro .223 Rem.   3-9x40    
13.   Oliver Hüfner  61       HK MR308   Kahles    
14.   Mariusz Negowetti  55 (1X)     B&T APC223 .223 Rem.   Schmidt-Bender    
15.   Dariusz Dziamski   0       Anderson AM10 308 Win   Vortex    
15.   Thomas Heise  0       Oberland Arms OA 10 308   DD Optics 5-25x50 Mildot    
15.   Darius Kurzynski   0       Schmeisser AR15 M5F . 223   Ritter Optic 10-40x50    
15.   Daniel Lang  0       MR 308   S&B    
Dystans 300m - klasa Semi-AutoOpen
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Michał Wodnicki  97    0.997  DB 6.5 CM   Delta Optical Stryker    
2.   Ryszard Srokosz  94 (2X)  1.008  Lancer 6.5 CM   nightforce    
3.   Ramona Beck  94 (1X)  1.203  ALR.300 .300WM   Zeiss 6-24x72    
4.   Błażej Domański  94 (1X)  1.387  Lancer L30 6.5 Creedmoor   Delta Stryker HD 5-50 Mils    
5.   Rafał Walczowski  94 (1X)  1.467  6,5 Creed   NF Competition    
6.   Krzysztof Dzietczyk  94    1.192  Lancer L30   Night Force 7-35 x 56    
7.   Iwona Wysokińska  92 (1X)  1.169  6,5 mm   march    
8.   Igor Stefanowski  91 (1X)  0.814  6,5 Creed   NF Competition    
9.   Jakub Sidorowicz  91 (1X)  1.329  Stag Arms10 6,5CM   Kahles K318i    
10.   Kamil Bania   91    1.341  L30 6,5 Creedmoor   Delta    
11.   Dariusz Grzybowski   90 (2X)  1.226  Savage MSR10 6.5   Delta Stryker    
12.   Jacek Wiecha  90 (2X)  1.799   MSR10 6,5CR   Delta 3-24x56    
13.   Piotr Siezieniewski  90 (1X)  1.375  6.5 SLR   NF 15-55x52    
14.   Maciej Wysokinski  88 (1X)     billet    bushnell 1-4 lub inna    
15.   Andrzej Piątak  88    0.665  Precision Firearms   SB 5-45x56    
16.   Kai Krabbes  87    1.639  ALR.300 .300WM   Zeiss 6-24x72    
17.   Rafał Kukuczka  87    2.051  GH 10 6,5 Creedmoor   Vortex Viper PST II 5-25x50     
18.   Olha Kratyuk  86 (2X)  1.868  ALR 300 .300 WimMag   Kahles    
19.   Pawel Konecki  86 (1X)  1.627  JP 6.5CRM   March 10-60    
20.   Anne Straus  85 (1X)  1.478  Alexander Arms , 6,5 Grendel   Delta 5-50x56,     
21.   Darek Uszok  84 (1X)  2.315  Diamondback DB10 6,5   Vortex 4.5-25 HD Razor    
22.   Tadeusz Zimmer  69 (1X)     DCR AERO Precision 6,5 Creedmoor   Sihtron III 8x32x56    
23.   Tomasz Kardziejonek   66    2.979  Custom semi-auto (6.5x47 Lapua)   S&B PMII 5-25x56    
24.   Jacek Flisiak   60       SAVAGE 308win    BUSHNELL 3,5-21    
25.   Rafał Kwiecień  59       Savage MSR-15 .224 Valkyrie   Vortex    
26.   Bernhard Groehl   53       Izmash Tigr 7,62x54R   Vector 5-28x56    
27.    Michał Śledzik   24       Lancer 6,5        
28.   Marek Halicki  0       Savsge 6.5cm   Kahles 525i    
28.   Przemysław Szczepaniak  0       Savage MSR 10 precision 6,5 creedmo   Zeiss 6-24x56    
Dystans 300m - klasa Sniper
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Eugeniusz Grzybek  99 (2X)  0.642  Sabatti STR sport 308Win   Nigh Force Competition 15x55    
2.   Waldemar Król  99 (1X)  0.722  savage 10 BA .308win   VORTEX 6-25X50    
3.   Rafał Kwiecień  98 (5X)  0.825  CZ557 Varmint .308   Hawke Sidewinder ED 10-50x60    
4.   Wojtek Nowak  98 (4X)  0.756  Sabatti STR Sport 308 win.   Vortex golden eagle hd 52x60    
5.   Bogdan Raczyński  97 (4X)  0.802  308 W   NF    
6.   Artur Gryga  97 (1X)  0.768  Rem. 700 - DCR 308Win.   Vortex Razor 5X20    
7.   Michał Kolańczyk  97 (1X)  0.825  SSG04   S-B    
8.   Mirosław Małek  97 (1X)  1.031  NC RADO 308   Nightforc    
9.   Thomas Heise  96 (4X)  1.226  Tikka M65A   DD Optics 5-25x50 Mildot    
10.   Miroslaw Szambelan  96 (2X)  0.997  Sako TRG 22 - 308win   S&B 5-25x56    
11.   Lilianna Badura  96 (1X)  0.837  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
12.   Jerzy Krywult  96    0.722  .308 win.    10-60x52    
13.   Saulius Paknys  96    1.112  Dolphin. 308 WIN   Night Force 15-55X52    
14.   Grzegorz Górkiewicz  96    1.169  Sako trg 22 308 Win.   NF Comp.    
15.   Michał Śledzik  95 (3X)  1.192  Dolphin 308W   NightForce Competition     
16.   Michał Oleksiuk  95 (2X)  1.043  Sabatti Tactical Desrt 0,308w   Burris 8-40x50    
17.   Janusz Olszyk  95 (2X)  1.157  Sabatti 308 win   Bushnel Tactical    
18.   Wojciech Woźniak  95 (2X)  1.295  SABATTI TACTICAL 308 win   DO 4,5-30X50    
19.   Agnieszka Mituniewicz  95 (1X)  1.524  Sabbati Tactical Desert 308w   Delta optical Stryker 5-50x56    
20.   Marcin Kowalski  94 (4X)  2.028  NC Rado 308   NF    
21.   Krzysztof Bielecki  94 (3X)  1.020  Sabatti str 308Win    Delta 5-50x56HD    
22.   Tomasz Bąkowski  94 (2X)  0.619  308win   12-50x56    
23.   Patrick Mohr  94 (2X)  0.882  Sauer & Sohn 3000 .308 Win   Sightron SIII 10-50x60    
24.   Marta Laskowska  94 (2X)  1.020  308 win   Us optics 5-25    
25.   Josef Prochazka  94 (2X)  1.169  KELBLY 308Win   March 8-80x56.    
26.   Andrej Aidamovic  94 (1X)  0.894  Dolfin 308 win   march 10x60     
27.   Norbert Ernst  94 (1X)  1.077  SWS2000 308 Win   Sightron 10-50    
28.   Rafal Sokołowski  94 (1X)  1.306  Bergara bm14 308 w    Delta optical 5*50*56    
29.   Bartosz Łuczak  93 (4X)  0.940  Sabatti 308W   Kahles K1050MOAK    
30.   Krzysztof Michałowski  93 (4X)  1.432  Sako TRG22   Nightforce NXS 8-32x56    
31.   Wojciech Rej  93 (2X)  1.306  STR .308 Win   Stryker HD 5-50x56 SFP    
32.   Arkadiusz Szpakowski  93 (2X)  1.581  Sabatti .308 Win   Delta Stryker 5-50x56    
33.   Robert Żabicki  93 (2X)  1.799  Sabatti .308 Win   NF Competition    
34.   Peter Csatary  93 (1X)  0.859  Keppeler 308    Sightron 4-20x50    
35.   Marek Stacherski  93 (1X)  1.123  Sabatti 308 Win    Vortex     
36.   Andrzej Blok  93 (1X)  1.146  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
37.   Endru Holzhăźter  93    1.066  STL Kal. 308   SB 5x25 PMII    
38.   Jan Małek  92 (3X)  1.364  CZ 750 .308 Win   NIGHTFORCE 15-55x52    
39.   Adam Szuliński  92 (2X)  1.249  STEYR SSG 08 308 Win   S&B 5-25x56 PM II    
40.   Kerstin Peitz  92 (1X)  1.020  Ruger PR .308 Win   5-25x56 Vortex    
41.   Mateusz Kieda  92 (1X)  1.249  Rem700 308Win   Vortex 15x60    
42.   Dariusz Róża  92 (1X)  1.409  Howa 1500 APC 308 WIN   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
43.   Rafal Rozner  91 (1X)  0.837  Sabatti STR .308 Win   Delta Stryker 5-50x56    
44.   Stanisław Szałaśny  91 (1X)  1.089  Sako TRG   S&B    
45.   Robert Felinski  91 (1X)  1.169  Savage Dakota 308 Win   T36    
46.   Damian Garwolski  91 (1X)  1.421  Bergara B14 .308W   Delta Stryker HD 5-50x56    
47.   Grzegorz Szulczyński  90 (3X)  1.238  308   NF    
48.   Sebastian Wiącek  90 (1X)  0.997  Rem700 308win   Leica PRS 5-30x56 PRB    
49.   Andreas Mursall  90 (1X)  1.146  Mauser 86 SR 308win   Minox ZP5 5-25    
50.   Tomasz Badura  90 (1X)  1.409  Tikka T3X .308 win   March 5-40    
51.   Tomasz Szopinski  90 (1X)  2.206  Bergara B14 308WIN   NF 7x35    
52.   Piotr Chodzeń  90    0.825  Victrix Gladius 308WIN   March 10-60    
53.   Sebastian Szymański  89 (1X)  1.409  CZ557 308WIN   WEAVER T36     
54.   Artur Mazurkiewicz  89 (1X)  1.593  TIKKA TACTICAL A1 308w   Delta Optical 5-50x56    
55.   Jerzy Rozłucki  89    1.134  TRG .308   GE    
56.   Mariusz Negowetti  89    1.524  SIG Sauer SSG 3000 Super target .30   Schmidt-Bender    
57.   Piotr Kies  88 (2X)  1.765  DCR .308   Vortex    
57.   Thomas Sadewasser  88 (2X)  1.765  Haenel RS8 .308Win   Steiner M5Xi 5-25    
59.   Jörg Kuttnik  88 (1X)  0.837  Ruger PR, Kaliber: .308        
60.   Marco Witt  88 (1X)  1.203  Tikka Tac A1 .308   Kahles K624i    
61.   Robert Horodecki  88 (1X)  1.662  trg22 308WIN   S&B 12-50x56    
62.   Sławomir Mlicki  88    1.066  Sabatti 308W   Vortex    
63.   Werner Grünwald  88    1.421  remington 700 .308 win   DELTA STRYKER    
63.   Mścisław Śrutek  88    1.421  Tikka 308 Win   7-25    
65.   Bartłomiej Czeremski  88    1.558  Rem700 RDC 308win   MINOX ZP5 5-25x56    
66.   Darius Kurzynski  87 (1X)  0.688  Howa 1500 kal.308   Sightron 10-50x60    
67.   Krzysztof Kłosowicz  87 (1X)  1.421  Sako TRG 42    Night Force    
68.   Daniela Kroll  87 (1X)  1.547  STL, Kaliber: .308        
69.   Przemysław Wójtowicz  87    2.063  Tikka T3 A1 Tac .308W   Vortex Razor HD    
70.   Łukasz Sieczka  87       Tikka A1 TAC   Vortex Razor 4,5-27    
71.   Konrad Włodarczyk  86 (2X)  1.581  Sabatti str   NF comp    
72.   Wojciech Poncyljusz  86 (1X)  1.467  Sabatti 308 Win   Schmidt Bender max 50    
73.   Carsten Wicher  86 (1X)  1.937  Sako TRG 22, Kal. 308. Win   Schmidt & Bender 5x25     
74.   Jan Trzcinski  85    1.283  SSG04   VORTEX    
75.   Patryk Szymkowicz  84    2.051  Sabatti Tactical .308 WIN   Vortex Viper HST 6-24x50 30 mm    
76.   Hans Ellermann  84       Desert Tech 300 WM   Steiner MX/ 4 x28 x56    
77.   Maciej Stasiak  83 (1X)  1.776  TIKKA TACTICAL 308 win   VORTEX RAZOR 6-27 HD GEN 2     
78.   Magdalena Lach  83    2.177  keppeler 308 win   vortex 15-60x52    
79.   Piotr Dudczak  82 (1X)  0.676  Savage 12F/TR 308win   Nightforce 15-55x52 Competition    
80.   Dariusz Sobkowiak  82 (1X)  1.249  Cadex CDX .308 WIN   March 10-60x56    
81.   Grzegorz Śmiglak  82    1.283  Remington 700 308WIN   Bushnell DMR 3,5-21x50    
82.   Dariusz Kubicki  81 (1X)  0.974  Tikka T3x Tac .308 Win   Kahles K 624i 6-24x56    
83.   Marta Banach  77 (3X)     SAKO .308Win   Schmidt&Bender    
84.   Mustafa Isik  76    2.269  Tikka T3x TAC A1 .308 Win   Steiner M7Xi ZF    
85.   Marek Rydz  75    1.020  Tika 7.62   NF    
86.   Wlodzimierz Zamojski  75    1.238  SAKO TRG-22 308 Win   Schmidt Bender 12-50-56 PMII-2    
87.   Wojciech Wozniak  74 (1X)     SAVAGE 12 F/TR 308 win   Leupold vx-iii 8.5-25x50    
88.   Piotr Woźniak  70    2.280  Tikka 308Win   NF 8-32x56    
89.   Krzysztof Smorag  51       308 win   Nightforce    
90.   Andreas Wozniak  12       Steyr_Mannlicher Match .308 Win    Sniper: Steiner Military 5-25x56    
91.   Piotr Kowalczyk  0       Tikka T3x Tac A1   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
91.   Mirosław Moździerz  0       CZ 557 308   4,5 x 30 x 50    
91.   Marian Wiśniewski  0       Howa 1500 308win   Vortex golden eagle 15-60x52    
91.   Krzysztof Zadura  0       RDC 700 .308 WIN   Nightforce Competition 15-55x52    
91.   Robert Zakrzewski  0       SABATTI TACTICAL EVO 308win    KAHLES K1050 10-50x56    
Dystans 300m - klasa SniperOpen
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Iwona Wysokińska  100 (4X)  0.470  284   march    
2.   Adam Wardęcki  99 (7X)  0.745  Janczewski Custom 7-270 WSM   xxx    
3.   Bogdan Raczyński  99 (5X)  3.953  6,5 X 55    NF    
4.   Bartosz Łuczak  99 (3X)  1.031  Titan 6 TAC - 6,5 CM   Kahles K1050MOAK    
5.   Karol Janczewski  99 (2X)  0.607  Janczewski custom 6.5x47   March    
6.   Ryszard Kowalski  99 (1X)  0.722  Barnard, 284(7mm)   March 10x60 HM    
7.   Bartosz Kosowski  98 (4X)  1.031  Rem 700 kal 6,5   Steiner Mi5    
8.   Roman Kurdziel  98 (3X)  0.779  BAT 284W   NF    
9.   Grzegorz Gospodarek  98 (2X)  0.447  CDX-R7   4,5-30/56    
10.   Piotr Wilkowski  98 (1X)  0.791  TERASJANNE 284 i 6x47   MARCH 5-40    
11.   Marcin Ferenc  98 (1X)  0.837  CDX-R7 6.5 CM   Vortex 5-25x50    
12.   Daman Cerkanowicz  97 (3X)  0.619  DCR 700 284 Win   8-32X56    
13.   Maciej Wysokinski  97 (3X)  0.768  284   bushnell 1-4 lub inna    
14.   Tadeusz Zimmer  97 (1X)  0.619  DCR Ultimatum 284 Win   Leica 5x30x56    
15.   Jacek Dorszewicz  97 (1X)  0.974  Dolphin 284 win   March     
16.   Igor Stefanowski  97 (1X)  1.180  284 Win   NF Competition    
17.   Józef Giedź  96 (4X)  0.619  7-08rem   NF     
18.   Tomasz Piątek  96 (4X)  1.249  CZ 550 .284 win   Delta Stryker 4,5-30x56    
19.   Piotr Chodzeń  96 (4X)  1.318  Kelbly 284W   March 10+60    
20.   Janne Pietilainen  96 (3X)  0.699  Terasjanne .284 win   March    
21.   Marek Halicki  96 (3X)  0.882  Tikka tac a1 6.5cm   Kahles 624i    
22.   Grzegorz Czajkowski  95 (5X)  1.134  TIKKA 6.5 CM   Vortex    
23.   Tomasz Stachyra  95 (4X)  1.318  3006   5-50x56    
24.   Josef Prochazka  95 (3X)  0.791  KELBLY 6.5x47L   March 8-80x56.    
25.   Marcin Majchrzak  95 (3X)  0.802  Dolphin 300wsm    March    
26.   Piotr Siezieniewski  95 (3X)  0.963  284 Win   NF 15-55x52    
27.   Dariusz Grzybowski  95 (2X)  0.699  Tikka T3x   Delta Stryker    
28.   Mirosław Małek  95 (1X)  0.951  NC RADO 284   Nightforce    
29.   Krystian Janczewski  95    1.203  Janczewski        
30.   Piotr Nazdrowicz  94 (1X)  1.008  Tikka 6.5mm   5-25    
31.   Luděk Horák  94    0.882  STL-S 6,5x47 Lapua   NXS    
32.   Andreas Mursall  94    1.077  Tikka T3. 6.5 Creedmoor   Steiner MX7 4-28    
33.   Jan Sykora  94    1.364  Dolphin 6.5creedmoor   NFcomp    
34.   Marco Witt  93 (3X)  1.364  Gewehr: Tikka Tac A1, Kaliber: 6,5         
35.   Michał Kolańczyk  93 (2X)  1.031  Howa 6.5 CM   GI    
36.   Słąwomir Kopyś  93 (2X)  1.295  STR SPORT 6,5 Creedmoor   Kahles 6-24x56    
37.   Jerzy Rozlucki  93 (1X)  1.180  Victrix .284   NF    
38.   Piotr Lalik  93 (1X)  1.398  300 Norma Mag.   SB 5-45x56    
39.   Arek Ptak  93 (1X)  1.409  Steyr Manlicher 300 win.mag.   S&B 5-45X56 PMII    
40.   Zbigniew Soliński  93    1.444  MOD.98 kal. 6,5x55   KAHLES 10-50x56 MOAK    
41.   Joanna Wilkowska  92 (2X)  1.043  SURGEON TERSJANNE 6,5X47   MARCH 5-40    
42.   Dariusz Krakowiak  92 (1X)  1.570  DCR 700 kAL.30.06   NXS 8x32x56    
43.   Marcin Woszczak  91 (1X)  0.676  Sabatti STR 6,5 Creed   NF Comp. 15-55X52    
44.   Wojciech Jagielski  91 (1X)  1.203  Sabatti Tac EVO .300 WM   Kahles 5-25x56    
45.   Robert Felinski  91 (1X)  1.822  Savage Apache 300 WSM   T36    
46.   Patrick Mohr  91    1.833  Tikka T3X TacA1 6.5 Creedmoor   Sightron SIII 10-50X60    
47.   Magdalena Lach  90 (1X)  1.616  tikka t3x 6,5 creedmoor    delta titanium 4-5-30×50    
48.   Konrad Żółtowski  90 (1X)  1.627  tikka t3x tac a1   delta styker hd 5-50x56 sfp dls-1    
49.   Robert Kowalewski  90    1.066  CZ 550 6.5x55   DELTA STRYKER HD 5-50X56 SFP    
50.   Mariusz Łokaj  90    1.558  Cadex 6.5 Creedmoor   Votrex Razor HD    
51.   Daniela Kroll  89 (1X)  1.054  Tikka T3X TAC A1   Steiner 5x25    
52.   Andrzej Blok  89    0.951  NC-RADO 6.5x47   NF Competition    
53.   Marek Kowalczuk  88    1.513  Tikka T3 Varmint   NF 12-42x56    
54.   Pit Jome  87 (1X)  1.982  Dolphin 6.5 CM   Delta 5-50x56    
55.   Anne Straus  86 (1X)  1.467  Dolphin 6.5 CM   Delta 5-50x56    
56.   Ireneusz Woszczek  86    1.960  Terasjanne 284   15-55    
57.   Stanisław Karpinski  85 (4X)  1.226  6,5x47 Lapua   NF Competition    
58.   Łukasz Halicki  85 (1X)  1.432  Sako TRG 22. 6.5CM   Kahles 5-25i    
59.   Mirosław Moskalewicz  84    1.604  Tikka T3x 6,5x55SE   BUSHNELL E. T. DMR II 3,5 - 21     
60.   Piotr Borysewicz  83    1.077  300 WinMag   Steiner    
61.   Artur Śliczny  83    1.432  CADEX 6,5 creedmoor   NF Benchrest 12-42x56 NP- R2    
62.   Tomasz Żak  83    2.235  Sabatti tld 6,5x47   Delta ed 25x50    
63.   Peter Heikenroth  80    0.779  Mercury   Athlon    
64.   Rene Braun  80    1.364  Tikka tx3 CTR , 6,5mm Creedmoor   IOR Terminator    
65.   Wojciech Feldgebel  79 (1X)     Tikka 3S 6,5x55   Delta 3-24x56    
66.   Endru Holzhüter  76    2.269  Tikka T3x TAC A1 6,5 CM        
67.   Michael Lehr  75    1.616  Ruger Precision Rifle .338 Lapua Ma   Steiner M7Xi    
68.   Ryszard Srokosz  74 (2X)     Savage 110BA 338LM   nightforce    
69.   Jacek Atamańczyk  72 (1X)     300wm   NF 15-55x52    
70.   Sven Lehmann  72    2.498  Bergara B14 BMP in 6,5mm Creedmoor   Delta Optical Stryker HD 4,5-30x56    
71.   Oliver Seliger  68       Hawkeye® Long-Range-Target 6.5   Athlon Midas Tac 6-24 x 50    
72.   Ryszard Górka  67    1.226  Sabatti tactical 6,5×55    NF8-32x56    
73.   Maciej Krawczak  53                
74.   Joerg Plotz  47 (1X)     .284   Delta 5-50x56    
75.   Pawel Konecki  0       Keppeler 7mm RSAUM   March 8-80    
   Rafał Walczowski  awaria (1X)     284 Win   NF Competition    
Dystans 300m - klasa F/TR
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Grzegorz Szulczyński  100 (4X)  0.481  308   NF    
2.   Andrzej Bąk  99 (4X)  0.779  Sabatti .308 WIn   Vortex PST 6-24/50    
3.   Tomasz Badura  99 (4X)  0.791  TIKKA T3X .308 WIN   March 5-40    
4.   Marcin Kowalski  99 (3X)  0.630  NC Rado 308   NF    
5.   Marcin Żurek  99 (1X)  0.985  Sabatti Tactical LW 0.308win   Delta DOT 3-24x56    
6.   Josef Prochazka  98 (4X)  0.676  KELBLY 308Win   March 8-80x56.    
7.   Arkadiusz Szpakowski  98 (3X)  0.573  Sabatti .308 Win   Delta Stryker 5-50x56    
8.   Tomasz Bąkowski  98 (3X)  0.676  308 win   12-50x56    
9.   Frank Krüger  98 (3X)  0.848  Sigg-Schurter .223 Rem   Sightron 8-32    
10.   Zdzisław Przybylski  98 (2X)  0.665  HOWA 1500 .223   NightForce    
11.   Wojtek Nowak  98 (2X)  0.814  Sabatti STR Sport 308 win.   Vortex golden eagle hd 52x60    
12.   Saulius Paknys  98 (1X)  0.997  DTS Sport 308 WIN    March X 10-60X56    
13.   Rafal Sokołowski  97 (5X)  0.837  Bergara bm14 308 w   Delta optical 5*50*56    
14.   Robert Żabicki  97 (4X)  0.699  Sabatti .308 Win   NF Competition    
15.   Bouke Feenstra  97 (4X)  0.791  Marlin .308   Delta Optical Stryker HD 5-50x56 SF    
16.   Marek Fulbiszewski  96 (5X)  1.054  Sabatti 308 WIN   NF Comp. 15-55x52    
17.   Jerzy Rozłucki  96 (2X)  1.031  Sako TRG .308   Vortex GE    
18.   Artur Gryga  96 (1X)  0.779  Rem. 700 - DCR 308Win   Vortex Razor 5X20    
19.   Stanisław Karpinski  96 (1X)  1.008  308   NF Competition    
20.   Lilianna Badura  95 (3X)  0.825  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
21.   Konrad Włodarczyk  95 (2X)  0.951  Sabatti str   NF comp    
22.   Jan Sykora  95 (2X)  1.421  PiroArms 308Win   March    
23.   Andrej Aidamovic  95 (1X)  0.779  Dolfin 308 win   10x60 March High master     
24.   Bogdan Raczyński  95 (1X)  1.031  308 W   NF    
25.   Dariusz Dziamski  95 (1X)  1.169  Savage 12FTR 308 Win   Benchrest 12-42x56 Nightforce    
26.   Roman Chocholski  95    1.215  CZ 557 308 WIN   GE 15-60x52    
27.   Tomasz Affet  94 (2X)  1.043  Savage 12/F-TR   NF    
28.   Michał Horłoza  94 (2X)  1.100  Savage 12 F/TR .308 Win   NF    
29.   Sławomir Mlicki  94 (1X)  0.917  Sabatti 308W   Vortex    
30.   Michał Śledzik  93 (2X)  1.031  Dolphin 308W   NightForce Competition    
31.   Agnieszka Mituniewicz  93 (2X)  1.157  Sabbati Tactical Desert 308w   Delta optical Stryker 5-50x56    
32.   Andrzej Blok  93 (2X)  1.879  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
33.   Piotr Stasiek  93 (1X)  1.215  Savage 12 308 Win   NF 15/55    
34.   Aleksander Poklewski-Koziełł  93 (1X)  1.467  Savage 10FCP HS 308Win   Nightforce ATACR    
35.   Piotr Kuberacki  93    0.985  308win   DO3,5-30    
36.   Ryszard Banach  93    1.318  SAKO .308Win   Schmidt&Bender    
37.   Jakub Wyroba  92 (4X)  1.753  308 WIN NC RADO   NF    
38.   Jacek Wiecha  92 (2X)  0.848  Savage .223   March 48x52    
39.   Radosław Trzciński  92 (1X)  1.180  SSG04 308   VORTEX    
40.   Wiesław Potomski  92 (1X)  1.226  MC 13 308 WIN   SIGHTRON 8-32    
41.   Werner Grünwald  91 (2X)  1.627  remington 700 .308 win   DELTA STRYKER    
42.   Artur Mazurkiewicz  91 (1X)  1.444  TIKKA TACTICAL A1 308w   Delta Optical 5-50x56    
43.   Przemysław Szczepaniak  91    0.859  Savage 12 ftr 223   Zeiss 6-24x56    
44.   Mirosław Moździerz  90    1.375  CZ557, 308   4,5 x30x50    
45.   Marian Wiśniewski  89    1.089  Sabatti tactical custom 308win   Vortex golden eagle 15-60x52    
46.   Mariusz Wójcik  88 (1X)  1.387  Savage 308   Nightforce Competition    
47.   Piotr Dowżenko  88    1.238  TRG 22 308 Win   NF Comp.    
48.   Artur Kaliński  87    1.146  CZ 557 .308    Vortex 6-24x50    
49.   Rafał Mędzin  84    1.684  Sabatti TR 308W   Kahles 10-50    
50.   Oliver Seliger  84       Ruger M77 Varmint .308   Ahtlon Talos 4-14x44    
51.   Bogdan Hrynowiecki  78    2.681  SAVAGE 308 win   DELTA 3-24x56    
52.   Jacek Flisiak  73 (1X)     SAVAGE 308win    BUSHNELL 3,5-21    
53.   Zbigniew Piślewski  36        Savage 12 F/TR .308 win   Sightron 8-32 x56    
Dystans 300m - klasa Open
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Ryszard Kowalski  100 (5X)  0.252  Barnard, 284(7mm)   March 10x60 HM    
2.   Mirosław Małek  100 (4X)  0.550  NC RADO 284   Nightforce    
3.   Piotr Wilkowski  100 (4X)  0.710  TERSJANNE 284 i 6x47   MARCH 5-40    
4.   Jerzy Rozlucki  99 (4X)  0.630  Victrix .284   NF    
5.   Daniel Krňanský  99 (1X)  0.745  Surgeon 6,5/47   NF 7-35/56    
6.   Jan Sykora  99    0.688  Dolphin 6.5creedmoor   NFcomp    
7.   Lars Aleithe  98 (5X)  0.630  Sabatti TLD Red 6.5 Creedmore   Delta 5-50x56    
8.   Józef Giedź  98 (4X)  0.607  7-08 rem   NF    
9.   Łukasz Piskurewicz  98 (4X)  0.779  SABATTI 308   VORTEX    
9.   Maciej Wysokinski  98 (4X)  0.779  284   bushnell 1-4 lub inna    
11.   Bogdan Raczyński  98 (4X)  0.837  6,5X 55   NF    
12.   Jacek Dorszewicz  98 (4X)  0.951  Dolphin 284 win   March    
13.   Tomasz Piątek  98 (3X)  0.699  CZ 550 .284 win   Delta Stryker 4,5-30x56    
14.   Michał Harenża  98 (2X)  0.779  6,5x47   March    
15.   Krzysztof Tuliński  98 (2X)  0.791  Rado 6,5   Nf    
16.   Jacek Wiecha  98 (1X)  0.653  DCR.284WIN   S&B    
17.   Petr Novák  97 (2X)  0.665  Kelbly 6.5x47   NF     
18.   Anne Straus  97 (2X)  0.688  Dolphin Creedmoor   Delta 5-50x56    
19.   Piotr Siezieniewski  97 (2X)  0.871  284Win   NF 15-55x52    
20.   Pit Jome  97 (1X)  0.928  Dolphin 6.5 CM   Delta 5-50x56    
21.   Marcin Majchrzak  96 (4X)  0.940  Dolphin 300wsm    March    
22.   Adam Wardęcki  96 (4X)  0.985  Janczewski Custom 6,5*55   XXXXX    
23.   Roman Kurdziel  96 (3X)  1.066  NC RADO 6.5x47L   NF    
24.   Krzysztof Orzel  96 (3X)  1.329  Reminghton 6,5 creadmore   March 8-80    
25.   Słąwomir Kopyś  96 (2X)  0.550  STR SPORT 6,5 Creedmoor   Kahles 6-24x56    
26.   Jacek Jankowski  96 (2X)  1.100  Sabatti Tactical 6,5x55   Vortex GE    
27.   Darek Uszok  95 (3X)  0.917  Remington 700 kal. 6,5x47 Lapua    Vortex Golden Eagle    
28.   Rafał Mędzin  95 (3X)  1.008  Ruger Precision 6,5x47L   Delta Stryker HD 5-50    
29.   Karol Janczewski  95 (2X)  0.722  Janczewski custom 6.5x47   March    
30.   Luděk Horák  95 (2X)  1.008  STL-S 6,5x47 Lapua   NXS    
31.   Janne Pietilainen  95 (1X)  0.516  Terasjanne .284 win   March    
32.   Josef Prochazka  95    1.008  KELBLY 6.5x47L   March 8-80x56.    
33.   Norbert Ernst  95    1.180  SWS2000 284 Win   Sightron 10-50    
34.   Iwona Wysokińska  94 (3X)  1.180  284   march    
35.   Krzysztof Kolasiński  94 (2X)  1.719  Sabatti TLD 6,5x47   Vortex GE    
36.   Michał Kucharski  94 (1X)  0.917  SAKO 75 284WIN   Nightforce    
37.   Robert Kowalewski  93 (2X)  1.169  CZ 550 6.5x55   DELTA STRYKER HD 5-50X56 SFP    
38.   Artur Śliczny  93 (1X)  0.688  CADEX 6,5 creedmoor   NF Benchrest 12-42x56 NP- R2    
39.   Michał Rakowski  93 (1X)  1.031  Nc rado 308   12x50x56    
40.   Marcin Woszczak  93    0.665  Sabatti STR 6,5 Creedmoore   NF 15x55/52    
41.   Paweł Kolasiński  93    1.192  Sabatti TLD 6,5x47   Vortex GE    
42.   Stanisław Karpinski  93    1.295  NC Rado 47 x 6,5   NF Competition    
43.   Krzysztof Trawniczek  93    1.627  DCR 700, 284Win   Kahles K1050    
44.   Ireneusz Woszczek  92 (2X)  1.639  Terasjanne 284   15-55    
45.   Bouke Feenstra  92 (1X)  0.802  Savage F-class 6.5-284 Norma   Delta Optical Stryker HD 5-50x56 SF    
46.   Joanna Wilkowska  92    1.455  DOLPHIN 6X47   MARCH 5-40    
47.   Peter Csatáry  90 (1X)  0.951  Barnard-Menke .284 Win         
48.   Antonie Nagtegaal  90 (1X)  1.891  BAT Machine 284   Nightforce    
49.   Dariusz Dziamski  90       Savage F-class 6BR Norma   vortex golden eagle hd 15-60x52    
50.   Tomasz Żak  89    1.215  Sabatti TLD 6,5x47   Delta ED 5-25x50    
51.   Henryk Szwed  88    1.593  Tikka T3 6.5x55SE   Khales 6-24x56    
52.   Michael Meyer  87 (1X)  2.521  7mmRemSAUM   Sightron SIII    
53.   Andrzej Blok  82       NC-RADO 6.5x47   NF Competition    
54.   Zdzisław Przybylski  72       Barnard 7mm   Sightron    
PK.   Maciej Stasiak   80       Remington 710 30-06   3×12×56    
Dystans 300m - klasa Magnum
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Roger Muller  100 (2X)  0.779  Trg42 Sako 338 LM   Kahles K624 6-24x56    
2.   Alexander Kreutz  99 (6X)  0.539  ASH Walküre 300WSM   kahles k10-50 moa    
3.   Piotr Narloch  99 (6X)  0.722  Barnard 338   Nxs    
4.   Norman Rose  99 (3X)  0.905  SAKO TRG42 .338LM   Swarovski X5    
5.   Daman Cerkanowicz  98 (5X)  0.688  DCR BAT 300PRC   8-32X56    
6.   Kai Krabbes  98 (2X)  0.699  Fortmeier 2002 .338LM   Zeiss 4,8-35x62    
7.   Robert Libek  98 (2X)  1.260  DCR 700 kaliber 300PRC   Sightron SV 10-50x60    
8.   Mirosław Czuba  97 (6X)  1.077  300 WSM   MARCH 8X80    
9.   Peter De Looff  97 (4X)  0.619  DLA Ascalon 300 Norma Magnum   Khales624i SKMR3    
10.   Piotr Lalik  97 (3X)  0.733  300 Norma Mag   SB 5-45x56    
11.   Helmut Dugnus  97 (3X)  0.859  Fortmeier M2002 .338 Lapua Magnum   IOR  5,8-40x56 IL SHX-1    
12.   Krystian Janczewski  97 (2X)  0.974           
13.   Arkadiusz Pietruszka  97 (1X)  0.871  Trg42 338lm   NF    
14.   Adrian Kuklis  96 (2X)  0.516  Savage Arms 110BA .338 LM   Sightron SIII AA10-50x60 LRIRMOA    
15.   Maciej Halladin  96 (2X)  0.894  CDX-33 .338LM   NF ATACR 7-35    
16.   Wieslaw Wyroba  96 (1X)  0.722  338LM, NC RADO   S&B    
17.   Adam Wardęcki  95 (4X)  1.146  Janczewski Custom 7-270 WSM   xxx    
18.   Heinz-Dieter Rabbe   95 (4X)  1.341  .338 Lapua Magnum, Savage BA110 Ste   Schmidt&Bender PMII 5-25x56 LP P4FL    
19.   Markus Muller  95 (2X)  0.665  Unique Alpine TPG3-A4   S&B PMII High Power    
20.   Wojciech Jagielski  95 (2X)  1.031  Sabatti Tac EVo .300 WM   Kahles 5-25x56    
21.   Josef Prochazka  95 (1X)  0.951  Accuracy Intl. 338 LM   NF 8-32x56     
22.   Tarek Graf  95    1.008  Voere X3 / .338LM   S&B 5-25x56    
23.   Haller Henry  94 (2X)  0.917  Steyr SSG08 .338LM   Steiner 4-28 x 56    
24.   Marcin Mielniczek  94 (2X)  1.249  Unique Alpine TPG-1, 300 WIN MAG   Kahles 10-50x56    
25.   Krzysztof Kłosowicz  94 (1X)  0.905  Sako TRG 42   Night Force    
26.   Daniel Lang  94 (1X)  1.203  Voere X3 / .338LM   S&B    
27.   Arek Ptak  93 (3X)  1.238  Steyr Manlicher 300 win.mag.   S&B 5-45X56 PMII    
28.   Andreas Mursall  93 (1X)  0.699  Steyr SSG 08. 338 Lapuamag   Kahles 624i    
29.   Uwe Pohle  93 (1X)  1.054  Waffe Sako TRG 42 in .338 LM        
30.   Kamil Bania  92 (2X)  0.894  CDX-33   Vortex    
31.   Jakub Sidorowicz  92 (2X)  1.203  R&S .338LM   KAHLES k525i    
32.   Ralf Nitsch  92 (1X)  0.928  Voere X 3 338LM   S&B 5-45x56    
33.   Dieter Galzow  92 (1X)  1.387  .300win mag Ruger Precision   Nightforce    
34.   Henryk Kulwicki  92    1.341  CADEX CDX33 Patriot Lite .338LM   Delta 4,5-30x56 Stryker HD    
35.   Peter Kahler  92    1.375  ASH Walküre .338 Lapua Magnum   Delta    
36.   Thomas Sadewasser  91 (2X)  1.352  Haenel RS9 .308Win   Steiner M5Xi 5-25    
37.   Jan Małek  90 (1X)  1.455  338 LAPUA MAGNUM   NIGHTFORCE 15-55x52    
38.   Alfred Reinecke  90    1.180  Haenel RS 9, .338   Schmidt&Bender PMII L    
39.   Jacek Atamańczyk  90    1.547  300wm   NF 15-55x52    
39.   Mariusz Szydlowski  90    1.547  Cadex 338 lm   Steiner m7xi ifs 4-28x56    
41.   Krzysztof Dzietczyk  90    1.948  Cadex 33   Night Force    
42.   Marcin Ferenc  89 (1X)  1.444  Remington 700 .300WinMag   NF 5-25x50    
43.   Robert Felinski  89 (1X)  1.627  Partizan 300 WM Wizna   T36    
44.   Benjamin Albrecht  89    1.066  Sako TRG 42   ZCO 527    
45.   Ryszard Srokosz  89    1.891  Savage 110BA 338LM   nightforce    
46.   Adam Sztybór  88 (5X)  0.802  0,338LM   nf    
47.   Martin Roland  88 (1X)  0.997  RPR 338LM   Steiner 4-28x56    
48.   Robert Kobylarek  88 (1X)  1.352  Cadex 338 LM   Sightron    
49.   Michael Lehr  87 (1X)  1.329  Ruger PR 338 LapuaMagnum        
50.   Oliver Hüfner  87 (1X)  1.467  Blaser T2 Kaliber .338 Lapua        
51.   Peter Heikenroth  87    1.283  Roger 338    Athlon    
52.   Olga Halladin  87    1.730  SAKO TRG 42 .338 LM   NF 7-35X56    
53.   Stefanie Bickert  86 (1X)  1.524  Sako TRG-42 - 338 Lapua Magnum   Meopta ZD 6-24x56 RD    
54.   Andreas Düren  86    1.352  Voere X3,  Kal.  .338LapMag   Delta 4,5x30    
55.   Tomasz Drozd  84 (1X)  0.722  Cadex CDX-33 Patriot Lite   March HM    
56.   Bernhard Groehl   84    1.811  Voere X3 .338 Lapua Magnum   Vortex Razor HD 5-25x56    
57.   Ramona Beck  82    1.948  Steyr SSG04 .300WM   Zeiss 6-24X72    
58.   Mustafa Isik  76 (1X)     Ruger Precision Rifle .338 Lapua Ma   Schmidt & Bender 5-25x56 PMII    
58.   Pawel Konecki  76 (1X)     Keppeler 7mm RSAM   March 8-80    
60.   Andrzej Bąk  72 (1X)  1.180  Barret 98B 338 LM   Kahles 6-24/50    
61.   Frank Bickert  47       Barrett MRAD .338 Lapua, Magnum   Meopta ZD 6-24x56 RD    
62.   Daniel Porombka   29       Savage BA110 Stealth 338 LM        
Dystans 300m - klasa UltraMagnum
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Daniel Lang  43    1.352  Voere X5 / .50BMG   Kahles    
2.   Sebastian Wiącek  43    1.524  408CT   Nightforce Atcar 7-35x56    
3.   Benjamin Albrecht  42    1.318  Voere X5   Kahles 624    
4.   Stanislaw Rowinski  42    1.776  Fortmeier M2002 .416 Barrett   IOR 5,8-40x56    
5.   Kai Krabbes  41    1.684  Fortmeier 2002 .416Barrett   Zeiss 6-24x72    
6.   Tarek Graf  39    2.051  Voere X5 / .50BMG   S&B 5-25x56    
7.   Gerd-Jürgen Meid  39    2.154  Steyer HS 50 M1   300m-600m800m    
8.   Oliver Körnig  0       Fortmeier M2002 416 Barrett   IOR 4-28x50    
Dystans 600 m - klasa Semi-Auto
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Krzysztof Wojczys   96    1.163  HK MR308    Vortex Razor 2    
2.   Radosław Pilut  91    1.364  Savage MSR-10 LR kal. 308   DO Stryker HD 4.5-30x56 FFP    
3.   Maciej Halladin  89    1.461  OA-10 .308Win   NF ATACR 5-25    
4.   Maciej Kachnowicz  88    1.163  AR10 numbers .308   10-50x60    
5.   Dariusz Dziamski   84 (1X)  2.424  Anderson AM10 308 Win   Vortex    
6.   Ralf Nitsch  80 (1X)  1.375  H&K MR 308   S&B 4-16x50    
7.   Michał Wodnicki   74 (1X)  1.432  Stag .223 REM   Delta    
8.   Tarek Graf  70 (1X)  1.960  MR 308   Zeiss 6-24x56    
9.   Mariusz Negowetti  60       B&T APC223 .223 Rem.   Schmidt-Bender    
10.   Andreas Wozniak  54       DDM4 V11 Pro .223 Rem.   3-9x40    
11.   Błażej Domański  50       Stag Model 6   Bushnell DMR 3.5-21    
12.   Patrick Mohr  43       B&T APC223 .223 Rem.    DD-Optics 5-30x50    
13.   Oliver Hüfner  41       HK MR308   Kahles    
14.   Marcin Ferenc  39       HK MR308 .308 Win   Buschnell 3.5-21x50    
15.   Thomas Heise  0       Oberland Arms OA 10 308   DD Optics 5-25x50 Mildot    
15.   Artur Kamiński  0       JP .308 Win   NF    
15.   Darius Kurzynski   0       Schmeisser AR15 M5F . 223   Ritter Optic 10-40x50    
15.   Daniel Lang  0       MR 308   S&B    
Dystans 600 m - klasa Semi-AutoOpen
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Kamil Bania   96 (1X)  0.779  L30 6,5 Creedmoor   Delta    
2.   Igor Stefanowski  94 (1X)  0.831  6,5 Creed   NF Competition    
3.   Krzysztof Dzietczyk  90    1.472  Lancer L30   Night Force 7-35 x 56    
4.   Michał Wodnicki  88 (3X)  2.005  DB 6.5 CM   Delta Optical Stryker    
5.   Tomasz Kardziejonek   87    1.461  Custom semi-auto (6.5x47 Lapua)   S&B PMII 5-25x56    
6.   Kai Krabbes  86    1.157  ALR.300 .300WM   Zeiss 6-24x72    
7.   Błażej Domański  85 (1X)  1.026  Lancer L30 6.5 Creedmoor   Delta Stryker HD 5-50 Mils    
8.   Rafał Walczowski  83    0.888  6,5 Creed   NF Competition    
9.   Andrzej Piątak  79    1.633  Precision Firearms   SB 5-45x56    
10.   Jacek Wiecha  78        MSR10 6,5CR   Delta 3-24x56    
11.   Jakub Sidorowicz  77    1.793  Stag Arms10 6,5CM   Kahles K318i    
12.   Olha Kratyuk  76 (1X)  1.180  ALR 300 .300 WimMag   Kahles    
13.   Tadeusz Zimmer  76    2.045  DCR AERO Precision 6,5 Creedmoor   Sihtron III 8x32x56    
14.   Piotr Siezieniewski  75    1.696  6.5 SLR   NF 15-55x52    
15.   Marek Halicki  71       Savsge 6.5cm   Kahles 525i    
16.   Dariusz Grzybowski   67    1.982  Savage MSR10 6.5   Delta Stryker    
17.   Iwona Wysokińska  67       6,5 mm   march    
18.   Rafał Kukuczka  63    1.948  GH 10 6,5 Creedmoor   Vortex Viper PST II 5-25x50     
19.   Maciej Wysokinski  53       billet    bushnell 1-4 lub inna    
20.   Anne Straus  43       Alexander Arms , 6,5 Grendel   Delta 5-50x56,     
21.   Ryszard Srokosz  40       Lancer 6.5 CM   nightforce    
22.   Bernhard Groehl   38       Izmash Tigr 7,62x54R   Vector 5-28x56    
23.   Pawel Konecki  37       JP 6.5CRM   March 10-60    
24.   Ramona Beck  36       ALR.300 .300WM   Zeiss 6-24x72    
25.   Jacek Flisiak   27       SAVAGE 308win    BUSHNELL 3,5-21    
25.   Rafał Kwiecień  27       Savage MSR-15 .224 Valkyrie   Vortex    
25.    Michał Śledzik   27       Lancer 6,5        
28.   Darek Uszok  23       Diamondback DB10 6,5   Vortex 4.5-25 HD Razor    
29.   Przemysław Szczepaniak  0       Savage MSR 10 precision 6,5 creedmo   Zeiss 6-24x56    
Dystans 600 m - klasa Sniper
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Michał Oleksiuk  97 (1X)  1.043  Sabatti Tactical Desrt 0,308w   Burris 8-40x50    
2.   Marcin Kowalski  94 (2X)  1.742  NC Rado 308   NF    
3.   Sebastian Szymański  94 (1X)  1.232  CZ557 308WIN   WEAVER T36     
4.   Thomas Heise  93 (1X)  1.346  Tikka M65A   DD Optics 5-25x50 Mildot    
5.   Norbert Ernst  91 (2X)  1.318  SWS2000 308 Win   Sightron 10-50    
6.   Michał Śledzik  91 (1X)  1.965  Dolphin 308W   NightForce Competition     
7.   Krzysztof Michałowski  91    0.762  Sako TRG22   Nightforce NXS 8-32x56    
8.   Mirosław Małek  91    1.851  NC RADO 308   Nightforc    
9.   Bartłomiej Czeremski  90    0.877  Rem700 RDC 308win   MINOX ZP5 5-25x56    
10.   Lilianna Badura  90    0.945  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
11.   Rafał Kwiecień  89    1.662  CZ557 Varmint .308   Hawke Sidewinder ED 10-50x60    
12.   Saulius Paknys  88 (2X)  1.805  Dolphin. 308 WIN   Night Force 15-55X52    
13.   Piotr Chodzeń  88 (1X)  1.874  Victrix Gladius 308WIN   March 10-60    
14.   Jerzy Rozłucki  88 (1X)  2.229  TRG .308   GE    
15.   Piotr Kies  88    1.375  DCR .308   Vortex    
16.   Marek Stacherski  87 (2X)  1.438  Sabatti 308 Win    Vortex     
17.   Michał Kolańczyk  87 (1X)  0.934  SSG04   S-B    
18.   Patryk Szymkowicz  86 (1X)  1.736  Sabatti Tactical .308 WIN   Vortex Viper HST 6-24x50 30 mm    
19.   Wojciech Woźniak  86    1.770  SABATTI TACTICAL 308 win   DO 4,5-30X50    
20.   Andrzej Blok  86    1.822  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
21.   Janusz Olszyk  85 (1X)  1.066  Sabatti 308 win   Bushnel Tactical    
22.   Przemysław Wójtowicz  85 (1X)  1.965  Tikka T3 A1 Tac .308W   Vortex Razor HD    
23.   Agnieszka Mituniewicz  85 (1X)  2.578  Sabbati Tactical Desert 308w   Delta optical Stryker 5-50x56    
24.   Krzysztof Kłosowicz  84 (1X)  2.045  Sako TRG 42    Night Force    
25.   Eugeniusz Grzybek  84    0.642  Sabatti STR sport 308Win   Nigh Force Competition 15x55    
26.   Adam Szuliński  84    0.991  STEYR SSG 08 308 Win   S&B 5-25x56 PM II    
27.   Bogdan Raczyński  83 (1X)  1.621  308 W   NF    
28.   Mateusz Kieda  83    1.014  Rem700 308Win   Vortex 15x60    
29.   Wojciech Rej  83    1.679  STR .308 Win   Stryker HD 5-50x56 SFP    
30.   Robert Żabicki  83    1.805  Sabatti .308 Win   NF Competition    
31.   Rafal Sokołowski  82 (1X)  1.782  Bergara bm14 308 w    Delta optical 5*50*56    
32.   Marta Laskowska  81 (1X)  1.318  308 win   Us optics 5-25    
33.   Konrad Włodarczyk  81    0.808  Sabatti str   NF comp    
34.   Bartosz Łuczak  81    0.911  Sabatti 308W   Kahles K1050MOAK    
35.   Robert Felinski  81    0.934  Savage Dakota 308 Win   T36    
36.   Artur Gryga  81    1.220  Rem. 700 - DCR 308Win.   Vortex Razor 5X20    
37.   Thomas Sadewasser  81    2.045  Haenel RS8 .308Win   Steiner M5Xi 5-25    
38.   Wojciech Poncyljusz  81    2.206  Sabatti 308 Win   Schmidt Bender max 50    
39.   Grzegorz Górkiewicz  80    1.673  Sako trg 22 308 Win.   NF Comp.    
40.   Mścisław Śrutek  79    0.991  Tikka 308 Win   7-25    
41.   Marek Rydz  79    1.163  Tika 7.62   NF    
42.   Grzegorz Śmiglak  79    1.937  Remington 700 308WIN   Bushnell DMR 3,5-21x50    
43.   Marta Banach  79    2.086  SAKO .308Win   Schmidt&Bender    
44.   Wojtek Nowak  78    1.140  Sabatti STR Sport 308 win.   Vortex golden eagle hd 52x60    
45.   Mustafa Isik  78    1.335  Tikka T3x TAC A1 .308 Win   Steiner M7Xi ZF    
46.   Patrick Mohr  78    1.621  Sauer & Sohn 3000 .308 Win   Sightron SIII 10-50x60    
47.   Tomasz Bąkowski  77    0.808  308win   12-50x56    
48.   Mariusz Negowetti  76    1.335  SIG Sauer SSG 3000 Super target .30   Schmidt-Bender    
49.   Stanisław Szałaśny  76    1.610  Sako TRG   S&B    
50.   Sławomir Mlicki  75 (1X)     Sabatti 308W   Vortex    
51.   Artur Mazurkiewicz  74 (1X)     TIKKA TACTICAL A1 308w   Delta Optical 5-50x56    
52.   Andrej Aidamovic  74    1.197  Dolfin 308 win   march 10x60     
53.   Dariusz Róża  74    2.229  Howa 1500 APC 308 WIN   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
54.   Kerstin Peitz  71    2.538  Ruger PR .308 Win   5-25x56 Vortex    
55.   Andreas Mursall  70    1.306  Mauser 86 SR 308win   Minox ZP5 5-25    
56.   Jerzy Krywult  68    1.031  .308 win.    10-60x52    
57.   Josef Prochazka  68    1.381  KELBLY 308Win   March 8-80x56.    
58.   Magdalena Lach  67    1.484  keppeler 308 win   vortex 15-60x52    
59.   Krzysztof Smorag  66       308 win   Nightforce    
60.   Dariusz Kubicki  65    1.106  Tikka T3x Tac .308 Win   Kahles K 624i 6-24x56    
61.   Miroslaw Szambelan  65    2.223  Sako TRG 22 - 308win   S&B 5-25x56    
62.   Krzysztof Bielecki  65       Sabatti str 308Win    Delta 5-50x56HD    
62.   Daniela Kroll  65       STL, Kaliber: .308        
64.   Tomasz Badura  63    2.424  Tikka T3X .308 win   March 5-40    
65.   Grzegorz Szulczyński  61    3.071  308   NF    
66.   Wlodzimierz Zamojski  60       SAKO TRG-22 308 Win   Schmidt Bender 12-50-56 PMII-2    
67.   Dariusz Sobkowiak  58    1.576  Cadex CDX .308 WIN   March 10-60x56    
68.   Maciej Stasiak  58       TIKKA TACTICAL 308 win   VORTEX RAZOR 6-27 HD GEN 2     
69.   Łukasz Sieczka  56       Tikka A1 TAC   Vortex Razor 4,5-27    
70.   Tomasz Szopinski  55       Bergara B14 308WIN   NF 7x35    
70.   Marco Witt  55       Tikka Tac A1 .308   Kahles K624i    
72.   Peter Csatary  54       Keppeler 308    Sightron 4-20x50    
73.   Endru Holzhăźter  51       STL Kal. 308   SB 5x25 PMII    
74.   Sebastian Wiącek  50       Rem700 308win   Leica PRS 5-30x56 PRB    
75.   Piotr Dudczak  49       Savage 12F/TR 308win   Nightforce 15-55x52 Competition    
76.   Darius Kurzynski  46       Howa 1500 kal.308   Sightron 10-50x60    
77.   Carsten Wicher  37       Sako TRG 22, Kal. 308. Win   Schmidt & Bender 5x25     
78.   Wojciech Wozniak  35       SAVAGE 12 F/TR 308 win   Leupold vx-iii 8.5-25x50    
79.   Robert Zakrzewski  27       SABATTI TACTICAL EVO 308win    KAHLES K1050 10-50x56    
80.   Piotr Woźniak  25       Tikka 308Win   NF 8-32x56    
81.   Jan Małek  24       CZ 750 .308 Win   NIGHTFORCE 15-55x52    
82.   Robert Horodecki  22       trg22 308WIN   S&B 12-50x56    
83.   Damian Garwolski  11       Bergara B14 .308W   Delta Stryker HD 5-50x56    
84.   Arkadiusz Szpakowski  10       Sabatti .308 Win   Delta Stryker 5-50x56    
85.   Mirosław Moździerz  8       CZ 557 308   4,5 x 30 x 50    
85.   Andreas Wozniak  8       Steyr_Mannlicher Match .308 Win    Sniper: Steiner Military 5-25x56    
87.   Jörg Kuttnik  6       Ruger PR, Kaliber: .308        
88.   Hans Ellermann  0       Desert Tech 300 WM   Steiner MX/ 4 x28 x56    
88.   Werner Grünwald  0       remington 700 .308 win   DELTA STRYKER    
88.   Piotr Kowalczyk  0       Tikka T3x Tac A1   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
88.   Waldemar Król  0       savage 10 BA .308win   VORTEX 6-25X50    
88.   Rafal Rozner  0       Sabatti STR .308 Win   Delta Stryker 5-50x56    
88.   Jan Trzcinski  0       SSG04   VORTEX    
88.   Marian Wiśniewski  0       Howa 1500 308win   Vortex golden eagle 15-60x52    
88.   Krzysztof Zadura  0       RDC 700 .308 WIN   Nightforce Competition 15-55x52    
Dystans 600 m - klasa SniperOpen
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Pit Jome  98 (8X)  0.716  Dolphin 6.5 CM   Delta 5-50x56    
2.   Bartosz Łuczak  97 (3X)  0.470  Titan 6 TAC - 6,5 CM   Kahles K1050MOAK    
3.   Mirosław Małek  97 (3X)  0.934  NC RADO 284   Nightforce    
4.   Roman Kurdziel  97    0.647  BAT 284W   NF    
5.   Luděk Horák  96 (2X)  0.894  STL-S 6,5x47 Lapua   NXS    
6.   Robert Kowalewski  95    0.768  CZ 550 6.5x55   DELTA STRYKER HD 5-50X56 SFP    
7.   Michał Kolańczyk  94 (2X)  1.255  Howa 6.5 CM   GI    
8.   Karol Janczewski  94 (1X)  0.934  Janczewski custom 6.5x47   March    
9.   Marcin Majchrzak  94 (1X)  1.100  Dolphin 300wsm    March    
10.   Iwona Wysokińska  92 (2X)  1.146  284   march    
11.   Piotr Lalik  92    1.134  300 Norma Mag.   SB 5-45x56    
12.   Jan Sykora  91 (1X)  1.536  Dolphin 6.5creedmoor   NFcomp    
13.   Adam Wardęcki  91    0.905  Janczewski Custom 7-270 WSM   xxx    
14.   Dariusz Krakowiak  90 (2X)  1.289  DCR 700 kAL.30.06   NXS 8x32x56    
15.   Tomasz Piątek  90 (2X)  1.421  CZ 550 .284 win   Delta Stryker 4,5-30x56    
16.   Janne Pietilainen  90    0.905  Terasjanne .284 win   March    
17.   Artur Śliczny  90    1.507  CADEX 6,5 creedmoor   NF Benchrest 12-42x56 NP- R2    
18.   Marcin Ferenc  89 (1X)  1.083  CDX-R7 6.5 CM   Vortex 5-25x50    
19.   Dariusz Grzybowski  88 (1X)  1.054  Tikka T3x   Delta Stryker    
20.   Arek Ptak  88 (1X)  1.169  Steyr Manlicher 300 win.mag.   S&B 5-45X56 PMII    
21.   Magdalena Lach  88 (1X)  1.404  tikka t3x 6,5 creedmoor    delta titanium 4-5-30×50    
22.   Krystian Janczewski  88    1.060  Janczewski        
23.   Jacek Dorszewicz  88    1.478  Dolphin 284 win   March     
24.   Bogdan Raczyński  87 (1X)  1.490  6,5 X 55    NF    
25.   Robert Felinski  87    1.278  Savage Apache 300 WSM   T36    
26.   Piotr Nazdrowicz  87    1.444  Tikka 6.5mm   5-25    
27.   Grzegorz Gospodarek  86 (2X)  0.974  CDX-R7   4,5-30/56    
28.   Bartosz Kosowski  86    0.808  Rem 700 kal 6,5   Steiner Mi5    
29.   Stanisław Karpinski  85 (1X)  1.180  6,5x47 Lapua   NF Competition    
30.   Marek Halicki  85    1.152  Tikka tac a1 6.5cm   Kahles 624i    
31.   Rene Braun  84    1.129  Tikka tx3 CTR , 6,5mm Creedmoor   IOR Terminator    
32.   Peter Heikenroth  84    1.283  Mercury   Athlon    
33.   Joanna Wilkowska  83       SURGEON TERSJANNE 6,5X47   MARCH 5-40    
34.   Piotr Siezieniewski  81    1.536  284 Win   NF 15-55x52    
35.   Łukasz Halicki  81    1.621  Sako TRG 22. 6.5CM   Kahles 5-25i    
36.   Jacek Atamańczyk  81    1.707  300wm   NF 15-55x52    
37.   Daniela Kroll  80    1.444  Tikka T3X TAC A1   Steiner 5x25    
38.   Piotr Wilkowski  80       TERASJANNE 284 i 6x47   MARCH 5-40    
39.   Marcin Woszczak  79    1.094  Sabatti STR 6,5 Creed   NF Comp. 15-55X52    
40.   Tadeusz Zimmer  79    1.564  DCR Ultimatum 284 Win   Leica 5x30x56    
41.   Maciej Wysokinski  78 (2X)     284   bushnell 1-4 lub inna    
42.   Tomasz Stachyra  78    1.117  3006   5-50x56    
43.   Daman Cerkanowicz  77    0.877  DCR 700 284 Win   8-32X56    
44.   Andrzej Blok  76    1.467  NC-RADO 6.5x47   NF Competition    
45.   Ryszard Górka  76    2.143  Sabatti tactical 6,5×55    NF8-32x56    
46.   Mariusz Łokaj  75    1.472  Cadex 6.5 Creedmoor   Votrex Razor HD    
47.   Joerg Plotz  74    0.882  .284   Delta 5-50x56    
48.   Andreas Mursall  72    1.054  Tikka T3. 6.5 Creedmoor   Steiner MX7 4-28    
49.   Igor Stefanowski  69    1.220  284 Win   NF Competition    
50.   Wojciech Jagielski  68    1.008  Sabatti Tac EVO .300 WM   Kahles 5-25x56    
51.   Piotr Borysewicz  68    1.696  300 WinMag   Steiner    
52.   Ryszard Kowalski  67    0.819  Barnard, 284(7mm)   March 10x60 HM    
53.   Słąwomir Kopyś  66    1.089  STR SPORT 6,5 Creedmoor   Kahles 6-24x56    
54.   Patrick Mohr  65       Tikka T3X TacA1 6.5 Creedmoor   Sightron SIII 10-50X60    
55.   Anne Straus  64    1.175  Dolphin 6.5 CM   Delta 5-50x56    
56.   Zbigniew Soliński  63       MOD.98 kal. 6,5x55   KAHLES 10-50x56 MOAK    
57.   Piotr Chodzeń  60       Kelbly 284W   March 10+60    
58.   Grzegorz Czajkowski  59       TIKKA 6.5 CM   Vortex    
58.   Wojciech Feldgebel  59       Tikka 3S 6,5x55   Delta 3-24x56    
60.   Sven Lehmann  58       Bergara B14 BMP in 6,5mm Creedmoor   Delta Optical Stryker HD 4,5-30x56    
61.   Mirosław Moskalewicz  54       Tikka T3x 6,5x55SE   BUSHNELL E. T. DMR II 3,5 - 21     
62.   Ryszard Srokosz  51       Savage 110BA 338LM   nightforce    
63.   Konrad Żółtowski  48       tikka t3x tac a1   delta styker hd 5-50x56 sfp dls-1    
64.   Josef Prochazka  37       KELBLY 6.5x47L   March 8-80x56.    
65.   Oliver Seliger  29       Hawkeye® Long-Range-Target 6.5   Athlon Midas Tac 6-24 x 50    
66.   Marek Kowalczuk  11       Tikka T3 Varmint   NF 12-42x56    
67.   Marco Witt  10       Gewehr: Tikka Tac A1, Kaliber: 6,5         
68.   Tomasz Żak  5       Sabatti tld 6,5x47   Delta ed 25x50    
69.   Józef Giedź  0       7-08rem   NF     
69.   Endru Holzhüter  0       Tikka T3x TAC A1 6,5 CM        
69.   Pawel Konecki  0       Keppeler 7mm RSAUM   March 8-80    
69.   Maciej Krawczak  0                
69.   Michael Lehr  0       Ruger Precision Rifle .338 Lapua Ma   Steiner M7Xi    
69.   Jerzy Rozlucki  0       Victrix .284   NF    
69.   Ireneusz Woszczek  0       Terasjanne 284   15-55    
   Rafał Walczowski  awaria       284 Win   NF Competition    
Dystans 600 m - klasa F/TR
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Grzegorz Szulczyński  98 (1X)  0.762  308   NF    
2.   Saulius Paknys  97 (1X)  0.710  DTS Sport 308 WIN    March X 10-60X56    
3.   Marek Fulbiszewski  96 (6X)  1.003  Sabatti 308 WIN   NF Comp. 15-55x52    
4.   Michał Śledzik  96 (5X)  0.865  Dolphin 308W   NightForce Competition    
5.   Artur Gryga  96 (3X)  1.003  Rem. 700 - DCR 308Win   Vortex Razor 5X20    
6.   Sławomir Mlicki  96 (2X)  1.106  Sabatti 308W   Vortex    
7.   Bogdan Raczyński  96 (1X)  0.762  308 W   NF    
8.   Tomasz Bąkowski  95 (2X)  0.733  308 win   12-50x56    
9.   Wojtek Nowak  95 (1X)  1.140  Sabatti STR Sport 308 win.   Vortex golden eagle hd 52x60    
10.   Jan Sykora  94    0.922  PiroArms 308Win   March    
11.   Jerzy Rozłucki  94    0.928  Sako TRG .308   Vortex GE    
12.   Lilianna Badura  93 (2X)  1.094  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
13.   Jakub Wyroba  93    1.266  308 WIN NC RADO   NF    
14.   Andrej Aidamovic  92 (1X)  0.728  Dolfin 308 win   10x60 March High master     
15.   Artur Kaliński  92    1.255  CZ 557 .308    Vortex 6-24x50    
16.   Mariusz Wójcik  89 (1X)  2.045  Savage 308   Nightforce Competition    
17.   Piotr Kuberacki  89    1.495  308win   DO3,5-30    
18.   Frank Krüger  88 (1X)  1.707  Sigg-Schurter .223 Rem   Sightron 8-32    
19.   Jacek Wiecha  87    1.020  Savage .223   March 48x52    
20.   Tomasz Affet  87    1.249  Savage 12/F-TR   NF    
21.   Marcin Kowalski  86 (1X)  1.014  NC Rado 308   NF    
22.   Stanisław Karpinski  86 (1X)  1.742  308   NF Competition    
23.   Jacek Flisiak  85 (2X)  2.406  SAVAGE 308win    BUSHNELL 3,5-21    
24.   Wiesław Potomski  85    1.255  MC 13 308 WIN   SIGHTRON 8-32    
25.   Mirosław Moździerz  84    1.421  CZ557, 308   4,5 x30x50    
26.   Przemysław Szczepaniak  84    2.240  Savage 12 ftr 223   Zeiss 6-24x56    
27.   Roman Chocholski  83    1.576  CZ 557 308 WIN   GE 15-60x52    
28.   Josef Prochazka  82    1.879  KELBLY 308Win   March 8-80x56.    
29.   Andrzej Blok  81 (1X)  1.438  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
30.   Rafał Mędzin  81 (1X)  1.988  Sabatti TR 308W   Kahles 10-50    
31.   Konrad Włodarczyk  81    2.532  Sabatti str   NF comp    
32.   Michał Horłoza  80 (1X)  1.186  Savage 12 F/TR .308 Win   NF    
33.   Marcin Żurek  80    0.934  Sabatti Tactical LW 0.308win   Delta DOT 3-24x56    
34.   Aleksander Poklewski-Koziełł  80    1.455  Savage 10FCP HS 308Win   Nightforce ATACR    
35.   Robert Żabicki  80    2.103  Sabatti .308 Win   NF Competition    
36.   Piotr Dowżenko  80       TRG 22 308 Win   NF Comp.    
37.   Marian Wiśniewski  79 (1X)  2.338  Sabatti tactical custom 308win   Vortex golden eagle 15-60x52    
38.   Piotr Stasiek  79    1.186  Savage 12 308 Win   NF 15/55    
39.   Artur Mazurkiewicz  76    2.492  TIKKA TACTICAL A1 308w   Delta Optical 5-50x56    
40.   Dariusz Dziamski  74    0.584  Savage 12FTR 308 Win   Benchrest 12-42x56 Nightforce    
41.   Agnieszka Mituniewicz  74    1.192  Sabbati Tactical Desert 308w   Delta optical Stryker 5-50x56    
42.   Zdzisław Przybylski  74    1.421  HOWA 1500 .223   NightForce    
43.   Tomasz Badura  69 (1X)     TIKKA T3X .308 WIN   March 5-40    
44.   Ryszard Banach  69       SAKO .308Win   Schmidt&Bender    
45.   Arkadiusz Szpakowski  67    0.963  Sabatti .308 Win   Delta Stryker 5-50x56    
46.   Radosław Trzciński  67       SSG04 308   VORTEX    
47.   Andrzej Bąk  65       Sabatti .308 WIn   Vortex PST 6-24/50    
48.   Oliver Seliger  64       Ruger M77 Varmint .308   Ahtlon Talos 4-14x44    
48.   Rafal Sokołowski  64       Bergara bm14 308 w   Delta optical 5*50*56    
50.   Bouke Feenstra  63    1.003  Marlin .308   Delta Optical Stryker HD 5-50x56 SF    
51.   Werner Grünwald  61       remington 700 .308 win   DELTA STRYKER    
52.   Bogdan Hrynowiecki  60       SAVAGE 308 win   DELTA 3-24x56    
53.   Zbigniew Piślewski  20        Savage 12 F/TR .308 win   Sightron 8-32 x56    
Dystans 600 m - klasa Open
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Petr Novák  99 (4X)  0.825  Kelbly 6.5x47   NF     
2.   Jerzy Rozlucki  98 (7X)  0.550  Victrix .284   NF    
3.   Luděk Horák  98 (6X)  0.647  STL-S 6,5x47 Lapua   NXS    
4.   Piotr Siezieniewski  97 (2X)  0.705  284Win   NF 15-55x52    
5.   Maciej Wysokinski  97 (2X)  0.728  284   bushnell 1-4 lub inna    
6.   Janne Pietilainen  96 (3X)  0.819  Terasjanne .284 win   March    
7.   Tomasz Piątek  96 (1X)  0.665  CZ 550 .284 win   Delta Stryker 4,5-30x56    
8.   Piotr Wilkowski  95 (3X)  0.928  TERSJANNE 284 i 6x47   MARCH 5-40    
9.   Michał Harenża  95 (1X)  0.762  6,5x47   March    
10.   Robert Kowalewski  95    0.453  CZ 550 6.5x55   DELTA STRYKER HD 5-50X56 SFP    
11.   Josef Prochazka  95    0.842  KELBLY 6.5x47L   March 8-80x56.    
12.   Andrzej Blok  94 (3X)  0.951  NC-RADO 6.5x47   NF Competition    
13.   Jan Sykora  94    0.458  Dolphin 6.5creedmoor   NFcomp    
14.   Michał Kucharski  94    0.974  SAKO 75 284WIN   Nightforce    
15.   Krzysztof Tuliński  93 (1X)  1.152  Rado 6,5   Nf    
16.   Daniel Krňanský  93    0.808  Surgeon 6,5/47   NF 7-35/56    
17.   Roman Kurdziel  92 (2X)  0.865  NC RADO 6.5x47L   NF    
18.   Józef Giedź  92    0.917  7-08 rem   NF    
19.   Marcin Majchrzak  91 (1X)  0.739  Dolphin 300wsm    March    
20.   Zdzisław Przybylski  91 (1X)  1.117  Barnard 7mm   Sightron    
21.   Krzysztof Orzel  90    0.710  Reminghton 6,5 creadmore   March 8-80    
22.   Iwona Wysokińska  90    1.467  284   march    
23.   Ryszard Kowalski  88 (1X)  1.346  Barnard, 284(7mm)   March 10x60 HM    
24.   Peter Csatáry  88    1.249  Barnard-Menke .284 Win         
25.   Joanna Wilkowska  87    1.484  DOLPHIN 6X47   MARCH 5-40    
26.   Mirosław Małek  86 (2X)  1.341  NC RADO 284   Nightforce    
27.   Łukasz Piskurewicz  86 (1X)  1.833  SABATTI 308   VORTEX    
28.   Karol Janczewski  86    0.751  Janczewski custom 6.5x47   March    
29.   Jacek Jankowski  84    1.478  Sabatti Tactical 6,5x55   Vortex GE    
30.   Michael Meyer  83 (1X)  1.816  7mmRemSAUM   Sightron SIII    
31.   Artur Śliczny  82 (1X)  1.776  CADEX 6,5 creedmoor   NF Benchrest 12-42x56 NP- R2    
32.   Jacek Dorszewicz  82    1.140  Dolphin 284 win   March    
33.   Bogdan Raczyński  81 (1X)  1.811  6,5X 55   NF    
34.   Krzysztof Trawniczek  80 (1X)  1.461  DCR 700, 284Win   Kahles K1050    
35.   Lars Aleithe  80 (1X)  1.518  Sabatti TLD Red 6.5 Creedmore   Delta 5-50x56    
36.   Krzysztof Kolasiński  80    1.278  Sabatti TLD 6,5x47   Vortex GE    
37.   Jacek Wiecha  80    1.289  DCR.284WIN   S&B    
38.   Rafał Mędzin  79    1.037  Ruger Precision 6,5x47L   Delta Stryker HD 5-50    
39.   Dariusz Dziamski  79    1.404  Savage F-class 6BR Norma   vortex golden eagle hd 15-60x52    
40.   Bouke Feenstra  78    1.450  Savage F-class 6.5-284 Norma   Delta Optical Stryker HD 5-50x56 SF    
41.   Norbert Ernst  77    1.444  SWS2000 284 Win   Sightron 10-50    
42.   Stanisław Karpinski  75    1.656  NC Rado 47 x 6,5   NF Competition    
43.   Pit Jome  73       Dolphin 6.5 CM   Delta 5-50x56    
44.   Anne Straus  69    1.003  Dolphin Creedmoor   Delta 5-50x56    
45.   Adam Wardęcki  65       Janczewski Custom 6,5*55   XXXXX    
46.   Tomasz Żak  64    1.272  Sabatti TLD 6,5x47   Delta ED 5-25x50    
47.   Michał Rakowski  64       Nc rado 308   12x50x56    
48.   Darek Uszok  63       Remington 700 kal. 6,5x47 Lapua    Vortex Golden Eagle    
49.   Henryk Szwed  59       Tikka T3 6.5x55SE   Khales 6-24x56    
50.   Słąwomir Kopyś  53       STR SPORT 6,5 Creedmoor   Kahles 6-24x56    
51.   Marcin Woszczak  52       Sabatti STR 6,5 Creedmoore   NF 15x55/52    
52.   Paweł Kolasiński  25       Sabatti TLD 6,5x47   Vortex GE    
52.   Antonie Nagtegaal  25       BAT Machine 284   Nightforce    
54.   Ireneusz Woszczek  0       Terasjanne 284   15-55    
PK.   Maciej Stasiak   62       Remington 710 30-06   3×12×56    
Dystans 600 m - klasa Magnum
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Helmut Dugnus  97 (1X)  0.584  Fortmeier M2002 .338 Lapua Magnum   IOR  5,8-40x56 IL SHX-1    
2.   Kamil Bania  97    0.877  CDX-33   Vortex    
3.   Piotr Narloch  96 (1X)  0.882  Barnard 338   Nxs    
4.   Tarek Graf  96    1.249  Voere X3 / .338LM   S&B 5-25x56    
5.   Josef Prochazka  95 (1X)  1.060  Accuracy Intl. 338 LM   NF 8-32x56     
6.   Daman Cerkanowicz  94 (3X)  0.722  DCR BAT 300PRC   8-32X56    
7.   Adam Sztybór  94 (2X)  0.894  0,338LM   nf    
8.   Wieslaw Wyroba  94 (2X)  0.922  338LM, NC RADO   S&B    
9.   Adam Wardęcki  94 (2X)  0.963  Janczewski Custom 7-270 WSM   xxx    
10.   Krystian Janczewski  94 (1X)  0.739           
11.   Benjamin Albrecht  93 (1X)  1.163  Sako TRG 42   ZCO 527    
12.   Adrian Kuklis  93    0.751  Savage Arms 110BA .338 LM   Sightron SIII AA10-50x60 LRIRMOA    
13.   Piotr Lalik  92 (2X)  0.945  300 Norma Mag   SB 5-45x56    
14.   Kai Krabbes  92 (1X)  1.031  Fortmeier 2002 .338LM   Zeiss 4,8-35x62    
15.   Krzysztof Kłosowicz  92 (1X)  1.106  Sako TRG 42   Night Force    
16.   Marcin Mielniczek  92 (1X)  1.278  Unique Alpine TPG-1, 300 WIN MAG   Kahles 10-50x56    
17.   Alexander Kreutz  92    0.636  ASH Walküre 300WSM   kahles k10-50 moa    
18.   Peter De Looff  92    0.991  DLA Ascalon 300 Norma Magnum   Khales624i SKMR3    
19.   Peter Kahler  91 (2X)  1.415  ASH Walküre .338 Lapua Magnum   Delta    
20.   Martin Roland  91 (2X)  1.438  RPR 338LM   Steiner 4-28x56    
21.   Jan Małek  91 (1X)  1.175  338 LAPUA MAGNUM   NIGHTFORCE 15-55x52    
22.   Maciej Halladin  90 (2X)  1.547  CDX-33 .338LM   NF ATACR 7-35    
23.   Robert Libek  90 (1X)  0.991  DCR 700 kaliber 300PRC   Sightron SV 10-50x60    
24.   Marcin Ferenc  90 (1X)  1.049  Remington 700 .300WinMag   NF 5-25x50    
24.   Markus Muller  90 (1X)  1.049  Unique Alpine TPG3-A4   S&B PMII High Power    
26.   Andreas Mursall  90    1.278  Steyr SSG 08. 338 Lapuamag   Kahles 624i    
27.   Andreas Düren  89 (1X)  1.312  Voere X3,  Kal.  .338LapMag   Delta 4,5x30    
28.   Mariusz Szydlowski  88 (1X)  1.765  Cadex 338 lm   Steiner m7xi ifs 4-28x56    
29.   Arek Ptak  88    0.716  Steyr Manlicher 300 win.mag.   S&B 5-45X56 PMII    
30.   Heinz-Dieter Rabbe   87    0.963  .338 Lapua Magnum, Savage BA110 Ste   Schmidt&Bender PMII 5-25x56 LP P4FL    
31.   Arkadiusz Pietruszka  87    1.278  Trg42 338lm   NF    
32.   Robert Felinski  86    0.814  Partizan 300 WM Wizna   T36    
33.   Dieter Galzow  86    1.547  .300win mag Ruger Precision   Nightforce    
34.   Henryk Kulwicki  85    1.192  CADEX CDX33 Patriot Lite .338LM   Delta 4,5-30x56 Stryker HD    
35.   Norman Rose  85    1.249  SAKO TRG42 .338LM   Swarovski X5    
36.   Jacek Atamańczyk  85    1.650  300wm   NF 15-55x52    
36.   Krzysztof Dzietczyk  85    1.650  Cadex 33   Night Force    
38.   Tomasz Drozd  84 (1X)  1.679  Cadex CDX-33 Patriot Lite   March HM    
39.   Mirosław Czuba  84    1.037  300 WSM   MARCH 8X80    
40.   Daniel Lang  84    1.306  Voere X3 / .338LM   S&B    
41.   Thomas Sadewasser  83 (1X)  1.490  Haenel RS9 .308Win   Steiner M5Xi 5-25    
42.   Oliver Hüfner  83 (1X)  1.856  Blaser T2 Kaliber .338 Lapua        
43.   Uwe Pohle  83    1.220  Waffe Sako TRG 42 in .338 LM        
44.   Ralf Nitsch  83    2.080  Voere X 3 338LM   S&B 5-45x56    
45.   Jakub Sidorowicz  82    1.427  R&S .338LM   KAHLES k525i    
46.   Peter Heikenroth  81 (2X)  1.851  Roger 338    Athlon    
47.   Wojciech Jagielski  81 (1X)     Sabatti Tac EVo .300 WM   Kahles 5-25x56    
48.   Stefanie Bickert  79    1.507  Sako TRG-42 - 338 Lapua Magnum   Meopta ZD 6-24x56 RD    
49.   Ramona Beck  76 (1X)  2.492  Steyr SSG04 .300WM   Zeiss 6-24X72    
50.   Andrzej Bąk  76    1.587  Barret 98B 338 LM   Kahles 6-24/50    
51.   Bernhard Groehl   76       Voere X3 .338 Lapua Magnum   Vortex Razor HD 5-25x56    
52.   Olga Halladin  74    1.799  SAKO TRG 42 .338 LM   NF 7-35X56    
53.   Roger Muller  73    1.049  Trg42 Sako 338 LM   Kahles K624 6-24x56    
54.   Haller Henry  72       Steyr SSG08 .338LM   Steiner 4-28 x 56    
55.   Michael Lehr  66    1.421  Ruger PR 338 LapuaMagnum        
56.   Ryszard Srokosz  65       Savage 110BA 338LM   nightforce    
57.   Alfred Reinecke  63    0.819  Haenel RS 9, .338   Schmidt&Bender PMII L    
58.   Mustafa Isik  60       Ruger Precision Rifle .338 Lapua Ma   Schmidt & Bender 5-25x56 PMII    
59.   Pawel Konecki  54       Keppeler 7mm RSAM   March 8-80    
60.   Daniel Porombka   41       Savage BA110 Stealth 338 LM        
61.   Frank Bickert  15       Barrett MRAD .338 Lapua, Magnum   Meopta ZD 6-24x56 RD    
62.   Robert Kobylarek  0       Cadex 338 LM   Sightron    
Dystans 600 m - klasa UltraMagnum
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Benjamin Albrecht  45    0.905  Voere X5   Kahles 624    
2.   Kai Krabbes  43    1.656  Fortmeier 2002 .416Barrett   Zeiss 6-24x72    
3.   Sebastian Wiącek  38    1.318  408CT   Nightforce Atcar 7-35x56    
4.   Stanislaw Rowinski  36    0.773  Fortmeier M2002 .416 Barrett   IOR 5,8-40x56    
5.   Tarek Graf  0       Voere X5 / .50BMG   S&B 5-25x56    
5.   Oliver Körnig  0       Fortmeier M2002 416 Barrett   IOR 4-28x50    
5.   Daniel Lang  0       Voere X5 / .50BMG   Kahles    
5.   Gerd-Jürgen Meid  0       Steyer HS 50 M1   300m-600m800m    
Dystans 800 m - klasa Semi-Auto
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Ralf Nitsch  86    1.942  H&K MR 308   S&B 4-16x50    
2.   Maciej Halladin  84 (1X)  2.505  OA-10 .308Win   NF ATACR 5-25    
3.   Maciej Kachnowicz  75    1.603  AR10 numbers .308   10-50x60    
4.   Błażej Domański  68    2.815  Stag Model 6   Bushnell DMR 3.5-21    
5.   Krzysztof Wojczys   53       HK MR308    Vortex Razor 2    
6.   Dariusz Dziamski   51       Anderson AM10 308 Win   Vortex    
7.   Radosław Pilut  31       Savage MSR-10 LR kal. 308   DO Stryker HD 4.5-30x56 FFP    
8.   Michał Wodnicki   21       Stag .223 REM   Delta    
9.   Tarek Graf  16       MR 308   Zeiss 6-24x56    
10.   Mariusz Negowetti  6       B&T APC223 .223 Rem.   Schmidt-Bender    
11.   Marcin Ferenc  0       HK MR308 .308 Win   Buschnell 3.5-21x50    
11.   Thomas Heise  0       Oberland Arms OA 10 308   DD Optics 5-25x50 Mildot    
11.   Oliver Hüfner  0       HK MR308   Kahles    
11.   Artur Kamiński  0       JP .308 Win   NF    
11.   Darius Kurzynski   0       Schmeisser AR15 M5F . 223   Ritter Optic 10-40x50    
11.   Daniel Lang  0       MR 308   S&B    
11.   Patrick Mohr  0       B&T APC223 .223 Rem.    DD-Optics 5-30x50    
11.   Andreas Wozniak  0       DDM4 V11 Pro .223 Rem.   3-9x40    
Dystans 800 m - klasa Semi-AutoOpen
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Andrzej Piątak  90    1.646  Precision Firearms   SB 5-45x56    
2.   Igor Stefanowski  87    1.160  6,5 Creed   NF Competition    
3.   Krzysztof Dzietczyk  84    1.732  Lancer L30   Night Force 7-35 x 56    
4.   Tadeusz Zimmer  80    2.376  DCR AERO Precision 6,5 Creedmoor   Sihtron III 8x32x56    
5.   Kai Krabbes  79    1.882  ALR.300 .300WM   Zeiss 6-24x72    
6.    Michał Śledzik   73    1.577  Lancer 6,5        
7.   Rafał Kwiecień  73    2.376  Savage MSR-15 .224 Valkyrie   Vortex    
8.   Kamil Bania   70    1.259  L30 6,5 Creedmoor   Delta    
9.   Tomasz Kardziejonek   70       Custom semi-auto (6.5x47 Lapua)   S&B PMII 5-25x56    
10.   Błażej Domański  68    1.465  Lancer L30 6.5 Creedmoor   Delta Stryker HD 5-50 Mils    
11.   Dariusz Grzybowski   67    1.603  Savage MSR10 6.5   Delta Stryker    
12.   Ramona Beck  66       ALR.300 .300WM   Zeiss 6-24x72    
12.   Rafał Walczowski  66       6,5 Creed   NF Competition    
14.   Anne Straus  64    2.716  Alexander Arms , 6,5 Grendel   Delta 5-50x56,     
15.   Olha Kratyuk  63       ALR 300 .300 WimMag   Kahles    
16.   Jakub Sidorowicz  55       Stag Arms10 6,5CM   Kahles K318i    
17.   Jacek Wiecha  43        MSR10 6,5CR   Delta 3-24x56    
18.   Michał Wodnicki  40       DB 6.5 CM   Delta Optical Stryker    
19.   Rafał Kukuczka  33       GH 10 6,5 Creedmoor   Vortex Viper PST II 5-25x50     
20.   Darek Uszok  32       Diamondback DB10 6,5   Vortex 4.5-25 HD Razor    
21.   Marek Halicki  21       Savsge 6.5cm   Kahles 525i    
22.   Iwona Wysokińska  16       6,5 mm   march    
23.   Bernhard Groehl   12       Izmash Tigr 7,62x54R   Vector 5-28x56    
24.   Jacek Flisiak   7       SAVAGE 308win    BUSHNELL 3,5-21    
25.   Piotr Siezieniewski  6       6.5 SLR   NF 15-55x52    
26.   Ryszard Srokosz  5       Lancer 6.5 CM   nightforce    
27.   Pawel Konecki  0       JP 6.5CRM   March 10-60    
27.   Przemysław Szczepaniak  0       Savage MSR 10 precision 6,5 creedmo   Zeiss 6-24x56    
27.   Maciej Wysokinski  0       billet    bushnell 1-4 lub inna    
Dystans 800 m - klasa Sniper
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Mirosław Małek  94    1.006  NC RADO 308   Nightforc    
2.   Lilianna Badura  93 (1X)  0.980  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
3.   Piotr Kies  90    1.594  DCR .308   Vortex    
4.   Thomas Heise  89 (1X)  1.560  Tikka M65A   DD Optics 5-25x50 Mildot    
5.   Piotr Chodzeń  89    0.963  Victrix Gladius 308WIN   March 10-60    
6.   Michał Oleksiuk  89    1.719  Sabatti Tactical Desrt 0,308w   Burris 8-40x50    
7.   Krzysztof Bielecki  88 (1X)  2.002  Sabatti str 308Win    Delta 5-50x56HD    
8.   Rafał Kwiecień  88    1.826  CZ557 Varmint .308   Hawke Sidewinder ED 10-50x60    
9.   Bartosz Łuczak  87    1.796  Sabatti 308W   Kahles K1050MOAK    
10.   Bartłomiej Czeremski  86    1.538  Rem700 RDC 308win   MINOX ZP5 5-25x56    
11.   Bogdan Raczyński  86    1.667  308 W   NF    
12.   Saulius Paknys  85    0.619  Dolphin. 308 WIN   Night Force 15-55X52    
13.   Tomasz Szopinski  84 (1X)  2.204  Bergara B14 308WIN   NF 7x35    
14.   Andrzej Blok  84    1.659  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
15.   Krzysztof Kłosowicz  84    1.672  Sako TRG 42    Night Force    
16.   Stanisław Szałaśny  84    2.608  Sako TRG   S&B    
17.   Mariusz Negowetti  83    1.474  SIG Sauer SSG 3000 Super target .30   Schmidt-Bender    
18.   Marta Laskowska  83    2.024  308 win   Us optics 5-25    
19.   Przemysław Wójtowicz  81    1.457  Tikka T3 A1 Tac .308W   Vortex Razor HD    
20.   Wojciech Poncyljusz  81    2.058  Sabatti 308 Win   Schmidt Bender max 50    
21.   Artur Gryga  80    1.676  Rem. 700 - DCR 308Win.   Vortex Razor 5X20    
22.   Artur Mazurkiewicz  78 (1X)  1.388  TIKKA TACTICAL A1 308w   Delta Optical 5-50x56    
23.   Wojciech Rej  78 (1X)  1.835  STR .308 Win   Stryker HD 5-50x56 SFP    
24.   Miroslaw Szambelan  78    1.122  Sako TRG 22 - 308win   S&B 5-25x56    
25.   Wojtek Nowak  78    1.409  Sabatti STR Sport 308 win.   Vortex golden eagle hd 52x60    
26.   Grzegorz Śmiglak  77 (2X)  2.475  Remington 700 308WIN   Bushnell DMR 3,5-21x50    
27.   Dariusz Sobkowiak  76    1.431  Cadex CDX .308 WIN   March 10-60x56    
28.   Jerzy Rozłucki  76    1.483  TRG .308   GE    
29.   Krzysztof Michałowski  75    1.577  Sako TRG22   Nightforce NXS 8-32x56    
30.   Mustafa Isik  75    3.081  Tikka T3x TAC A1 .308 Win   Steiner M7Xi ZF    
31.   Kerstin Peitz  75       Ruger PR .308 Win   5-25x56 Vortex    
32.   Michał Śledzik  73    1.190  Dolphin 308W   NightForce Competition     
33.   Sebastian Wiącek  73    1.732  Rem700 308win   Leica PRS 5-30x56 PRB    
34.   Mateusz Kieda  73    1.740  Rem700 308Win   Vortex 15x60    
35.   Robert Żabicki  72    1.268  Sabatti .308 Win   NF Competition    
36.   Adam Szuliński  72    1.324  STEYR SSG 08 308 Win   S&B 5-25x56 PM II    
37.   Mścisław Śrutek  72    1.586  Tikka 308 Win   7-25    
38.   Sebastian Szymański  69    1.104  CZ557 308WIN   WEAVER T36     
39.   Josef Prochazka  69    1.882  KELBLY 308Win   March 8-80x56.    
40.   Peter Csatary  68    1.018  Keppeler 308    Sightron 4-20x50    
41.   Robert Felinski  67    1.268  Savage Dakota 308 Win   T36    
42.   Mirosław Moździerz  67    1.912  CZ 557 308   4,5 x 30 x 50    
43.   Janusz Olszyk  66    1.465  Sabatti 308 win   Bushnel Tactical    
44.   Andrej Aidamovic  66    2.097  Dolfin 308 win   march 10x60     
45.   Grzegorz Górkiewicz  66       Sako trg 22 308 Win.   NF Comp.    
46.   Grzegorz Szulczyński  65 (1X)     308   NF    
47.   Rafal Sokołowski  64       Bergara bm14 308 w    Delta optical 5*50*56    
48.   Marcin Kowalski  63    3.201  NC Rado 308   NF    
49.   Patrick Mohr  63       Sauer & Sohn 3000 .308 Win   Sightron SIII 10-50x60    
50.   Marta Banach  61       SAKO .308Win   Schmidt&Bender    
51.   Norbert Ernst  59       SWS2000 308 Win   Sightron 10-50    
52.   Robert Horodecki  56       trg22 308WIN   S&B 12-50x56    
53.   Sławomir Mlicki  51       Sabatti 308W   Vortex    
54.   Jerzy Krywult  50       .308 win.    10-60x52    
55.   Tomasz Badura  46 (1X)     Tikka T3X .308 win   March 5-40    
56.   Carsten Wicher  43       Sako TRG 22, Kal. 308. Win   Schmidt & Bender 5x25     
57.   Arkadiusz Szpakowski  42       Sabatti .308 Win   Delta Stryker 5-50x56    
58.   Andreas Mursall  40       Mauser 86 SR 308win   Minox ZP5 5-25    
59.   Marco Witt  39       Tikka Tac A1 .308   Kahles K624i    
60.   Agnieszka Mituniewicz  38       Sabbati Tactical Desert 308w   Delta optical Stryker 5-50x56    
60.   Marek Rydz  38       Tika 7.62   NF    
62.   Marek Stacherski  37       Sabatti 308 Win    Vortex     
63.   Patryk Szymkowicz  34       Sabatti Tactical .308 WIN   Vortex Viper HST 6-24x50 30 mm    
64.   Thomas Sadewasser  31       Haenel RS8 .308Win   Steiner M5Xi 5-25    
64.   Łukasz Sieczka  31       Tikka A1 TAC   Vortex Razor 4,5-27    
66.   Tomasz Bąkowski  26       308win   12-50x56    
66.   Damian Garwolski  26       Bergara B14 .308W   Delta Stryker HD 5-50x56    
66.   Wojciech Woźniak  26       SABATTI TACTICAL 308 win   DO 4,5-30X50    
69.   Hans Ellermann  20       Desert Tech 300 WM   Steiner MX/ 4 x28 x56    
70.   Darius Kurzynski  19       Howa 1500 kal.308   Sightron 10-50x60    
71.   Daniela Kroll  16       STL, Kaliber: .308        
72.   Jan Małek  15       CZ 750 .308 Win   NIGHTFORCE 15-55x52    
73.   Dariusz Róża  12       Howa 1500 APC 308 WIN   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
74.   Robert Zakrzewski  10       SABATTI TACTICAL EVO 308win    KAHLES K1050 10-50x56    
75.   Werner Grünwald  6       remington 700 .308 win   DELTA STRYKER    
76.   Piotr Dudczak  5       Savage 12F/TR 308win   Nightforce 15-55x52 Competition    
76.   Endru Holzhăźter  5       STL Kal. 308   SB 5x25 PMII    
76.   Magdalena Lach  5       keppeler 308 win   vortex 15-60x52    
76.   Konrad Włodarczyk  5       Sabatti str   NF comp    
80.   Eugeniusz Grzybek  0       Sabatti STR sport 308Win   Nigh Force Competition 15x55    
80.   Michał Kolańczyk  0       SSG04   S-B    
80.   Piotr Kowalczyk  0       Tikka T3x Tac A1   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
80.   Waldemar Król  0       savage 10 BA .308win   VORTEX 6-25X50    
80.   Dariusz Kubicki  0       Tikka T3x Tac .308 Win   Kahles K 624i 6-24x56    
80.   Jörg Kuttnik  0       Ruger PR, Kaliber: .308        
80.   Rafal Rozner  0       Sabatti STR .308 Win   Delta Stryker 5-50x56    
80.   Krzysztof Smorag  0       308 win   Nightforce    
80.   Maciej Stasiak  0       TIKKA TACTICAL 308 win   VORTEX RAZOR 6-27 HD GEN 2     
80.   Jan Trzcinski  0       SSG04   VORTEX    
80.   Marian Wiśniewski  0       Howa 1500 308win   Vortex golden eagle 15-60x52    
80.   Andreas Wozniak  0       Steyr_Mannlicher Match .308 Win    Sniper: Steiner Military 5-25x56    
80.   Piotr Woźniak  0       Tikka 308Win   NF 8-32x56    
80.   Wojciech Wozniak  0       SAVAGE 12 F/TR 308 win   Leupold vx-iii 8.5-25x50    
80.   Krzysztof Zadura  0       RDC 700 .308 WIN   Nightforce Competition 15-55x52    
80.   Wlodzimierz Zamojski  0       SAKO TRG-22 308 Win   Schmidt Bender 12-50-56 PMII-2    
Dystans 800 m - klasa SniperOpen
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Roman Kurdziel  97 (1X)  1.049  BAT 284W   NF    
2.   Iwona Wysokińska  96 (1X)  0.709  284   march    
3.   Piotr Wilkowski  95 (3X)  0.829  TERASJANNE 284 i 6x47   MARCH 5-40    
4.   Maciej Wysokinski  94 (1X)  1.079  284   bushnell 1-4 lub inna    
5.   Janne Pietilainen  93 (1X)  1.220  Terasjanne .284 win   March    
6.   Marek Halicki  92 (1X)  1.061  Tikka tac a1 6.5cm   Kahles 624i    
7.   Ryszard Kowalski  92 (1X)  1.727  Barnard, 284(7mm)   March 10x60 HM    
8.   Mirosław Małek  91 (1X)  0.769  NC RADO 284   Nightforce    
9.   Karol Janczewski  91    0.855  Janczewski custom 6.5x47   March    
10.   Joanna Wilkowska  90 (1X)  1.070  SURGEON TERSJANNE 6,5X47   MARCH 5-40    
11.   Piotr Chodzeń  90 (1X)  1.500  Kelbly 284W   March 10+60    
12.   Luděk Horák  90    0.907  STL-S 6,5x47 Lapua   NXS    
13.   Dariusz Grzybowski  90    1.126  Tikka T3x   Delta Stryker    
14.   Mariusz Łokaj  90    1.336  Cadex 6.5 Creedmoor   Votrex Razor HD    
15.   Krystian Janczewski  90    1.775  Janczewski        
16.   Wojciech Jagielski  89 (1X)  1.775  Sabatti Tac EVO .300 WM   Kahles 5-25x56    
17.   Bartosz Łuczak  89    0.851  Titan 6 TAC - 6,5 CM   Kahles K1050MOAK    
18.   Marek Kowalczuk  89    1.349  Tikka T3 Varmint   NF 12-42x56    
19.   Konrad Żółtowski  88 (1X)  1.934  tikka t3x tac a1   delta styker hd 5-50x56 sfp dls-1    
20.   Andreas Mursall  87    1.173  Tikka T3. 6.5 Creedmoor   Steiner MX7 4-28    
21.   Joerg Plotz  86 (1X)  1.955  .284   Delta 5-50x56    
22.   Marcin Ferenc  86 (1X)     CDX-R7 6.5 CM   Vortex 5-25x50    
23.   Tomasz Piątek  86    0.950  CZ 550 .284 win   Delta Stryker 4,5-30x56    
24.   Jacek Atamańczyk  86    1.586  300wm   NF 15-55x52    
25.   Michał Kolańczyk  85    0.971  Howa 6.5 CM   GI    
26.   Dariusz Krakowiak  85    1.281  DCR 700 kAL.30.06   NXS 8x32x56    
27.   Artur Śliczny  84    1.049  CADEX 6,5 creedmoor   NF Benchrest 12-42x56 NP- R2    
28.   Jacek Dorszewicz  84    1.087  Dolphin 284 win   March     
29.   Jan Sykora  84    2.381  Dolphin 6.5creedmoor   NFcomp    
30.   Robert Kowalewski  83 (1X)  2.342  CZ 550 6.5x55   DELTA STRYKER HD 5-50X56 SFP    
31.   Ryszard Górka  82 (1X)  2.187  Sabatti tactical 6,5×55    NF8-32x56    
32.   Piotr Siezieniewski  82    1.250  284 Win   NF 15-55x52    
33.   Zbigniew Soliński  82       MOD.98 kal. 6,5x55   KAHLES 10-50x56 MOAK    
34.   Adam Wardęcki  81    0.941  Janczewski Custom 7-270 WSM   xxx    
35.   Arek Ptak  81    1.521  Steyr Manlicher 300 win.mag.   S&B 5-45X56 PMII    
36.   Tomasz Stachyra  81    1.839  3006   5-50x56    
37.   Igor Stefanowski  80    1.083  284 Win   NF Competition    
38.   Peter Heikenroth  80    1.680  Mercury   Athlon    
39.   Pit Jome  80    1.689  Dolphin 6.5 CM   Delta 5-50x56    
40.   Piotr Nazdrowicz  79    1.173  Tikka 6.5mm   5-25    
41.   Łukasz Halicki  79    1.345  Sako TRG 22. 6.5CM   Kahles 5-25i    
42.   Grzegorz Czajkowski  79    2.123  TIKKA 6.5 CM   Vortex    
43.   Robert Felinski  78    0.958  Savage Apache 300 WSM   T36    
44.   Magdalena Lach  77 (1X)  2.540  tikka t3x 6,5 creedmoor    delta titanium 4-5-30×50    
45.   Ryszard Srokosz  77    2.226  Savage 110BA 338LM   nightforce    
46.   Tadeusz Zimmer  72    1.096  DCR Ultimatum 284 Win   Leica 5x30x56    
47.   Rene Braun  72    1.663  Tikka tx3 CTR , 6,5mm Creedmoor   IOR Terminator    
48.   Daman Cerkanowicz  71    1.087  DCR 700 284 Win   8-32X56    
49.   Piotr Lalik  70    0.761  300 Norma Mag.   SB 5-45x56    
50.   Marcin Woszczak  70    1.341  Sabatti STR 6,5 Creed   NF Comp. 15-55X52    
51.   Andrzej Blok  61    0.941  NC-RADO 6.5x47   NF Competition    
52.   Marcin Majchrzak  61    1.104  Dolphin 300wsm    March    
53.   Bogdan Raczyński  58       6,5 X 55    NF    
54.   Daniela Kroll  54       Tikka T3X TAC A1   Steiner 5x25    
55.   Stanisław Karpinski  48       6,5x47 Lapua   NF Competition    
56.   Bartosz Kosowski  46    1.096  Rem 700 kal 6,5   Steiner Mi5    
57.   Mirosław Moskalewicz  44       Tikka T3x 6,5x55SE   BUSHNELL E. T. DMR II 3,5 - 21     
58.   Józef Giedź  42       7-08rem   NF     
58.   Anne Straus  42       Dolphin 6.5 CM   Delta 5-50x56    
60.   Patrick Mohr  37       Tikka T3X TacA1 6.5 Creedmoor   Sightron SIII 10-50X60    
61.   Maciej Krawczak  34                
62.   Piotr Borysewicz  25       300 WinMag   Steiner    
63.   Wojciech Feldgebel  24       Tikka 3S 6,5x55   Delta 3-24x56    
64.   Sven Lehmann  20       Bergara B14 BMP in 6,5mm Creedmoor   Delta Optical Stryker HD 4,5-30x56    
65.   Oliver Seliger  17       Hawkeye® Long-Range-Target 6.5   Athlon Midas Tac 6-24 x 50    
66.   Grzegorz Gospodarek  0       CDX-R7   4,5-30/56    
66.   Pawel Konecki  0       Keppeler 7mm RSAUM   March 8-80    
66.   Słąwomir Kopyś  0       STR SPORT 6,5 Creedmoor   Kahles 6-24x56    
66.   Michael Lehr  0       Ruger Precision Rifle .338 Lapua Ma   Steiner M7Xi    
66.   Josef Prochazka  0       KELBLY 6.5x47L   March 8-80x56.    
66.   Jerzy Rozlucki  0       Victrix .284   NF    
66.   Marco Witt  0       Gewehr: Tikka Tac A1, Kaliber: 6,5         
66.   Ireneusz Woszczek  0       Terasjanne 284   15-55    
66.   Tomasz Żak  0       Sabatti tld 6,5x47   Delta ed 25x50    
   Rafał Walczowski  awaria       284 Win   NF Competition    
Dystans 800 m - klasa F/TR
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Andrej Aidamovic  97 (1X)  0.980  Dolfin 308 win   10x60 March High master     
2.   Bouke Feenstra  94 (1X)  1.199  Marlin .308   Delta Optical Stryker HD 5-50x56 SF    
3.   Jan Sykora  92 (1X)  1.229  PiroArms 308Win   March    
4.   Jacek Wiecha  92 (1X)  1.452  Savage .223   March 48x52    
5.   Bogdan Raczyński  92    1.311  308 W   NF    
6.   Michał Śledzik  91    1.581  Dolphin 308W   NightForce Competition    
7.   Lilianna Badura  90    1.225  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
8.   Josef Prochazka  89 (1X)  1.538  KELBLY 308Win   March 8-80x56.    
9.   Wojtek Nowak  87    1.238  Sabatti STR Sport 308 win.   Vortex golden eagle hd 52x60    
10.   Frank Krüger  87    1.637  Sigg-Schurter .223 Rem   Sightron 8-32    
11.   Piotr Kuberacki  86 (1X)  1.341  308win   DO3,5-30    
12.   Sławomir Mlicki  85    1.689  Sabatti 308W   Vortex    
13.   Robert Żabicki  85    1.818  Sabatti .308 Win   NF Competition    
14.   Zdzisław Przybylski  82    1.130  HOWA 1500 .223   NightForce    
15.   Michał Horłoza  82    1.667  Savage 12 F/TR .308 Win   NF    
16.   Konrad Włodarczyk  80    1.551  Sabatti str   NF comp    
17.   Jerzy Rozłucki  80    1.934  Sako TRG .308   Vortex GE    
18.   Wiesław Potomski  80    2.015  MC 13 308 WIN   SIGHTRON 8-32    
19.   Bogdan Hrynowiecki  79 (1X)  2.308  SAVAGE 308 win   DELTA 3-24x56    
20.   Tomasz Badura  78 (1X)  1.715  TIKKA T3X .308 WIN   March 5-40    
21.   Rafał Mędzin  78 (1X)  2.286  Sabatti TR 308W   Kahles 10-50    
22.   Mirosław Moździerz  77    1.332  CZ557, 308   4,5 x30x50    
23.   Rafal Sokołowski  77    2.076  Bergara bm14 308 w   Delta optical 5*50*56    
24.   Saulius Paknys  74    0.864  DTS Sport 308 WIN    March X 10-60X56    
25.   Artur Gryga  73    0.847  Rem. 700 - DCR 308Win   Vortex Razor 5X20    
26.   Agnieszka Mituniewicz  73    1.805  Sabbati Tactical Desert 308w   Delta optical Stryker 5-50x56    
27.   Jakub Wyroba  73       308 WIN NC RADO   NF    
28.   Mariusz Wójcik  72       Savage 308   Nightforce Competition    
29.   Stanisław Karpinski  71 (1X)  3.085  308   NF Competition    
30.   Grzegorz Szulczyński  69    1.186  308   NF    
31.   Marek Fulbiszewski  68    1.100  Sabatti 308 WIN   NF Comp. 15-55x52    
32.   Roman Chocholski  68    1.182  CZ 557 308 WIN   GE 15-60x52    
33.   Andrzej Bąk  68    1.345  Sabatti .308 WIn   Vortex PST 6-24/50    
34.   Artur Mazurkiewicz  62       TIKKA TACTICAL A1 308w   Delta Optical 5-50x56    
34.   Aleksander Poklewski-Koziełł  62       Savage 10FCP HS 308Win   Nightforce ATACR    
36.   Piotr Dowżenko  59 (1X)     TRG 22 308 Win   NF Comp.    
37.   Tomasz Affet  59    1.315  Savage 12/F-TR   NF    
38.   Tomasz Bąkowski  58    1.122  308 win   12-50x56    
39.   Radosław Trzciński  56       SSG04 308   VORTEX    
40.   Andrzej Blok  53       Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
41.   Dariusz Dziamski  51       Savage 12FTR 308 Win   Benchrest 12-42x56 Nightforce    
42.   Przemysław Szczepaniak  48       Savage 12 ftr 223   Zeiss 6-24x56    
43.   Ryszard Banach  43       SAKO .308Win   Schmidt&Bender    
43.   Marcin Kowalski  43       NC Rado 308   NF    
45.   Oliver Seliger  42 (1X)     Ruger M77 Varmint .308   Ahtlon Talos 4-14x44    
46.   Arkadiusz Szpakowski  38       Sabatti .308 Win   Delta Stryker 5-50x56    
47.   Artur Kaliński  21       CZ 557 .308    Vortex 6-24x50    
48.   Piotr Stasiek  15       Savage 12 308 Win   NF 15/55    
49.   Werner Grünwald  12       remington 700 .308 win   DELTA STRYKER    
50.   Marcin Żurek  11       Sabatti Tactical LW 0.308win   Delta DOT 3-24x56    
51.   Jacek Flisiak  5       SAVAGE 308win    BUSHNELL 3,5-21    
52.   Zbigniew Piślewski  0        Savage 12 F/TR .308 win   Sightron 8-32 x56    
52.   Marian Wiśniewski  0       Sabatti tactical custom 308win   Vortex golden eagle 15-60x52    
Dystans 800 m - klasa Open
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Maciej Wysokinski  97 (3X)  0.700  284   bushnell 1-4 lub inna    
2.   Janne Pietilainen  96 (2X)  0.653  Terasjanne .284 win   March    
3.   Petr Novák  96 (2X)  0.847  Kelbly 6.5x47   NF     
4.   Luděk Horák  96 (2X)  0.911  STL-S 6,5x47 Lapua   NXS    
5.   Zdzisław Przybylski  95 (4X)  1.104  Barnard 7mm   Sightron    
6.   Michał Kucharski  95 (2X)  1.250  SAKO 75 284WIN   Nightforce    
7.   Piotr Siezieniewski  95    1.216  284Win   NF 15-55x52    
8.   Roman Kurdziel  93    1.474  NC RADO 6.5x47L   NF    
9.   Josef Prochazka  93    1.740  KELBLY 6.5x47L   March 8-80x56.    
10.   Mirosław Małek  92 (3X)  1.581  NC RADO 284   Nightforce    
11.   Iwona Wysokińska  92 (1X)  1.315  284   march    
12.   Peter Csatáry  92    1.100  Barnard-Menke .284 Win         
13.   Dariusz Dziamski  91 (1X)  1.332  Savage F-class 6BR Norma   vortex golden eagle hd 15-60x52    
14.   Paweł Kolasiński  91 (1X)  1.341  Sabatti TLD 6,5x47   Vortex GE    
15.   Ryszard Kowalski  90 (3X)  1.001  Barnard, 284(7mm)   March 10x60 HM    
16.   Józef Giedź  90    1.079  7-08 rem   NF    
17.   Jerzy Rozlucki  90    1.216  Victrix .284   NF    
18.   Andrzej Blok  89 (1X)  1.027  NC-RADO 6.5x47   NF Competition    
19.   Robert Kowalewski  89    1.272  CZ 550 6.5x55   DELTA STRYKER HD 5-50X56 SFP    
20.   Norbert Ernst  89    1.564  SWS2000 284 Win   Sightron 10-50    
21.   Darek Uszok  89    1.990  Remington 700 kal. 6,5x47 Lapua    Vortex Golden Eagle    
22.   Marcin Woszczak  87    2.355  Sabatti STR 6,5 Creedmoore   NF 15x55/52    
23.   Łukasz Piskurewicz  86    1.023  SABATTI 308   VORTEX    
24.   Lars Aleithe  85 (1X)  1.216  Sabatti TLD Red 6.5 Creedmore   Delta 5-50x56    
25.   Michael Meyer  85 (1X)  1.504  7mmRemSAUM   Sightron SIII    
26.   Karol Janczewski  85 (1X)     Janczewski custom 6.5x47   March    
27.   Krzysztof Tuliński  85    0.842  Rado 6,5   Nf    
28.   Antonie Nagtegaal  84 (1X)  1.229  BAT Machine 284   Nightforce    
29.   Bouke Feenstra  84 (1X)     Savage F-class 6.5-284 Norma   Delta Optical Stryker HD 5-50x56 SF    
30.   Joanna Wilkowska  84    1.861  DOLPHIN 6X47   MARCH 5-40    
31.   Jacek Wiecha  83 (1X)  1.139  DCR.284WIN   S&B    
32.   Daniel Krňanský  83    1.753  Surgeon 6,5/47   NF 7-35/56    
33.   Pit Jome  82    1.384  Dolphin 6.5 CM   Delta 5-50x56    
34.   Stanisław Karpinski  82    2.204  NC Rado 47 x 6,5   NF Competition    
35.   Artur Śliczny  81    1.242  CADEX 6,5 creedmoor   NF Benchrest 12-42x56 NP- R2    
36.   Jacek Dorszewicz  81    1.538  Dolphin 284 win   March    
37.   Rafał Mędzin  78    1.156  Ruger Precision 6,5x47L   Delta Stryker HD 5-50    
38.   Bogdan Raczyński  78    1.461  6,5X 55   NF    
39.   Adam Wardęcki  76    1.861  Janczewski Custom 6,5*55   XXXXX    
40.   Piotr Wilkowski  76    1.968  TERSJANNE 284 i 6x47   MARCH 5-40    
41.   Marcin Majchrzak  73    1.122  Dolphin 300wsm    March    
42.   Jan Sykora  72 (1X)  1.684  Dolphin 6.5creedmoor   NFcomp    
43.   Tomasz Piątek  72    0.731  CZ 550 .284 win   Delta Stryker 4,5-30x56    
44.   Jacek Jankowski  68    1.169  Sabatti Tactical 6,5x55   Vortex GE    
45.   Michał Harenża  65    1.195  6,5x47   March    
46.   Krzysztof Trawniczek  57       DCR 700, 284Win   Kahles K1050    
47.   Krzysztof Kolasiński  55       Sabatti TLD 6,5x47   Vortex GE    
48.   Anne Straus  54       Dolphin Creedmoor   Delta 5-50x56    
48.   Tomasz Żak  54       Sabatti TLD 6,5x47   Delta ED 5-25x50    
50.   Słąwomir Kopyś  45       STR SPORT 6,5 Creedmoor   Kahles 6-24x56    
50.   Henryk Szwed  45       Tikka T3 6.5x55SE   Khales 6-24x56    
52.   Krzysztof Orzel  31       Reminghton 6,5 creadmore   March 8-80    
53.   Michał Rakowski  0       Nc rado 308   12x50x56    
53.   Ireneusz Woszczek  0       Terasjanne 284   15-55    
PK.   Maciej Stasiak   55       Remington 710 30-06   3×12×56    
Dystans 800 m - klasa Magnum
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Alexander Kreutz  98 (2X)  0.829  ASH Walküre 300WSM   kahles k10-50 moa    
1.   Piotr Narloch  98 (2X)  0.829  Barnard 338   Nxs    
3.   Peter De Looff  97 (3X)  0.722  DLA Ascalon 300 Norma Magnum   Khales624i SKMR3    
4.   Adam Wardęcki  96 (2X)  0.967  Janczewski Custom 7-270 WSM   xxx    
5.   Piotr Lalik  96 (1X)  1.104  300 Norma Mag   SB 5-45x56    
6.   Heinz-Dieter Rabbe   96 (1X)  1.160  .338 Lapua Magnum, Savage BA110 Ste   Schmidt&Bender PMII 5-25x56 LP P4FL    
7.   Benjamin Albrecht  95 (2X)  1.109  Sako TRG 42   ZCO 527    
8.   Adam Sztybór  95    0.958  0,338LM   nf    
9.   Kai Krabbes  94 (1X)  1.156  Fortmeier 2002 .338LM   Zeiss 4,8-35x62    
10.   Marcin Ferenc  94 (1X)  1.315  Remington 700 .300WinMag   NF 5-25x50    
11.   Jan Małek  94 (1X)  1.379  338 LAPUA MAGNUM   NIGHTFORCE 15-55x52    
12.   Daman Cerkanowicz  93 (1X)  0.537  DCR BAT 300PRC   8-32X56    
13.   Adrian Kuklis  93 (1X)  0.851  Savage Arms 110BA .338 LM   Sightron SIII AA10-50x60 LRIRMOA    
14.   Kamil Bania  93 (1X)  1.061  CDX-33   Vortex    
15.   Robert Libek  93 (1X)  1.152  DCR 700 kaliber 300PRC   Sightron SV 10-50x60    
16.   Jakub Sidorowicz  92 (2X)  1.143  R&S .338LM   KAHLES k525i    
17.   Norman Rose  92 (1X)  1.238  SAKO TRG42 .338LM   Swarovski X5    
18.   Mirosław Czuba  92 (1X)  1.710  300 WSM   MARCH 8X80    
19.   Oliver Hüfner  92    1.388  Blaser T2 Kaliber .338 Lapua        
20.   Krzysztof Dzietczyk  92    1.732  Cadex 33   Night Force    
21.   Josef Prochazka  91 (3X)  0.980  Accuracy Intl. 338 LM   NF 8-32x56     
22.   Tarek Graf  91 (1X)  1.397  Voere X3 / .338LM   S&B 5-25x56    
23.   Peter Heikenroth  91 (1X)  1.581  Roger 338    Athlon    
24.   Marcin Mielniczek  91    1.551  Unique Alpine TPG-1, 300 WIN MAG   Kahles 10-50x56    
25.   Daniel Lang  90 (2X)  1.444  Voere X3 / .338LM   S&B    
26.   Markus Muller  90 (2X)  2.149  Unique Alpine TPG3-A4   S&B PMII High Power    
27.   Henryk Kulwicki  90 (1X)  1.238  CADEX CDX33 Patriot Lite .338LM   Delta 4,5-30x56 Stryker HD    
28.   Stefanie Bickert  90    1.354  Sako TRG-42 - 338 Lapua Magnum   Meopta ZD 6-24x56 RD    
29.   Arkadiusz Pietruszka  90    1.947  Trg42 338lm   NF    
30.   Mariusz Szydlowski  89 (1X)  1.388  Cadex 338 lm   Steiner m7xi ifs 4-28x56    
31.   Krzysztof Kłosowicz  89 (1X)  1.680  Sako TRG 42   Night Force    
32.   Ryszard Srokosz  89 (1X)  1.796  Savage 110BA 338LM   nightforce    
33.   Peter Kahler  88    1.100  ASH Walküre .338 Lapua Magnum   Delta    
34.   Roger Muller  87 (1X)  1.538  Trg42 Sako 338 LM   Kahles K624 6-24x56    
35.   Helmut Dugnus  87    1.001  Fortmeier M2002 .338 Lapua Magnum   IOR  5,8-40x56 IL SHX-1    
36.   Wojciech Jagielski  87    1.392  Sabatti Tac EVo .300 WM   Kahles 5-25x56    
37.   Haller Henry  87    1.960  Steyr SSG08 .338LM   Steiner 4-28 x 56    
38.   Michael Lehr  86 (1X)  2.398  Ruger PR 338 LapuaMagnum        
39.   Ralf Nitsch  86    1.560  Voere X 3 338LM   S&B 5-45x56    
40.   Wieslaw Wyroba  85    1.117  338LM, NC RADO   S&B    
41.   Andreas Mursall  85    1.985  Steyr SSG 08. 338 Lapuamag   Kahles 624i    
42.   Andreas Düren  84    1.414  Voere X3,  Kal.  .338LapMag   Delta 4,5x30    
43.   Bernhard Groehl   84    1.448  Voere X3 .338 Lapua Magnum   Vortex Razor HD 5-25x56    
44.   Robert Felinski  82 (2X)  2.492  Partizan 300 WM Wizna   T36    
45.   Olga Halladin  82 (1X)  2.273  SAKO TRG 42 .338 LM   NF 7-35X56    
46.   Martin Roland  82    1.431  RPR 338LM   Steiner 4-28x56    
47.   Ramona Beck  80 (1X)  2.389  Steyr SSG04 .300WM   Zeiss 6-24X72    
48.   Andrzej Bąk  79    1.354  Barret 98B 338 LM   Kahles 6-24/50    
49.   Frank Bickert  78    2.118  Barrett MRAD .338 Lapua, Magnum   Meopta ZD 6-24x56 RD    
50.   Krystian Janczewski  76    1.324           
51.   Jacek Atamańczyk  75    0.928  300wm   NF 15-55x52    
52.   Uwe Pohle  75    1.783  Waffe Sako TRG 42 in .338 LM        
53.   Maciej Halladin  73    1.500  CDX-33 .338LM   NF ATACR 7-35    
54.   Arek Ptak  72    1.311  Steyr Manlicher 300 win.mag.   S&B 5-45X56 PMII    
55.   Mustafa Isik  65       Ruger Precision Rifle .338 Lapua Ma   Schmidt & Bender 5-25x56 PMII    
56.   Dieter Galzow  63       .300win mag Ruger Precision   Nightforce    
57.   Thomas Sadewasser  59    1.495  Haenel RS9 .308Win   Steiner M5Xi 5-25    
58.   Pawel Konecki  49       Keppeler 7mm RSAM   March 8-80    
59.   Joerg Plotz  40       300 RAM   Delta 5-50x56    
60.   Daniel Porombka   33       Savage BA110 Stealth 338 LM        
61.   Alfred Reinecke  23       Haenel RS 9, .338   Schmidt&Bender PMII L    
62.   Tomasz Drozd  17       Cadex CDX-33 Patriot Lite   March HM    
63.   Robert Kobylarek  0       Cadex 338 LM   Sightron    
Dystans 800 m - klasa UltraMagnum
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Benjamin Albrecht  44    1.452  Voere X5   Kahles 624    
2.   Daniel Lang  42    0.851  Voere X5 / .50BMG   Kahles    
3.   Stanislaw Rowinski  39    1.401  Fortmeier M2002 .416 Barrett   IOR 5,8-40x56    
4.   Kai Krabbes  36    1.929  Fortmeier 2002 .416Barrett   Zeiss 6-24x72    
5.   Gerd-Jürgen Meid  20       Steyer HS 50 M1   300m-600m800m    
6.   Tarek Graf  17       Voere X5 / .50BMG   S&B 5-25x56    
7.   Sebastian Wiącek  13       408CT   Nightforce Atcar 7-35x56    
8.   Oliver Körnig  12       Fortmeier M2002 416 Barrett   IOR 4-28x50    

Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-Auto
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
 Miejsce  Zawodnik  Broń 300m 600 m800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1.   Maciej Halladin   OA-10 .308Win  88   89   84 (1X) 1.903 261 (1X)
2.   Ralf Nitsch   H&K MR 308  85   80 (1X) 86   1.652 251 (1X)
3.   Maciej Kachnowicz   AR10 numbers .308  86   88   75   1.632 249  
4.   Krzysztof Wojczys    HK MR308   93 (1X) 96   53     242 (1X)
5.   Radosław Pilut   Savage MSR-10 LR kal. 308  91 (1X) 91   31     213 (1X)
6.   Błażej Domański   Stag Model 6  94 (1X) 50   68     212 (1X)
7.   Tarek Graf   MR 308  89 (1X) 70 (1X) 16     175 (2X)
8.   Michał Wodnicki    Stag .223 REM  79   74 (1X) 21     174 (1X)
9.   Dariusz Dziamski    Anderson AM10 308 Win  0   84 (1X) 51     135 (1X)
10.   Marcin Ferenc   HK MR308 .308 Win  93 (2X) 39   0     132 (2X)
11.   Patrick Mohr   B&T APC223 .223 Rem.  86 (1X) 43   0     129 (1X)
12.   Andreas Wozniak   DDM4 V11 Pro .223 Rem.  75   54   0     129  
13.   Mariusz Negowetti   B&T APC223 .223 Rem.  55 (1X) 60   6     121 (1X)
14.   Oliver Hüfner   HK MR308  61   41   0     102  
15.   Artur Kamiński   JP .308 Win  78 (1X) 0   0     78 (1X)
16.   Thomas Heise   Oberland Arms OA 10 308  0   0   0     0  
16.   Darius Kurzynski    Schmeisser AR15 M5F . 223  0   0   0     0  
16.   Daniel Lang   MR 308  0   0   0     0  

Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-AutoOpen
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
 Miejsce  Zawodnik  Broń 300m 600 m800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1.   Igor Stefanowski   6,5 Creed  91 (1X) 94 (1X) 87   0.935 272 (2X)
2.   Krzysztof Dzietczyk   Lancer L30  94   90   84   1.465 268  
3.   Kamil Bania    L30 6,5 Creedmoor  91   96 (1X) 70   1.126 257 (1X)
4.   Andrzej Piątak   Precision Firearms  88   79   90   1.315 257  
5.   Kai Krabbes   ALR.300 .300WM  87   86   79   1.559 252  
6.   Błażej Domański   Lancer L30 6.5 Creedmoor  94 (1X) 85 (1X) 68   1.293 247 (2X)
7.   Rafał Walczowski   6,5 Creed  94 (1X) 83   66     243 (1X)
8.   Olha Kratyuk   ALR 300 .300 WimMag  86 (2X) 76 (1X) 63     225 (3X)
8.   Michał Wodnicki   DB 6.5 CM  97   88 (3X) 40     225 (3X)
10.   Tadeusz Zimmer   DCR AERO Precision 6,5 Creedmoor  69 (1X) 76   80     225 (1X)
11.   Dariusz Grzybowski    Savage MSR10 6.5  90 (2X) 67   67   1.604 224 (2X)
12.   Jakub Sidorowicz   Stag Arms10 6,5CM  91 (1X) 77   55     223 (1X)
13.   Tomasz Kardziejonek    Custom semi-auto (6.5x47 Lapua)  66   87   70     223  
14.   Jacek Wiecha    MSR10 6,5CR  90 (2X) 78   43     211 (2X)
15.   Ramona Beck   ALR.300 .300WM  94 (1X) 36   66     196 (1X)
16.   Anne Straus   Alexander Arms , 6,5 Grendel  85 (1X) 43   64     192 (1X)
17.   Rafał Kukuczka   GH 10 6,5 Creedmoor  87   63   33     183  
18.   Iwona Wysokińska   6,5 mm  92 (1X) 67   16     175 (1X)
19.   Piotr Siezieniewski   6.5 SLR  90 (1X) 75   6     171 (1X)
20.   Rafał Kwiecień   Savage MSR-15 .224 Valkyrie  59   27   73     159  
21.   Maciej Wysokinski   billet   88 (1X) 53   0     141 (1X)
22.   Ryszard Srokosz   Lancer 6.5 CM  94 (2X) 40   5     139 (2X)
23.   Darek Uszok   Diamondback DB10 6,5  84 (1X) 23   32     139 (1X)
24.    Michał Śledzik    Lancer 6,5  24   27   73     124  
25.   Pawel Konecki   JP 6.5CRM  86 (1X) 37   0     123 (1X)
26.   Bernhard Groehl    Izmash Tigr 7,62x54R  53   38   12     103  
27.   Jacek Flisiak    SAVAGE 308win   60   27   7     94  
28.   Marek Halicki   Savsge 6.5cm  0   71   21     92  
29.   Przemysław Szczepaniak   Savage MSR 10 precision 6,5 creedmo  0   0   0     0  

Klasyfikacja trójboju w klasie Sniper
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
 Miejsce  Zawodnik  Broń 300m 600 m800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1.   Mirosław Małek   NC RADO 308  97 (1X) 91   94   1.296 282 (1X)
2.   Michał Oleksiuk   Sabatti Tactical Desrt 0,308w  95 (2X) 97 (1X) 89   1.268 281 (3X)
3.   Lilianna Badura   Dolphin .308 WIN  96 (1X) 90   93 (1X) 0.921 279 (2X)
4.   Thomas Heise   Tikka M65A  96 (4X) 93 (1X) 89 (1X) 1.377 278 (6X)
5.   Rafał Kwiecień   CZ557 Varmint .308  98 (5X) 89   88   1.438 275 (5X)
6.   Saulius Paknys   Dolphin. 308 WIN  96   88 (2X) 85   1.179 269 (2X)
7.   Piotr Chodzeń   Victrix Gladius 308WIN  90   88 (1X) 89   1.221 267 (1X)
8.   Bogdan Raczyński   308 W  97 (4X) 83 (1X) 86   1.363 266 (5X)
9.   Piotr Kies   DCR .308  88 (2X) 88   90   1.578 266 (2X)
10.   Bartłomiej Czeremski   Rem700 RDC 308win  88   90   86   1.324 264  
11.   Andrzej Blok   Sabatti STR Sport 308 Win  93 (1X) 86   84   1.542 263 (1X)
12.   Bartosz Łuczak   Sabatti 308W  93 (4X) 81   87   1.216 261 (4X)
13.   Krzysztof Michałowski   Sako TRG22  93 (4X) 91   75   1.257 259 (4X)
14.   Michał Śledzik   Dolphin 308W  95 (3X) 91 (1X) 73   1.449 259 (4X)
15.   Marta Laskowska   308 win  94 (2X) 81 (1X) 83   1.454 258 (3X)
16.   Artur Gryga   Rem. 700 - DCR 308Win.  97 (1X) 81   80   1.221 258 (1X)
17.   Krzysztof Kłosowicz   Sako TRG 42  87 (1X) 84 (1X) 84   1.713 255 (2X)
18.   Wojtek Nowak   Sabatti STR Sport 308 win.  98 (4X) 78   78   1.102 254 (4X)
19.   Wojciech Rej   STR .308 Win  93 (2X) 83   78 (1X) 1.607 254 (3X)
20.   Jerzy Rozłucki   TRG .308  89   88 (1X) 76   1.615 253 (1X)
21.   Przemysław Wójtowicz   Tikka T3 A1 Tac .308W  87   85 (1X) 81   1.828 253 (1X)
22.   Sebastian Szymański   CZ557 308WIN  89 (1X) 94 (1X) 69   1.248 252 (2X)
23.   Marcin Kowalski   NC Rado 308  94 (4X) 94 (2X) 63   2.324 251 (6X)
24.   Stanisław Szałaśny   Sako TRG  91 (1X) 76   84   1.769 251 (1X)
25.   Adam Szuliński   STEYR SSG 08 308 Win  92 (2X) 84   72   1.188 248 (2X)
26.   Robert Żabicki   Sabatti .308 Win  93 (2X) 83   72   1.624 248 (2X)
27.   Mateusz Kieda   Rem700 308Win  92 (1X) 83   73   1.334 248 (1X)
28.   Wojciech Poncyljusz   Sabatti 308 Win  86 (1X) 81   81   1.910 248 (1X)
29.   Mariusz Negowetti   SIG Sauer SSG 3000 Super target .30  89   76   83   1.444 248  
30.   Krzysztof Bielecki   Sabatti str 308Win   94 (3X) 65   88 (1X)   247 (4X)
31.   Janusz Olszyk   Sabatti 308 win  95 (2X) 85 (1X) 66   1.229 246 (3X)
32.   Norbert Ernst   SWS2000 308 Win  94 (1X) 91 (2X) 59     244 (3X)
33.   Grzegorz Górkiewicz   Sako trg 22 308 Win.  96   80   66     242  
34.   Artur Mazurkiewicz   TIKKA TACTICAL A1 308w  89 (1X) 74 (1X) 78 (1X)   241 (3X)
35.   Rafal Sokołowski   Bergara bm14 308 w   94 (1X) 82 (1X) 64     240 (2X)
36.   Miroslaw Szambelan   Sako TRG 22 - 308win  96 (2X) 65   78   1.447 239 (2X)
37.   Robert Felinski   Savage Dakota 308 Win  91 (1X) 81   67   1.124 239 (1X)
38.   Mścisław Śrutek   Tikka 308 Win  88   79   72   1.333 239  
39.   Grzegorz Śmiglak   Remington 700 308WIN  82   79   77 (2X) 1.898 238 (2X)
40.   Kerstin Peitz   Ruger PR .308 Win  92 (1X) 71   75     238 (1X)
41.   Patrick Mohr   Sauer & Sohn 3000 .308 Win  94 (2X) 78   63     235 (2X)
42.   Andrej Aidamovic   Dolfin 308 win  94 (1X) 74   66   1.396 234 (1X)
43.   Josef Prochazka   KELBLY 308Win  94 (2X) 68   69   1.477 231 (2X)
44.   Tomasz Szopinski   Bergara B14 308WIN  90 (1X) 55   84 (1X)   229 (2X)
45.   Mustafa Isik   Tikka T3x TAC A1 .308 Win  76   78   75   2.228 229  
46.   Agnieszka Mituniewicz   Sabbati Tactical Desert 308w  95 (1X) 85 (1X) 38     218 (2X)
47.   Marta Banach   SAKO .308Win  77 (3X) 79   61     217 (3X)
47.   Marek Stacherski   Sabatti 308 Win  93 (1X) 87 (2X) 37     217 (3X)
49.   Grzegorz Szulczyński   308  90 (3X) 61   65 (1X)   216 (4X)
50.   Dariusz Sobkowiak   Cadex CDX .308 WIN  82 (1X) 58   76   1.419 216 (1X)
51.   Peter Csatary   Keppeler 308   93 (1X) 54   68     215 (1X)
52.   Sławomir Mlicki   Sabatti 308W  88   75 (1X) 51     214 (1X)
53.   Jerzy Krywult   .308 win.   96   68   50     214  
54.   Sebastian Wiącek   Rem700 308win  90 (1X) 50   73     213 (1X)
55.   Wojciech Woźniak   SABATTI TACTICAL 308 win  95 (2X) 86   26     207 (2X)
56.   Patryk Szymkowicz   Sabatti Tactical .308 WIN  84   86 (1X) 34     204 (1X)
57.   Thomas Sadewasser   Haenel RS8 .308Win  88 (2X) 81   31     200 (2X)
58.   Andreas Mursall   Mauser 86 SR 308win  90 (1X) 70   40     200 (1X)
59.   Tomasz Badura   Tikka T3X .308 win  90 (1X) 63   46 (1X)   199 (2X)
60.   Tomasz Bąkowski   308win  94 (2X) 77   26     197 (2X)
61.   Marek Rydz   Tika 7.62  75   79   38     192  
62.   Michał Kolańczyk   SSG04  97 (1X) 87 (1X) 0     184 (2X)
63.   Eugeniusz Grzybek   Sabatti STR sport 308Win  99 (2X) 84   0     183 (2X)
64.   Marco Witt   Tikka Tac A1 .308  88 (1X) 55   39     182 (1X)
65.   Dariusz Róża   Howa 1500 APC 308 WIN  92 (1X) 74   12     178 (1X)
66.   Łukasz Sieczka   Tikka A1 TAC  87   56   31     174  
67.   Konrad Włodarczyk   Sabatti str  86 (2X) 81   5     172 (2X)
68.   Daniela Kroll   STL, Kaliber: .308  87 (1X) 65   16     168 (1X)
69.   Robert Horodecki   trg22 308WIN  88 (1X) 22   56     166 (1X)
69.   Carsten Wicher   Sako TRG 22, Kal. 308. Win  86 (1X) 37   43     166 (1X)
71.   Magdalena Lach   keppeler 308 win  83   67   5     155  
72.   Darius Kurzynski   Howa 1500 kal.308  87 (1X) 46   19     152 (1X)
73.   Endru Holzhăźter   STL Kal. 308  93   51   5     149  
74.   Dariusz Kubicki   Tikka T3x Tac .308 Win  81 (1X) 65   0     146 (1X)
75.   Arkadiusz Szpakowski   Sabatti .308 Win  93 (2X) 10   42     145 (2X)
76.   Maciej Stasiak   TIKKA TACTICAL 308 win  83 (1X) 58   0     141 (1X)
77.   Piotr Dudczak   Savage 12F/TR 308win  82 (1X) 49   5     136 (1X)
78.   Wlodzimierz Zamojski   SAKO TRG-22 308 Win  75   60   0     135  
79.   Jan Małek   CZ 750 .308 Win  92 (3X) 24   15     131 (3X)
80.   Damian Garwolski   Bergara B14 .308W  91 (1X) 11   26     128 (1X)
81.   Krzysztof Smorag   308 win  51   66   0     117  
82.   Wojciech Wozniak   SAVAGE 12 F/TR 308 win  74 (1X) 35   0     109 (1X)
83.   Hans Ellermann   Desert Tech 300 WM  84   0   20     104  
84.   Waldemar Król   savage 10 BA .308win  99 (1X) 0   0     99 (1X)
85.   Piotr Woźniak   Tikka 308Win  70   25   0     95  
86.   Jörg Kuttnik   Ruger PR, Kaliber: .308  88 (1X) 6   0     94 (1X)
87.   Werner Grünwald   remington 700 .308 win  88   0   6     94  
88.   Rafal Rozner   Sabatti STR .308 Win  91 (1X) 0   0     91 (1X)
89.   Jan Trzcinski   SSG04  85   0   0     85  
90.   Mirosław Moździerz   CZ 557 308  0   8   67     75  
91.   Robert Zakrzewski   SABATTI TACTICAL EVO 308win   0   27   10     37  
92.   Andreas Wozniak   Steyr_Mannlicher Match .308 Win   12   8   0     20  
93.   Piotr Kowalczyk   Tikka T3x Tac A1  0   0   0     0  
93.   Marian Wiśniewski   Howa 1500 308win  0   0   0     0  
93.   Krzysztof Zadura   RDC 700 .308 WIN  0   0   0     0  

Klasyfikacja trójboju w klasie SniperOpen
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
 Miejsce  Zawodnik  Broń 300m 600 m800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1.   Roman Kurdziel   BAT 284W  98 (3X) 97   97 (1X) 0.825 292 (4X)
2.   Iwona Wysokińska   284  100 (4X) 92 (2X) 96 (1X) 0.775 288 (7X)
3.   Bartosz Łuczak   Titan 6 TAC - 6,5 CM  99 (3X) 97 (3X) 89   0.784 285 (6X)
4.   Karol Janczewski   Janczewski custom 6.5x47  99 (2X) 94 (1X) 91   0.799 284 (3X)
5.   Mirosław Małek   NC RADO 284  95 (1X) 97 (3X) 91 (1X) 0.885 283 (5X)
6.   Luděk Horák   STL-S 6,5x47 Lapua  94   96 (2X) 90   0.894 280 (2X)
7.   Janne Pietilainen   Terasjanne .284 win  96 (3X) 90   93 (1X) 0.941 279 (4X)
8.   Marek Halicki   Tikka tac a1 6.5cm  96 (3X) 85   92 (1X) 1.032 273 (4X)
9.   Piotr Wilkowski   TERASJANNE 284 i 6x47  98 (1X) 80   95 (3X)   273 (4X)
10.   Dariusz Grzybowski   Tikka T3x  95 (2X) 88 (1X) 90   0.960 273 (3X)
11.   Marcin Ferenc   CDX-R7 6.5 CM  98 (1X) 89 (1X) 86 (1X)   273 (3X)
12.   Krystian Janczewski   Janczewski  95   88   90   1.346 273  
13.   Tomasz Piątek   CZ 550 .284 win  96 (4X) 90 (2X) 86   1.207 272 (6X)
14.   Michał Kolańczyk   Howa 6.5 CM  93 (2X) 94 (2X) 85   1.086 272 (4X)
15.   Adam Wardęcki   Janczewski Custom 7-270 WSM  99 (7X) 91   81   0.864 271 (7X)
16.   Maciej Wysokinski   284  97 (3X) 78 (2X) 94 (1X)   269 (6X)
17.   Jacek Dorszewicz   Dolphin 284 win  97 (1X) 88   84   1.180 269 (1X)
18.   Jan Sykora   Dolphin 6.5creedmoor  94   91 (1X) 84   1.760 269 (1X)
19.   Robert Kowalewski   CZ 550 6.5x55  90   95   83 (1X) 1.392 268 (1X)
20.   Dariusz Krakowiak   DCR 700 kAL.30.06  92 (1X) 90 (2X) 85   1.380 267 (3X)
21.   Pit Jome   Dolphin 6.5 CM  87 (1X) 98 (8X) 80   1.462 265 (9X)
22.   Joanna Wilkowska   SURGEON TERSJANNE 6,5X47  92 (2X) 83   90 (1X)   265 (3X)
23.   Arek Ptak   Steyr Manlicher 300 win.mag.  93 (1X) 88 (1X) 81   1.366 262 (2X)
24.   Piotr Nazdrowicz   Tikka 6.5mm  94 (1X) 87   79   1.208 260 (1X)
25.   Piotr Siezieniewski   284 Win  95 (3X) 81   82   1.250 258 (3X)
26.   Ryszard Kowalski   Barnard, 284(7mm)  99 (1X) 67   92 (1X) 1.089 258 (2X)
27.   Artur Śliczny   CADEX 6,5 creedmoor  83   90   84   1.329 257  
28.   Robert Felinski   Savage Apache 300 WSM  91 (1X) 87   78   1.353 256 (1X)
29.   Magdalena Lach   tikka t3x 6,5 creedmoor   90 (1X) 88 (1X) 77 (1X) 1.853 255 (3X)
30.   Piotr Lalik   300 Norma Mag.  93 (1X) 92   70   1.098 255 (1X)
31.   Mariusz Łokaj   Cadex 6.5 Creedmoor  90   75   90   1.455 255  
32.   Tomasz Stachyra   3006  95 (4X) 78   81   1.425 254 (4X)
33.   Andreas Mursall   Tikka T3. 6.5 Creedmoor  94   72   87   1.101 253  
34.   Marcin Majchrzak   Dolphin 300wsm   95 (3X) 94 (1X) 61   1.002 250 (4X)
35.   Wojciech Jagielski   Sabatti Tac EVO .300 WM  91 (1X) 68   89 (1X) 1.329 248 (2X)
36.   Tadeusz Zimmer   DCR Ultimatum 284 Win  97 (1X) 79   72   1.093 248 (1X)
37.   Piotr Chodzeń   Kelbly 284W  96 (4X) 60   90 (1X)   246 (5X)
38.   Igor Stefanowski   284 Win  97 (1X) 69   80   1.161 246 (1X)
39.   Daman Cerkanowicz   DCR 700 284 Win  97 (3X) 77   71   0.861 245 (3X)
40.   Łukasz Halicki   Sako TRG 22. 6.5CM  85 (1X) 81   79   1.466 245 (1X)
41.   Bogdan Raczyński   6,5 X 55   99 (5X) 87 (1X) 58     244 (6X)
42.   Peter Heikenroth   Mercury  80   84   80   1.247 244  
43.   Marcin Woszczak   Sabatti STR 6,5 Creed  91 (1X) 79   70   1.037 240 (1X)
44.   Jacek Atamańczyk   300wm  72 (1X) 81   86     239 (1X)
45.   Zbigniew Soliński   MOD.98 kal. 6,5x55  93   63   82     238  
46.   Rene Braun   Tikka tx3 CTR , 6,5mm Creedmoor  80   84   72   1.385 236  
47.   Grzegorz Czajkowski   TIKKA 6.5 CM  95 (5X) 59   79     233 (5X)
48.   Bartosz Kosowski   Rem 700 kal 6,5  98 (4X) 86   46   0.978 230 (4X)
49.   Konrad Żółtowski   tikka t3x tac a1  90 (1X) 48   88 (1X)   226 (2X)
50.   Andrzej Blok   NC-RADO 6.5x47  89   76   61   1.120 226  
51.   Ryszard Górka   Sabatti tactical 6,5×55   67   76   82 (1X) 1.852 225 (1X)
52.   Daniela Kroll   Tikka T3X TAC A1  89 (1X) 80   54     223 (1X)
53.   Stanisław Karpinski   6,5x47 Lapua  85 (4X) 85 (1X) 48     218 (5X)
54.   Joerg Plotz   .284  47 (1X) 74   86 (1X)   207 (2X)
55.   Ryszard Srokosz   Savage 110BA 338LM  74 (2X) 51   77     202 (2X)
56.   Patrick Mohr   Tikka T3X TacA1 6.5 Creedmoor  91   65   37     193  
57.   Anne Straus   Dolphin 6.5 CM  86 (1X) 64   42     192 (1X)
58.   Marek Kowalczuk   Tikka T3 Varmint  88   11   89     188  
59.   Grzegorz Gospodarek   CDX-R7  98 (2X) 86 (2X) 0     184 (4X)
60.   Mirosław Moskalewicz   Tikka T3x 6,5x55SE  84   54   44     182  
61.   Piotr Borysewicz   300 WinMag  83   68   25     176  
62.   Wojciech Feldgebel   Tikka 3S 6,5x55  79 (1X) 59   24     162 (1X)
63.   Słąwomir Kopyś   STR SPORT 6,5 Creedmoor  93 (2X) 66   0     159 (2X)
64.   Sven Lehmann   Bergara B14 BMP in 6,5mm Creedmoor  72   58   20     150  
65.   Józef Giedź   7-08rem  96 (4X) 0   42     138 (4X)
66.   Josef Prochazka   KELBLY 6.5x47L  95 (3X) 37   0     132 (3X)
67.   Oliver Seliger   Hawkeye® Long-Range-Target 6.5  68   29   17     114  
68.   Marco Witt   Gewehr: Tikka Tac A1, Kaliber: 6,5   93 (3X) 10   0     103 (3X)
69.   Jerzy Rozlucki   Victrix .284  93 (1X) 0   0     93 (1X)
70.   Tomasz Żak   Sabatti tld 6,5x47  83   5   0     88  
71.   Maciej Krawczak     53   0   34     87  
72.   Ireneusz Woszczek   Terasjanne 284  86   0   0     86  
73.   Endru Holzhüter   Tikka T3x TAC A1 6,5 CM  76   0       76  
74.   Michael Lehr   Ruger Precision Rifle .338 Lapua Ma  75   0   0     75  
75.   Pawel Konecki   Keppeler 7mm RSAUM  0   0   0     0  
   Rafał Walczowski   284 Win  awaria (1X) awaria   awaria     awaria (1X)

Klasyfikacja trójboju w klasie F/TR
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
 Miejsce  Zawodnik  Broń 300m 600 m800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1.   Andrej Aidamovic   Dolfin 308 win  95 (1X) 92 (1X) 97 (1X) 0.829 284 (3X)
2.   Bogdan Raczyński   308 W  95 (1X) 96 (1X) 92   1.035 283 (2X)
3.   Jan Sykora   PiroArms 308Win  95 (2X) 94   92 (1X) 1.191 281 (3X)
4.   Michał Śledzik   Dolphin 308W  93 (2X) 96 (5X) 91   1.159 280 (7X)
5.   Wojtek Nowak   Sabatti STR Sport 308 win.  98 (2X) 95 (1X) 87   1.064 280 (3X)
6.   Lilianna Badura   Dolphin .308 WIN  95 (3X) 93 (2X) 90   1.048 278 (5X)
7.   Sławomir Mlicki   Sabatti 308W  94 (1X) 96 (2X) 85   1.237 275 (3X)
8.   Frank Krüger   Sigg-Schurter .223 Rem  98 (3X) 88 (1X) 87   1.397 273 (4X)
9.   Jacek Wiecha   Savage .223  92 (2X) 87   92 (1X) 1.107 271 (3X)
10.   Jerzy Rozłucki   Sako TRG .308  96 (2X) 94   80   1.298 270 (2X)
11.   Josef Prochazka   KELBLY 308Win  98 (4X) 82   89 (1X) 1.364 269 (5X)
12.   Saulius Paknys   DTS Sport 308 WIN   98 (1X) 97 (1X) 74   0.857 269 (2X)
13.   Piotr Kuberacki   308win  93   89   86 (1X) 1.274 268 (1X)
14.   Grzegorz Szulczyński   308  100 (4X) 98 (1X) 69   0.810 267 (5X)
15.   Artur Gryga   Rem. 700 - DCR 308Win  96 (1X) 96 (3X) 73   0.876 265 (4X)
16.   Robert Żabicki   Sabatti .308 Win  97 (4X) 80   85   1.540 262 (4X)
17.   Marek Fulbiszewski   Sabatti 308 WIN  96 (5X) 96 (6X) 68   1.052 260 (11X)
18.   Jakub Wyroba   308 WIN NC RADO  92 (4X) 93   73     258 (4X)
19.   Wiesław Potomski   MC 13 308 WIN  92 (1X) 85   80   1.499 257 (1X)
20.   Michał Horłoza   Savage 12 F/TR .308 Win  94 (2X) 80 (1X) 82   1.318 256 (3X)
21.   Konrad Włodarczyk   Sabatti str  95 (2X) 81   80   1.678 256 (2X)
22.   Bouke Feenstra   Marlin .308  97 (4X) 63   94 (1X) 0.998 254 (5X)
23.   Zdzisław Przybylski   HOWA 1500 .223  98 (2X) 74   82   1.072 254 (2X)
24.   Stanisław Karpinski   308  96 (1X) 86 (1X) 71 (1X) 1.945 253 (3X)
25.   Tomasz Bąkowski   308 win  98 (3X) 95 (2X) 58   0.844 251 (5X)
26.   Mirosław Moździerz   CZ557, 308  90   84   77   1.376 251  
27.   Mariusz Wójcik   Savage 308  88 (1X) 89 (1X) 72     249 (2X)
28.   Tomasz Badura   TIKKA T3X .308 WIN  99 (4X) 69 (1X) 78 (1X)   246 (6X)
29.   Roman Chocholski   CZ 557 308 WIN  95   83   68   1.324 246  
30.   Rafał Mędzin   Sabatti TR 308W  84   81 (1X) 78 (1X) 1.986 243 (2X)
31.   Tomasz Affet   Savage 12/F-TR  94 (2X) 87   59   1.202 240 (2X)
32.   Agnieszka Mituniewicz   Sabbati Tactical Desert 308w  93 (2X) 74   73   1.385 240 (2X)
33.   Rafal Sokołowski   Bergara bm14 308 w  97 (5X) 64   77     238 (5X)
34.   Aleksander Poklewski-Koziełł   Savage 10FCP HS 308Win  93 (1X) 80   62     235 (1X)
35.   Andrzej Bąk   Sabatti .308 WIn  99 (4X) 65   68     232 (4X)
36.   Artur Mazurkiewicz   TIKKA TACTICAL A1 308w  91 (1X) 76   62     229 (1X)
37.   Marcin Kowalski   NC Rado 308  99 (3X) 86 (1X) 43     228 (4X)
38.   Andrzej Blok   Sabatti STR Sport 308 Win  93 (2X) 81 (1X) 53     227 (3X)
39.   Piotr Dowżenko   TRG 22 308 Win  88   80   59 (1X)   227 (1X)
40.   Przemysław Szczepaniak   Savage 12 ftr 223  91   84   48     223  
41.   Dariusz Dziamski   Savage 12FTR 308 Win  95 (1X) 74   51     220 (1X)
42.   Bogdan Hrynowiecki   SAVAGE 308 win  78   60   79 (1X)   217 (1X)
43.   Radosław Trzciński   SSG04 308  92 (1X) 67   56     215 (1X)
44.   Ryszard Banach   SAKO .308Win  93   69   43     205  
45.   Arkadiusz Szpakowski   Sabatti .308 Win  98 (3X) 67   38     203 (3X)
46.   Artur Kaliński   CZ 557 .308   87   92   21     200  
47.   Oliver Seliger   Ruger M77 Varmint .308  84   64   42 (1X)   190 (1X)
47.   Marcin Żurek   Sabatti Tactical LW 0.308win  99 (1X) 80   11     190 (1X)
49.   Piotr Stasiek   Savage 12 308 Win  93 (1X) 79   15     187 (1X)
50.   Marian Wiśniewski   Sabatti tactical custom 308win  89   79 (1X) 0     168 (1X)
51.   Werner Grünwald   remington 700 .308 win  91 (2X) 61   12     164 (2X)
52.   Jacek Flisiak   SAVAGE 308win   73 (1X) 85 (2X) 5     163 (3X)
53.   Zbigniew Piślewski    Savage 12 F/TR .308 win  36   20   0     56  

Klasyfikacja trójboju w klasie Open
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
 Miejsce  Zawodnik  Broń 300m 600 m800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1.   Maciej Wysokinski   284  98 (4X) 97 (2X) 97 (3X) 0.736 292 (9X)
2.   Petr Novák   Kelbly 6.5x47  97 (2X) 99 (4X) 96 (2X) 0.779 292 (8X)
3.   Luděk Horák   STL-S 6,5x47 Lapua  95 (2X) 98 (6X) 96 (2X) 0.855 289 (10X)
4.   Piotr Siezieniewski   284Win  97 (2X) 97 (2X) 95   0.931 289 (4X)
5.   Jerzy Rozlucki   Victrix .284  99 (4X) 98 (7X) 90   0.799 287 (11X)
6.   Janne Pietilainen   Terasjanne .284 win  95 (1X) 96 (3X) 96 (2X) 0.663 287 (6X)
7.   Michał Kucharski   SAKO 75 284WIN  94 (1X) 94   95 (2X) 1.047 283 (3X)
8.   Josef Prochazka   KELBLY 6.5x47L  95   95   93   1.197 283  
9.   Roman Kurdziel   NC RADO 6.5x47L  96 (3X) 92 (2X) 93   1.135 281 (5X)
10.   Józef Giedź   7-08 rem  98 (4X) 92   90   0.868 280 (4X)
11.   Ryszard Kowalski   Barnard, 284(7mm)  100 (5X) 88 (1X) 90 (3X) 0.866 278 (9X)
12.   Mirosław Małek   NC RADO 284  100 (4X) 86 (2X) 92 (3X) 1.157 278 (9X)
13.   Robert Kowalewski   CZ 550 6.5x55  93 (2X) 95   89   0.965 277 (2X)
14.   Iwona Wysokińska   284  94 (3X) 90   92 (1X) 1.321 276 (4X)
15.   Krzysztof Tuliński   Rado 6,5  98 (2X) 93 (1X) 85   0.928 276 (3X)
16.   Daniel Krňanský   Surgeon 6,5/47  99 (1X) 93   83   1.102 275 (1X)
17.   Piotr Wilkowski   TERSJANNE 284 i 6x47  100 (4X) 95 (3X) 76   1.202 271 (7X)
18.   Łukasz Piskurewicz   SABATTI 308  98 (4X) 86 (1X) 86   1.212 270 (5X)
19.   Peter Csatáry   Barnard-Menke .284 Win   90 (1X) 88   92   1.100 270 (1X)
20.   Tomasz Piątek   CZ 550 .284 win  98 (3X) 96 (1X) 72   0.698 266 (4X)
21.   Karol Janczewski   Janczewski custom 6.5x47  95 (2X) 86   85 (1X)   266 (3X)
22.   Andrzej Blok   NC-RADO 6.5x47  82   94 (3X) 89 (1X)   265 (4X)
23.   Jan Sykora   Dolphin 6.5creedmoor  99   94   72 (1X) 0.943 265 (1X)
24.   Lars Aleithe   Sabatti TLD Red 6.5 Creedmore  98 (5X) 80 (1X) 85 (1X) 1.121 263 (7X)
25.   Joanna Wilkowska   DOLPHIN 6X47  92   87   84   1.600 263  
26.   Jacek Dorszewicz   Dolphin 284 win  98 (4X) 82   81   1.210 261 (4X)
27.   Jacek Wiecha   DCR.284WIN  98 (1X) 80   83 (1X) 1.027 261 (2X)
28.   Norbert Ernst   SWS2000 284 Win  95   77   89   1.396 261  
29.   Marcin Majchrzak   Dolphin 300wsm   96 (4X) 91 (1X) 73   0.934 260 (5X)
30.   Dariusz Dziamski   Savage F-class 6BR Norma  90   79   91 (1X)   260 (1X)
31.   Zdzisław Przybylski   Barnard 7mm  72   91 (1X) 95 (4X)   258 (5X)
32.   Michał Harenża   6,5x47  98 (2X) 95 (1X) 65   0.912 258 (3X)
33.   Bogdan Raczyński   6,5X 55  98 (4X) 81 (1X) 78   1.370 257 (5X)
34.   Artur Śliczny   CADEX 6,5 creedmoor  93 (1X) 82 (1X) 81   1.235 256 (2X)
35.   Michael Meyer   7mmRemSAUM  87 (1X) 83 (1X) 85 (1X) 1.947 255 (3X)
36.   Bouke Feenstra   Savage F-class 6.5-284 Norma  92 (1X) 78   84 (1X)   254 (2X)
37.   Rafał Mędzin   Ruger Precision 6,5x47L  95 (3X) 79   78   1.067 252 (3X)
38.   Pit Jome   Dolphin 6.5 CM  97 (1X) 73   82     252 (1X)
39.   Stanisław Karpinski   NC Rado 47 x 6,5  93   75   82   1.718 250  
40.   Jacek Jankowski   Sabatti Tactical 6,5x55  96 (2X) 84   68   1.249 248 (2X)
41.   Darek Uszok   Remington 700 kal. 6,5x47 Lapua   95 (3X) 63   89     247 (3X)
42.   Adam Wardęcki   Janczewski Custom 6,5*55  96 (4X) 65   76     237 (4X)
43.   Marcin Woszczak   Sabatti STR 6,5 Creedmoore  93   52   87     232  
44.   Krzysztof Trawniczek   DCR 700, 284Win  93   80 (1X) 57     230 (1X)
45.   Krzysztof Kolasiński   Sabatti TLD 6,5x47  94 (2X) 80   55     229 (2X)
46.   Anne Straus   Dolphin Creedmoor  97 (2X) 69   54     220 (2X)
47.   Krzysztof Orzel   Reminghton 6,5 creadmore  96 (3X) 90   31     217 (3X)
48.   Paweł Kolasiński   Sabatti TLD 6,5x47  93   25   91 (1X)   209 (1X)
49.   Tomasz Żak   Sabatti TLD 6,5x47  89   64   54     207  
50.   Antonie Nagtegaal   BAT Machine 284  90 (1X) 25   84 (1X)   199 (2X)
51.   Słąwomir Kopyś   STR SPORT 6,5 Creedmoor  96 (2X) 53   45     194 (2X)
52.   Henryk Szwed   Tikka T3 6.5x55SE  88   59   45     192  
53.   Michał Rakowski   Nc rado 308  93 (1X) 64   0     157 (1X)
54.   Ireneusz Woszczek   Terasjanne 284  92 (2X) 0   0     92 (2X)
PK.   Maciej Stasiak    Remington 710 30-06  80   62   55     197  

Klasyfikacja trójboju w klasie Magnum
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
 Miejsce  Zawodnik  Broń 300m 600 m800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1.   Piotr Narloch   Barnard 338  99 (6X) 96 (1X) 98 (2X) 0.811 293 (9X)
2.   Alexander Kreutz   ASH Walküre 300WSM  99 (6X) 92   98 (2X) 0.668 289 (8X)
3.   Peter De Looff   DLA Ascalon 300 Norma Magnum  97 (4X) 92   97 (3X) 0.777 286 (7X)
4.   Daman Cerkanowicz   DCR BAT 300PRC  98 (5X) 94 (3X) 93 (1X) 0.649 285 (9X)
5.   Adam Wardęcki   Janczewski Custom 7-270 WSM  95 (4X) 94 (2X) 96 (2X) 1.025 285 (8X)
6.   Piotr Lalik   300 Norma Mag  97 (3X) 92 (2X) 96 (1X) 0.927 285 (6X)
7.   Kai Krabbes   Fortmeier 2002 .338LM  98 (2X) 92 (1X) 94 (1X) 0.962 284 (4X)
8.   Adrian Kuklis   Savage Arms 110BA .338 LM  96 (2X) 93   93 (1X) 0.706 282 (3X)
9.   Kamil Bania   CDX-33  92 (2X) 97   93 (1X) 0.944 282 (3X)
10.   Tarek Graf   Voere X3 / .338LM  95   96   91 (1X) 1.218 282 (1X)
11.   Josef Prochazka   Accuracy Intl. 338 LM  95 (1X) 95 (1X) 91 (3X) 0.997 281 (5X)
12.   Helmut Dugnus   Fortmeier M2002 .338 Lapua Magnum  97 (3X) 97 (1X) 87   0.815 281 (4X)
13.   Robert Libek   DCR 700 kaliber 300PRC  98 (2X) 90 (1X) 93 (1X) 1.134 281 (4X)
14.   Heinz-Dieter Rabbe    .338 Lapua Magnum, Savage BA110 Ste  95 (4X) 87   96 (1X) 1.155 278 (5X)
15.   Adam Sztybór   0,338LM  88 (5X) 94 (2X) 95   0.885 277 (7X)
16.   Benjamin Albrecht   Sako TRG 42  89   93 (1X) 95 (2X) 1.113 277 (3X)
17.   Marcin Mielniczek   Unique Alpine TPG-1, 300 WIN MAG  94 (2X) 92 (1X) 91   1.359 277 (3X)
18.   Norman Rose   SAKO TRG42 .338LM  99 (3X) 85   92 (1X) 1.131 276 (4X)
19.   Markus Muller   Unique Alpine TPG3-A4  95 (2X) 90 (1X) 90 (2X) 1.288 275 (5X)
20.   Wieslaw Wyroba   338LM, NC RADO  96 (1X) 94 (2X) 85   0.920 275 (3X)
21.   Krzysztof Kłosowicz   Sako TRG 42  94 (1X) 92 (1X) 89 (1X) 1.230 275 (3X)
22.   Jan Małek   338 LAPUA MAGNUM  90 (1X) 91 (1X) 94 (1X) 1.336 275 (3X)
23.   Arkadiusz Pietruszka   Trg42 338lm  97 (1X) 87   90   1.365 274 (1X)
24.   Mirosław Czuba   300 WSM  97 (6X) 84   92 (1X) 1.275 273 (7X)
25.   Marcin Ferenc   Remington 700 .300WinMag  89 (1X) 90 (1X) 94 (1X) 1.269 273 (3X)
26.   Peter Kahler   ASH Walküre .338 Lapua Magnum  92   91 (2X) 88   1.297 271 (2X)
27.   Daniel Lang   Voere X3 / .338LM  94 (1X) 84   90 (2X) 1.318 268 (3X)
28.   Andreas Mursall   Steyr SSG 08. 338 Lapuamag  93 (1X) 90   85   1.321 268 (1X)
29.   Krystian Janczewski     97 (2X) 94 (1X) 76   1.012 267 (3X)
30.   Mariusz Szydlowski   Cadex 338 lm  90   88 (1X) 89 (1X) 1.567 267 (2X)
31.   Henryk Kulwicki   CADEX CDX33 Patriot Lite .338LM  92   85   90 (1X) 1.257 267 (1X)
32.   Krzysztof Dzietczyk   Cadex 33  90   85   92   1.777 267  
33.   Jakub Sidorowicz   R&S .338LM  92 (2X) 82   92 (2X) 1.258 266 (4X)
34.   Wojciech Jagielski   Sabatti Tac EVo .300 WM  95 (2X) 81 (1X) 87     263 (3X)
35.   Oliver Hüfner   Blaser T2 Kaliber .338 Lapua  87 (1X) 83 (1X) 92   1.570 262 (2X)
36.   Martin Roland   RPR 338LM  88 (1X) 91 (2X) 82   1.289 261 (3X)
37.   Ralf Nitsch   Voere X 3 338LM  92 (1X) 83   86   1.523 261 (1X)
38.   Roger Muller   Trg42 Sako 338 LM  100 (2X) 73   87 (1X) 1.122 260 (3X)
39.   Maciej Halladin   CDX-33 .338LM  96 (2X) 90 (2X) 73   1.314 259 (4X)
40.   Peter Heikenroth   Roger 338   87   81 (2X) 91 (1X) 1.572 259 (3X)
41.   Andreas Düren   Voere X3,  Kal.  .338LapMag  86   89 (1X) 84   1.359 259 (1X)
42.   Robert Felinski   Partizan 300 WM Wizna  89 (1X) 86   82 (2X) 1.644 257 (3X)
43.   Stefanie Bickert   Sako TRG-42 - 338 Lapua Magnum  86 (1X) 79   90   1.462 255 (1X)
44.   Arek Ptak   Steyr Manlicher 300 win.mag.  93 (3X) 88   72   1.088 253 (3X)
45.   Haller Henry   Steyr SSG08 .338LM  94 (2X) 72   87     253 (2X)
46.   Uwe Pohle   Waffe Sako TRG 42 in .338 LM  93 (1X) 83   75   1.352 251 (1X)
47.   Jacek Atamańczyk   300wm  90   85   75   1.375 250  
48.   Bernhard Groehl    Voere X3 .338 Lapua Magnum  84   76   84     244  
49.   Olga Halladin   SAKO TRG 42 .338 LM  87   74   82 (1X) 1.934 243 (1X)
50.   Ryszard Srokosz   Savage 110BA 338LM  89   65   89 (1X)   243 (1X)
51.   Dieter Galzow   .300win mag Ruger Precision  92 (1X) 86   63     241 (1X)
52.   Michael Lehr   Ruger PR 338 LapuaMagnum  87 (1X) 66   86 (1X) 1.716 239 (2X)
53.   Ramona Beck   Steyr SSG04 .300WM  82   76 (1X) 80 (1X) 2.276 238 (2X)
54.   Thomas Sadewasser   Haenel RS9 .308Win  91 (2X) 83 (1X) 59   1.446 233 (3X)
55.   Andrzej Bąk   Barret 98B 338 LM  72 (1X) 76   79   1.374 227 (1X)
56.   Mustafa Isik   Ruger Precision Rifle .338 Lapua Ma  76 (1X) 60   65     201 (1X)
57.   Tomasz Drozd   Cadex CDX-33 Patriot Lite  84 (1X) 84 (1X) 17     185 (2X)
58.   Pawel Konecki   Keppeler 7mm RSAM  76 (1X) 54   49     179 (1X)
59.   Alfred Reinecke   Haenel RS 9, .338  90   63   23     176  
60.   Frank Bickert   Barrett MRAD .338 Lapua, Magnum  47   15   78     140  
61.   Daniel Porombka    Savage BA110 Stealth 338 LM  29   41   33     103  
62.   Robert Kobylarek   Cadex 338 LM  88 (1X) 0   0     88 (1X)
63.   Joerg Plotz   300 RAM      40     40  

Klasyfikacja trójboju w klasie UltraMagnum
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
 Miejsce  Zawodnik  Broń 300m 600 m800 m Średnie
skupienie
[MOA]
RAZEM

1.   Benjamin Albrecht   Voere X5  42   45   44   1.225 131  
2.   Kai Krabbes   Fortmeier 2002 .416Barrett  41   43   36   1.756 120  
3.   Stanislaw Rowinski   Fortmeier M2002 .416 Barrett  42   36   39   1.317 117  
4.   Sebastian Wiącek   408CT  43   38   13     94  
5.   Daniel Lang   Voere X5 / .50BMG  43   0   42     85  
6.   Gerd-Jürgen Meid   Steyer HS 50 M1  39   0   20     59  
7.   Tarek Graf   Voere X5 / .50BMG  39   0   17     56  
8.   Oliver Körnig   Fortmeier M2002 416 Barrett  0   0   12     12  

Dystans 1100 m - klasa Semi-Auto
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Artur Kamiński   21       JP .308 Win   NF    
2.   Dariusz Dziamski    5       Anderson AM10 308 Win   Vortex    
2.   Maciej Halladin   5       OA-10 .308Win   NF ATACR 5-25    
2.   Krzysztof Wojczys    5       HK MR308    Vortex Razor 2    
5.   Maciej Kachnowicz   0       AR10 numbers .308   10-50x60    
5.   Radosław Pilut   0       Savage MSR-10 LR kal. 308   DO Stryker HD 4.5-30x56 FFP    

Dystans 1100 m - klasa Semi-AutoOpen
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Błażej Domański   67    2.466  Lancer L30 6.5 Creedmoor   Delta Stryker HD 5-50 Mils    
2.   Jakub Sidorowicz   60       Stag Arms10 6,5CM   Kahles K318i    
3.   Tadeusz Zimmer   50       DCR AERO Precision 6,5 Creedmoor   Sihtron III 8x32x56    
4.    Michał Śledzik    43       Lancer 6,5        
5.   Jacek Wiecha   32        MSR10 6,5CR   Delta 3-24x56    
6.   Maciej Wysokinski   27       billet    bushnell 1-4 lub inna    
7.   Michał Wodnicki   19       DB 6.5 CM   Delta Optical Stryker    
8.   Iwona Wysokińska   10       6,5 mm   march    
9.   Ryszard Srokosz   5       Lancer 6.5 CM   nightforce    
10.   Kamil Bania    0       L30 6,5 Creedmoor   Delta    
10.   Ramona Beck   0       ALR.300 .300WM   Zeiss 6-24x72    
10.   Krzysztof Dzietczyk   0       Lancer L30   Night Force 7-35 x 56    
10.   Bernhard Groehl    0       Izmash Tigr 7,62x54R   Vector 5-28x56    
10.   Dariusz Grzybowski    0       Savage MSR10 6.5   Delta Stryker    
10.   Pit Jomé   0       JP Enterprises   Delta 5-50x56    
10.   Tomasz Kardziejonek    0       Custom semi-auto (6.5x47 Lapua)   S&B PMII 5-25x56    
10.   Kai Krabbes   0       ALR.300 .300WM   Zeiss 6-24x72    
10.   Rafał Kukuczka   0       GH 10 6,5 Creedmoor   Vortex Viper PST II 5-25x50     
10.   Andrzej Piątak   0       Precision Firearms   SB 5-45x56    
10.   Piotr Siezieniewski   0       6.5 SLR   NF 15-55x52    
10.   Igor Stefanowski   0       6,5 Creed   NF Competition    
10.   Anne Straus   0       Alexander Arms , 6,5 Grendel   Delta 5-50x56,     

Dystans 1100 m - klasa Sniper
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Bogdan Raczyński   75 (1X)     308 W   NF    
2.   Grzegorz Szulczyński   75    1.384  308   NF    
3.   Damian Garwolski   68 (1X)     Bergara B14 .308W   Delta Stryker HD 5-50x56    
4.   Rafał Kwiecień   66       CZ557 Varmint .308   Hawke Sidewinder ED 10-50x60    
5.   Saulius Paknys   65       Dolphin. 308 WIN   Night Force 15-55X52    
6.   Endru Holzhăźter   64    2.628  STL Kal. 308   SB 5x25 PMII    
7.   Jerzy Krywult   64       .308 win.    10-60x52    
8.   Mateusz Kieda   57       Rem700 308Win   Vortex 15x60    
9.   Daniela Kroll   54       STL, Kaliber: .308        
9.   Adam Sztybór   54       0,308 win   nf    
11.   Arkadiusz Szpakowski   51       Sabatti .308 Win   Delta Stryker 5-50x56    
12.   Bartłomiej Czeremski   47       Rem700 RDC 308win   MINOX ZP5 5-25x56    
12.   Sebastian Wiącek   47       Rem700 308win   Leica PRS 5-30x56 PRB    
14.   Piotr Chodzeń   42       Victrix Gladius 308WIN   March 10-60    
15.   Miroslaw Szambelan   36       Sako TRG 22 - 308win   S&B 5-25x56    
16.   Eugeniusz Grzybek   35       Sabatti STR sport 308Win   Nigh Force Competition 15x55    
16.   Mirosław Małek   35       NC RADO 308   Nightforc    
18.   Andrej Aidamovic   25       Dolfin 308 win   march 10x60     
19.   Tomasz Bąkowski   22       308win   12-50x56    
19.   Sebastian Szymański   22       CZ557 308WIN   WEAVER T36     
21.   Robert Zakrzewski   20       SABATTI TACTICAL EVO 308win    KAHLES K1050 10-50x56    
22.   Przemysław Wójtowicz   18       Tikka T3 A1 Tac .308W   Vortex Razor HD    
23.   Robert Żabicki   15       Sabatti .308 Win   NF Competition    
24.   Marek Rydz   14       Tika 7.62   NF    
25.   Dariusz Róża   11       Howa 1500 APC 308 WIN   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
25.   Thomas Sadewasser   11       Haenel RS8 .308Win   Steiner M5Xi 5-25    
27.   Mustafa Isik   7       Tikka T3x TAC A1 .308 Win   Steiner M7Xi ZF    
28.   Darius Kurzynski   6       Howa 1500 kal.308   Sightron 10-50x60    
28.   Patrick Mohr   6       Sauer & Sohn 3000 .308 Win   Sightron SIII 10-50x60    
30.   Michał Śledzik   5       Dolphin 308W   NightForce Competition     
31.   Lilianna Badura   0       Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
31.   Tomasz Badura   0       Tikka T3X .308 win   March 5-40    
31.   Robert Felinski   0       Savage Dakota 308 Win   T36    
31.   Grzegorz Górkiewicz   0       Sako trg 22 308 Win.   NF Comp.    
31.   Piotr Kies   0       DCR .308   Vortex    
31.   Piotr Kociołek   0       Sabatti STR .308WIN   PWS LS-02 4-25x56    
31.   Marcin Kowalski   0       NC Rado 308   NF    
31.   Dariusz Kubicki   0       Tikka T3x Tac .308 Win   Kahles K 624i 6-24x56    
31.   Roman Kurdziel   0       Victrix 308W   NF    
31.   Jörg Kuttnik   0       Ruger PR, Kaliber: .308        
31.   Krzysztof Kłosowicz   0       Sako TRG 42    Night Force    
31.   Marta Laskowska   0       308 win   Us optics 5-25    
31.   Jan Małek   0       CZ 750 .308 Win   NIGHTFORCE 15-55x52    
31.   Agnieszka Mituniewicz   0       Sabbati Tactical Desert 308w   Delta optical Stryker 5-50x56    
31.   Andreas Mursall   0       Mauser 86 SR 308win   Minox ZP5 5-25    
31.   Mariusz Negowetti   0       SIG Sauer SSG 3000 Super target .30   Schmidt-Bender    
31.   Kerstin Peitz   0       Ruger PR .308 Win   5-25x56 Vortex    
31.   Josef Prochazka   0       KELBLY 308Win   March 8-80x56.    
31.   Rafal Rozner   0       Sabatti STR .308 Win   Delta Stryker 5-50x56    
31.   Rafal Sokołowski   0       Bergara bm14 308 w    Delta optical 5*50*56    
31.   Maciej Stasiak   0       TIKKA TACTICAL 308 win   VORTEX RAZOR 6-27 HD GEN 2     
31.   Stanisław Szałaśny   0       Sako TRG   S&B    
31.   Carsten Wicher   0       Sako TRG 22, Kal. 308. Win   Schmidt & Bender 5x25     
31.   Marian Wiśniewski   0       Howa 1500 308win   Vortex golden eagle 15-60x52    
31.   Marco Witt   0       Tikka Tac A1 .308   Kahles K624i    
31.   Andreas Wozniak   0       Steyr_Mannlicher Match .308 Win    Sniper: Steiner Military 5-25x56    
31.   Wlodzimierz Zamojski   0       SAKO TRG-22 308 Win   Schmidt Bender 12-50-56 PMII-2    
31.   Bartosz Łuczak   0       Sabatti 308W   Kahles K1050MOAK    

Dystans 1100 m - klasa SniperOpen
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Peter De Looff   87    1.541  Stiller 6x47SM   Khales 6x24i AMR    
2.   Jacek Dorszewicz   81    1.306  Dolphin 284 win   March     
3.   Jan Sykora   81    1.603  Dolphin 6.5creedmoor   NFcomp    
4.   Piotr Chodzeń   72    1.606  Kelbly 284W   March 10+60    
5.   Rene Braun   65 (1X)     Tikka tx3 CTR , 6,5mm Creedmoor   IOR Terminator    
6.   Sven Lehmann   65    1.509  Bergara B14 BMP in 6,5mm Creedmoor   Delta Optical Stryker HD 4,5-30x56    
7.   Tomasz Stachyra   65    1.644  3006   5-50x56    
8.   Piotr Wilkowski   65       TERASJANNE 284 i 6x47   MARCH 5-40    
9.   Bogdan Raczyński   64    2.041  6,5 X 55    NF    
10.   Janne Pietilainen   60    2.485  Terasjanne .284 win   March    
11.   Mirosław Małek   60       NC RADO 284   Nightforce    
12.   Piotr Nazdrowicz   58       Tikka 6.5mm   5-25    
13.   Stanisław Karpinski   54       6,5x47 Lapua   NF Competition    
13.   Josef Prochazka   54       KELBLY 6.5x47L   March 8-80x56.    
13.   Konrad Żółtowski   54       tikka t3x tac a1   delta styker hd 5-50x56 sfp dls-1    
16.   Ryszard Górka   53       Sabatti tactical 6,5×55    NF8-32x56    
17.   Luděk Horák   51       STL-S 6,5x47 Lapua   NXS    
18.   Anne Straus   46       Dolphin 6.5 CM   Delta 5-50x56    
19.   Józef Giedź   45       7-08rem   NF     
20.   Jerzy Rozlucki   42       Victrix .284   NF    
21.   Piotr Borysewicz   41       300 WinMag   Steiner    
22.   Ryszard Srokosz   35       Savage 110BA 338LM   nightforce    
23.   Ryszard Kowalski   34       Barnard, 284(7mm)   March 10x60 HM    
24.   Tomasz Piątek   33       CZ 550 .284 win   Delta Stryker 4,5-30x56    
24.   Bartosz Łuczak   33       Titan 6 TAC - 6,5 CM   Kahles K1050MOAK    
26.   Jacek Atamańczyk   25       300wm   NF 15-55x52    
27.   Artur Panasiuk   24       DCR 700 6,5x55   Delta Optical Stryker HD 4,5-30x56    
28.   Pit Jome   23       Dolphin 6.5 CM   Delta 5-50x56    
29.   Michael Lehr   21       Ruger Precision Rifle .338 Lapua Ma   Steiner M7Xi    
29.   Tadeusz Zimmer   21       DCR Ultimatum 284 Win   Leica 5x30x56    
31.   Adam Wardęcki   14       Janczewski Custom 7-270 WSM   xxx    
32.   Dariusz Krakowiak   11       DCR 700 kAL.30.06   NXS 8x32x56    
33.   Ireneusz Woszczek   10       Terasjanne 284   15-55    
34.   Oliver Seliger   8       Hawkeye® Long-Range-Target 6.5   Athlon Midas Tac 6-24 x 50    
35.   Bartosz Kosowski   7       Rem 700 kal 6,5   Steiner Mi5    
35.   Joanna Wilkowska   7       SURGEON TERSJANNE 6,5X47   MARCH 5-40    
37.   Daman Cerkanowicz   6       DCR 700 284 Win   8-32X56    
38.   Marcin Ferenc   5       CDX-R7 6.5 CM   Vortex 5-25x50    
38.   Igor Stefanowski   5       284 Win   NF Competition    
38.   Maciej Wysokinski   5       284   bushnell 1-4 lub inna    
41.   Grzegorz Gospodarek   0       CDX-R7   4,5-30/56    
41.   Dariusz Grzybowski   0       Tikka T3x   Delta Stryker    
41.   Endru Holzhüter   0       Tikka T3x TAC A1 6,5 CM        
41.   Krystian Janczewski   0       Janczewski        
41.   Pawel Konecki   0       Keppeler 7mm RSAUM   March 8-80    
41.   Maciej Krawczak   0                
41.   Daniela Kroll   0       Tikka T3X TAC A1   Steiner 5x25    
41.   Roman Kurdziel   0       BAT 284W   NF    
41.   Marcin Majchrzak   0       Dolphin 300wsm    March    
41.   Patrick Mohr   0       Tikka T3X TacA1 6.5 Creedmoor   Sightron SIII 10-50X60    
41.   Andreas Mursall   0       Tikka T3. 6.5 Creedmoor   Steiner MX7 4-28    
41.   Arek Ptak   0       Steyr Manlicher 300 win.mag.   S&B 5-45X56 PMII    
41.   Piotr Siezieniewski   0       284 Win   NF 15-55x52    
41.   Artur Śliczny   0       CADEX 6,5 creedmoor   NF Benchrest 12-42x56 NP- R2    
41.   Marco Witt   0       Gewehr: Tikka Tac A1, Kaliber: 6,5         
41.   Iwona Wysokińska   0       284   march    
41.   Mariusz Łokaj   0       Cadex 6.5 Creedmoor   Votrex Razor HD    

Dystans 1100 m - klasa F/TR
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Jacek Wiecha   75 (1X)  2.047  Savage .223   March 48x52    
2.   Andrej Aidamovic   62       Dolfin 308 win   10x60 March High master     
3.   Rafal Sokołowski   54       Bergara bm14 308 w   Delta optical 5*50*56    
4.   Tomasz Badura   47       TIKKA T3X .308 WIN   March 5-40    
4.   Grzegorz Szulczyński   47       308   NF    
6.   Saulius Paknys   46       DTS Sport 308 WIN    March X 10-60X56    
6.   Jan Sykora   46       PiroArms 308Win   March    
8.   Jakub Wyroba   35       308 WIN NC RADO   NF    
9.   Arkadiusz Szpakowski   26       Sabatti .308 Win   Delta Stryker 5-50x56    
10.   Stanisław Karpinski   21       308   NF Competition    
11.   Piotr Dowżenko   20       TRG 22 308 Win   NF Comp.    
12.   Wojtek Nowak   18       Sabatti STR Sport 308 win.   Vortex golden eagle hd 52x60    
13.   Zbigniew Piślewski   16        Savage 12 F/TR .308 win   Sightron 8-32 x56    
14.   Aleksander Poklewski-Koziełł   10       Savage 10FCP HS 308Win   Nightforce ATACR    
15.   Werner Grünwald   7       remington 700 .308 win   DELTA STRYKER    
16.   Oliver Seliger   6       Ruger M77 Varmint .308   Ahtlon Talos 4-14x44    
16.   Mariusz Wójcik   6       Savage 308   Nightforce Competition    
18.   Artur Gryga   5       Rem. 700 - DCR 308Win   Vortex Razor 5X20    
19.   Lilianna Badura   0       Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
19.   Andrzej Bąk   0       Sabatti .308 WIn   Vortex PST 6-24/50    
19.   Tomasz Bąkowski   0       308 win   12-50x56    
19.   Roman Chocholski   0       CZ 557 308 WIN   GE 15-60x52    
19.   Bouke Feenstra   0       Marlin .308   Delta Optical Stryker HD 5-50x56 SF    
19.   Marek Fulbiszewski   0       Sabatti 308 WIN   NF Comp. 15-55x52    
19.   Michał Horłoza   0       Savage 12 F/TR .308 Win   NF    
19.   Marcin Kowalski   0       NC Rado 308   NF    
19.   Piotr Kuberacki   0       308win   DO3,5-30    
19.   Agnieszka Mituniewicz   0       Sabbati Tactical Desert 308w   Delta optical Stryker 5-50x56    
19.   Sławomir Mlicki   0       Sabatti 308W   Vortex    
19.   Mirosław Moździerz   0       CZ557, 308   4,5 x30x50    
19.   Wiesław Potomski   0       MC 13 308 WIN   SIGHTRON 8-32    
19.   Josef Prochazka   0       KELBLY 308Win   March 8-80x56.    
19.   Michał Śledzik   0       Dolphin 308W   NightForce Competition    
19.   Marian Wiśniewski   0       Sabatti tactical custom 308win   Vortex golden eagle 15-60x52    
19.   Robert Żabicki   0       Sabatti .308 Win   NF Competition    
PK.   Przemysław Szczepaniak   0                

Dystans 1100 m - klasa Open
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Piotr Wilkowski   88 (1X)  1.666  TERSJANNE 284 i 6x47   MARCH 5-40    
2.   Petr Novák   78    2.060  Kelbly 6.5x47   NF     
3.   Piotr Siezieniewski   76 (1X)  2.385  284Win   NF 15-55x52    
4.   Joerg Plotz   72    2.056           
5.   Michał Kucharski   65       SAKO 75 284WIN   Nightforce    
5.   Marcin Majchrzak   65       Dolphin 300wsm    March    
7.   Ireneusz Woszczek   62    2.431  Terasjanne 284   15-55    
8.   Lars Aleithe   58 (1X)     Sabatti TLD Red 6.5 Creedmore   Delta 5-50x56    
9.   Janne Pietilainen   58       Terasjanne .284 win   March    
10.   Roman Kurdziel   53       NC RADO 6.5x47L   NF    
11.   Mirosław Małek   46       NC RADO 284   Nightforce    
12.   Józef Giedź   44       7-08 rem   NF    
13.   Adam Wardęcki   39       Janczewski Custom 6,5*55   XXXXX    
13.   Maciej Wysokinski   39       284   bushnell 1-4 lub inna    
15.   Jacek Jankowski   38       Sabatti Tactical 6,5x55   Vortex GE    
16.   Jacek Dorszewicz   33       Dolphin 284 win   March    
16.   Michał Harenża   33       6,5x47   March    
18.   Artur Śliczny   32       CADEX 6,5 creedmoor   NF Benchrest 12-42x56 NP- R2    
19.   Bouke Feenstra   30       Savage F-class 6.5-284 Norma   Delta Optical Stryker HD 5-50x56 SF    
20.   Josef Prochazka   29       KELBLY 6.5x47L   March 8-80x56.    
20.   Jacek Wiecha   29       DCR.284WIN   S&B    
22.   Stanisław Karpinski   25       NC Rado 47 x 6,5   NF Competition    
23.   Łukasz Piskurewicz   23       SABATTI 308   VORTEX    
24.   Ryszard Kowalski   20       Barnard, 284(7mm)   March 10x60 HM    
25.   Luděk Horák   16       STL-S 6,5x47 Lapua   NXS    
26.   Krzysztof Trawniczek   15       DCR 700, 284Win   Kahles K1050    
27.   Joanna Wilkowska   13       DOLPHIN 6X47   MARCH 5-40    
28.   Tomasz Piątek   10       CZ 550 .284 win   Delta Stryker 4,5-30x56    
28.   Jan Sykora   10       Dolphin 6.5creedmoor   NFcomp    
30.   Robert Kowalewski   7       CZ 550 6.5x55   DELTA STRYKER HD 5-50X56 SFP    
30.   Rafał Mędzin   7       Ruger Precision 6,5x47L   Delta Stryker HD 5-50    
30.   Michał Rakowski   7       Nc rado 308   12x50x56    
33.   Lucjan Kalka   6       Savage 12 LRP 243 Win   S3 8-32x56    
33.   Henryk Szwed   6       Tikka T3 6.5x55SE   Khales 6-24x56    
33.   Iwona Wysokińska   6       284   march    
36.   Peter Csatáry   0       Barnard-Menke .284 Win         
36.   Petr Mothejl Dekonta   0       Kelbly 6,5/47   March 8-80/56    
36.   Norbert Ernst   0       SWS2000 284 Win   Sightron 10-50    
36.   Lada Hrbáčková   0       Kelbly 6.5x47   Nightforce Competition 15-55x52    
36.   Pit Jome   0       Dolphin 6.5 CM   Delta 5-50x56    
36.   Krzysztof Kolasiński   0       Sabatti TLD 6,5x47   Vortex GE    
36.   Paweł Kolasiński   0       Sabatti TLD 6,5x47   Vortex GE    
36.   Słąwomir Kopyś   0       STR SPORT 6,5 Creedmoor   Kahles 6-24x56    
36.   Daniel Krňanský   0       Surgeon 6,5/47   NF 7-35/56    
36.   Michael Meyer   0       7mmRemSAUM   Sightron SIII    
36.   Antonie Nagtegaal   0       BAT Machine Co. - .284 Winchester   Kahles 525i    
36.   Krzysztof Orzel   0       Reminghton 6,5 creadmore   March 8-80    
36.   Zdzisław Przybylski   0       Barnard 7mm   Sightron    
36.   Jerzy Rozlucki   0       Victrix .284   NF    
36.   Anne Straus   0       Dolphin Creedmoor   Delta 5-50x56    
36.   Szymon Tymejczyk   0       Tikka T3 DCR 284 Win   Swarovski 2.5-15x56    

Dystans 1100 m - klasa Magnum
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Piotr Narloch   90    1.188  Barnard 338   Nxs    
2.   Adam Sztybór   84    1.150  0,338LM   nf    
3.   Kamil Bania   81 (1X)  1.291  CDX-33   Vortex    
4.   Henryk Kulwicki   80    1.822  CADEX CDX33 Patriot Lite .338LM   Delta 4,5-30x56 Stryker HD    
5.   Jakub Sidorowicz   80       R&S .338LM   KAHLES k525i    
6.   Helmut Dugnus   76    1.056  Fortmeier M2002 .338 Lapua Magnum   IOR  5,8-40x56 IL SHX-1    
7.   Norman Rose   69    2.213  SAKO TRG42 .338LM   Swarovski X5    
8.   Adrian Kuklis   66    0.847  Savage Arms 110BA .338 LM   Sightron SIII AA10-50x60 LRIRMOA    
9.   Andreas Düren   63       Voere X3,  Kal.  .338LapMag   Delta 4,5x30    
10.   Andrzej Bąk   61 (1X)     Barret 98B 338 LM   Kahles 6-24/50    
11.   Jacek Atamańczyk   61       300wm   NF 15-55x52    
11.   Robert Felinski   61       Partizan 300 WM Wizna   T36    
13.   Andreas Mursall   60    2.463  Steyr SSG 08. 338 Lapuamag   Kahles 624i    
14.   Alexander Kreutz   60       ASH Walküre 300WSM   kahles k10-50 moa    
15.   Peter De Looff   58       DLA Ascalon 300 Norma Magnum   Khales624i SKMR3    
16.   Ramona Beck   54       Steyr SSG04 .300WM   Zeiss 6-24X72    
16.   Marcin Ferenc   54       Remington 700 .300WinMag   NF 5-25x50    
18.   Stefanie Bickert   50       Sako TRG-42 - 338 Lapua Magnum   Meopta ZD 6-24x56 RD    
18.   Robert Libek   50       DCR 700 kaliber 300PRC   Sightron SV 10-50x60    
20.   Haller Henry   49       Steyr SSG08 .338LM   Steiner 4-28 x 56    
21.   Jan Małek   46       338 LAPUA MAGNUM   NIGHTFORCE 15-55x52    
22.   Alfred Reinecke   45       Haenel RS 9, .338   Schmidt&Bender PMII L    
23.   Daman Cerkanowicz   43       DCR BAT 300PRC   8-32X56    
23.   Markus Muller   43       Unique Alpine TPG3-A4   S&B PMII High Power    
25.   Olga Halladin   42       SAKO TRG 42 .338 LM   NF 7-35X56    
25.   Kai Krabbes   42       Fortmeier 2002 .338LM   Zeiss 4,8-35x62    
27.   Peter Heikenroth   39       Roger 338    Athlon    
28.   Daniel Lang   37       Voere X3 / .338LM   S&B    
29.   Maciej Halladin   35       CDX-33 .338LM   NF ATACR 7-35    
30.   Benjamin Albrecht   32       Sako TRG 42   ZCO 527    
30.   Josef Prochazka   32       Accuracy Intl. 338 LM   NF 8-32x56     
32.   Arek Ptak   27       Steyr Manlicher 300 win.mag.   S&B 5-45X56 PMII    
33.   Daniel Porombka    26       Savage BA110 Stealth 338 LM        
34.   Mariusz Szydlowski   24       Cadex 338 lm   Steiner m7xi ifs 4-28x56    
35.   Krzysztof Dzietczyk   23       Cadex 33   Night Force    
36.   Mirosław Czuba   22       300 WSM   MARCH 8X80    
36.   Uwe Pohle   22       Waffe Sako TRG 42 in .338 LM        
38.   Michael Lehr   20       Ruger PR 338 LapuaMagnum        
39.   Dieter Galzow   19       .300win mag Ruger Precision   Nightforce    
40.   Bernhard Groehl    17       Voere X3 .338 Lapua Magnum   Vortex Razor HD 5-25x56    
41.   Krzysztof Kłosowicz   16       Sako TRG 42   Night Force    
41.   Thomas Sadewasser   16       Haenel RS9 .308Win   Steiner M5Xi 5-25    
43.   Roger Muller   11       Trg42 Sako 338 LM   Kahles K624 6-24x56    
44.   Jennifer Bickert   8       Ritter & Stark SX-1 MTR- 338 Lapua    Meopta ZD 6-24x56 RD    
44.   Oliver Hüfner   8       Blaser T2 Kaliber .338 Lapua        
44.   Wieslaw Wyroba   8       338LM, NC RADO   S&B    
47.   Frank Bickert   0       Barrett MRAD .338 Lapua, Magnum   Meopta ZD 6-24x56 RD    
47.   Tarek Graf   0       Voere X3 / .338LM   S&B 5-25x56    
47.   Mustafa Isik   0       Ruger Precision Rifle .338 Lapua Ma   Schmidt & Bender 5-25x56 PMII    
47.   Peter Kahler   0       ASH Walküre .338 Lapua Magnum   Delta    
47.   Robert Kobylarek   0       Cadex 338 LM   Sightron    
47.   Pawel Konecki   0       Keppeler 7mm RSAM   March 8-80    
47.   Ralf Nitsch   0       Voere X 3 338LM   S&B 5-45x56    
47.   Arkadiusz Pietruszka   0       Trg42 338lm   NF    
47.   Martin Roland   0       RPR 338LM   Steiner 4-28x56    
47.   Adam Wardęcki   0       Janczewski Custom 7-270 WSM   xxx    
   Heinz-Dieter Rabbe    DQ       .338 Lapua Magnum, Savage BA110 Ste   Schmidt&Bender PMII 5-25x56 LP P4FL    

Dystans 1100 m - klasa UltraMagnum
LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 4-6.09.2020
Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
[MOA]
 Broń  Luneta

1.   Benjamin Albrecht   42    1.369  Voere X5   Kahles 624    
2.   Kai Krabbes   36    1.772  Fortmeier 2002 .416Barrett   Zeiss 6-24x72    
3.   Daniel Lang   36       Voere X5 / .50BMG   Kahles    
4.   Sebastian Wiącek   24       408CT   Nightforce Atcar 7-35x56    
5.   Tarek Graf   23       Voere X5 / .50BMG   S&B 5-25x56    
6.   Oliver Körnig   0       Fortmeier M2002 416 Barrett   IOR 4-28x50    
   Stanislaw Rowinski   DQ       Fortmeier M2002 .416 Barrett   IOR 5,8-40x56    

NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 10 strzałów): 0.252 MOA

Ryszard Kowalski na dystansie 300m w klasie Open

page top