pl
góra strony
Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /zawody/lista_mesko.php on line 228
Lista startowa zawodów - klasa KarabinHistorycznyWojskowy & KarabinHistorycznyOpen 2020-09-01.
Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa Stanowisko
dwubój

1. Michał B±czyk  Carl Gustaf M96 6.5x55  KarabinHistorycznyWojskowy zm. 4 / st. 7
2. Andrzej B±k  Lee Enfield .303 Brit  KarabinHistorycznyWojskowy zm. 2 / st. 4
3. Kamil Bania  CG96, 6,5SE  KarabinHistorycznyWojskowy zm. 6 / st. 4
4. Zenon Czajkowski  MAUZER  KarabinHistorycznyWojskowy zm. 2 / st. 5
5. Zenon Czajkowski  Huzgwarna   KarabinHistorycznyOpen zm. 4 / st. 5
6. Bogdan Hrynowiecki  Mauser 96 kal. 6,5x55  KarabinHistorycznyOpen zm. 6 / st. 3
7. Witold Kaczmarek  6,5 55  KarabinHistorycznyOpen zm. 5 / st. 7
8. Lucjan Kalka  Mauser M96 6,5x55  KarabinHistorycznyWojskowy zm. 3 / st. 7
9. Piotr Kies  MAUSER 8X57  KarabinHistorycznyWojskowy zm. 1 / st. 6
10. Jakub Kli¶  Carl Gustaf M96 6.5x55  KarabinHistorycznyWojskowy zm. 2 / st. 7
11. Marcin Konkol  schmidt-rubin G11 7,5x55  KarabinHistorycznyWojskowy zm. 3 / st. 3
12. Marcin Konkol  schmidt-rubin k31 7,5x55  KarabinHistorycznyOpen zm. 4 / st. 3
13. Sebastian Kostecki  Schultz Larsen 6,5x55  KarabinHistorycznyOpen zm. 1 / st. 1
14. Sebastian Kostecki  Schmidt Rubin 7,5x55  KarabinHistorycznyWojskowy zm. 4 / st. 1
15. Waldemar Król  CARL GUSTAF M96  KarabinHistorycznyOpen zm. 3 / st. 8
16. Jeorg Kuttnik  Schmidt Rubin K31 7,5X55  KarabinHistorycznyOpen zm. 5 / st. 6
17. Joerg Kuttnik  Carl Gustaf M96 6,5x55  KarabinHistorycznyWojskowy zm. 4 / st. 6
18. Robert Lao  CARL GUSTAF M96 kal. 6,5x55  KarabinHistorycznyWojskowy zm. 4 / st. 2
19. Robert Lao  CARL GUSTAF 6,5x55  KarabinHistorycznyOpen zm. 2 / st. 6
20. Aleksandra Le¶niańska  HUSQUARNA 6.5x55  KarabinHistorycznyOpen zm. 3 / st. 6
21. Aleksandra Le¶niańska  CARL GUSTAF 6,5x55  KarabinHistorycznyWojskowy zm. 6 / st. 2
22. Robert Libek  Mosin M39, kaliber 7,62x54R  KarabinHistorycznyWojskowy zm. 6 / st. 1
23. Wojciech Marcewicz  Carl gustafs  KarabinHistorycznyOpen zm. 3 / st. 4
24. Sławomir Mlicki  Lee Enfield 303Brit  KarabinHistorycznyWojskowy zm. 5 / st. 4
25. Mirosław Moskalewicz  Schmidt Rubin 7,5x55 swis  KarabinHistorycznyWojskowy zm. 3 / st. 2
26. Andrzej Najmrodzki  Mauser 98 8x57JS  KarabinHistorycznyWojskowy zm. 2 / st. 2
27. Mariusz Pańko  Lee Enfield 303Br  KarabinHistorycznyWojskowy zm. 5 / st. 5
28. Mariusz Pańko  Lee Enfield 303Br  KarabinHistorycznyOpen zm. 3 / st. 5
29. Radosław Pilut  Krag Jorgensen M1930 kal. 6.5x55  KarabinHistorycznyOpen zm. 2 / st. 8
30. Wojciech Rej  Carl Gustaws M63  KarabinHistorycznyOpen zm. 1 / st. 5
31. Wojciech ¦mierzchalski  HUSQVARNA 6.5x55  KarabinHistorycznyOpen zm. 1 / st. 3
32. Rafał Sokołowski  Carl Gustav 96 6,5x55  KarabinHistorycznyOpen zm. 1 / st. 2
33. Wojciech Suchomski  MOSIN 7.62X54R  KarabinHistorycznyWojskowy zm. 2 / st. 3
34. Wojciech Suchomski  KRAG JORGENSEN 6.5X55SE  KarabinHistorycznyOpen zm. 5 / st. 3
35. Przemysław Szmyt  LEE EFILED 303 BRITISH  KarabinHistorycznyWojskowy zm. 1 / st. 8
36. Tomasz Szopinski  K31 7.5x55  KarabinHistorycznyWojskowy zm. 5 / st. 8
37. Patryk Szymkowicz  Lee Enfield No. 4 Mk I .303 Brit  KarabinHistorycznyWojskowy zm. 5 / st. 2
38. Jacek Wiecha  Husqvarna 96 6,5x55  KarabinHistorycznyWojskowy zm. 2 / st. 1
39. Jacek Wiecha  CARL GUSTAF 6,5x55  KarabinHistorycznyOpen zm. 3 / st. 1
40. Mariusz Wójcik  CARL GUSTAFS 6,5x55  KarabinHistorycznyOpen zm. 1 / st. 7
41. Wojciech WoĽniak  MOSIN 7,62X54R  KarabinHistorycznyWojskowy zm. 5 / st. 1
42. Wojciech Zalewski  Mosin 7,62x54R  KarabinHistorycznyWojskowy zm. 4 / st. 8
43. Konrad Żółtowski  m52 Schultz & Larsen 6,5 x 55 se  KarabinHistorycznyOpen zm. 1 / st. 4



Lista zarejestrowanych osób bez broni 2020-09-01.
Imię i NazwiskoKod i miastoImię i NazwiskoKod i miasto

Monika Ganda-Zawół66-400 Gorzów WielkopolskiAlicja Suchomska64-905 Stobno
Leonie HeikenrothSchönwalde-GlienSylwia Wiecha73-110 Stargard
Alina Hrynowiecka85-843 Bydgoszcz
Lista zarejestrowanych samochodów 2020-09-01.
Nr rejestracyjnyMarka i modelNr rejestracyjnyMarka i model

CB37337Audi Q7PZ543UKLand Rover
CBY37337Audi Q7PZ835GXPeugeot 308 Sw
CT6090LOpel InsigniaPZL52R6Audi A6
DJA66R2Ford GalaxyRNCI1Citroen
DLU86622Land Rover Discovery SportTF-DU996Mercedes Viano
FG1317ARenault LatitudeWD6504JToyota 4Runner
GS94084Jeep Grand CherokeeWF91408T5
KR0417XOpel Omega ZBI23742Audi A6C6
KT93619Bmw X3ZDR37390Toyota Rav4
PMI86PWVw WanZGRCG26Audi A4 B6
PO2CY25Kia OptimaZGY29844Vw Tiguan
POBPR57Nissan X TrailZPL32335Mercedes W211
PWR062CMVw Golf ViZST18374Volvo V50
PZ102MNBmw X3ZST69455Land Rover Discovery
PZ216GGHyundai Tuscon
Szczegółowy harmonogram strzelań
2020-09-01.
Seria Data Godz. Stanowisko, imię i nazwisko, klasa
Dwubój / Trójbój
seria 1 01-09 08:00 1. Sebastian Kostecki (KarabinHistorycznyOpen)
2. Rafał Sokołowski (KarabinHistorycznyOpen)
3. Wojciech ¦mierzchalski (KarabinHistorycznyOpen)
4. Konrad Żółtowski (KarabinHistorycznyOpen)
5. Wojciech Rej (KarabinHistorycznyOpen)
6. Piotr Kies (KarabinHistorycznyWojskowy)
7. Mariusz Wójcik (KarabinHistorycznyOpen)
8. Przemysław Szmyt (KarabinHistorycznyWojskowy)
seria 2 01-09 08:45 1. Jacek Wiecha (KarabinHistorycznyWojskowy)
2. Andrzej Najmrodzki (KarabinHistorycznyWojskowy)
3. Wojciech Suchomski (KarabinHistorycznyWojskowy)
4. Andrzej B±k (KarabinHistorycznyWojskowy)
5. Zenon Czajkowski (KarabinHistorycznyWojskowy)
6. Robert Lao (KarabinHistorycznyOpen)
7. Jakub Kli¶ (KarabinHistorycznyWojskowy)
8. Radosław Pilut (KarabinHistorycznyOpen)
seria 3 01-09 09:30 1. Jacek Wiecha (KarabinHistorycznyOpen)
2. Mirosław Moskalewicz (KarabinHistorycznyWojskowy)
3. Marcin Konkol (KarabinHistorycznyWojskowy)
4. Wojciech Marcewicz (KarabinHistorycznyOpen)
5. Mariusz Pańko (KarabinHistorycznyOpen)
6. Aleksandra Le¶niańska (KarabinHistorycznyOpen)
7. Lucjan Kalka (KarabinHistorycznyWojskowy)
8. Waldemar Król (KarabinHistorycznyOpen)
seria 4 01-09 10:15 1. Sebastian Kostecki (KarabinHistorycznyWojskowy)
2. Robert Lao (KarabinHistorycznyWojskowy)
3. Marcin Konkol (KarabinHistorycznyOpen)
4.  
5. Zenon Czajkowski (KarabinHistorycznyOpen)
6. Joerg Kuttnik (KarabinHistorycznyWojskowy)
7. Michał B±czyk (KarabinHistorycznyWojskowy)
8. Wojciech Zalewski (KarabinHistorycznyWojskowy)
seria 5 01-09 11:00 1. Wojciech WoĽniak (KarabinHistorycznyWojskowy)
2. Patryk Szymkowicz (KarabinHistorycznyWojskowy)
3. Wojciech Suchomski (KarabinHistorycznyOpen)
4. Sławomir Mlicki (KarabinHistorycznyWojskowy)
5. Mariusz Pańko (KarabinHistorycznyWojskowy)
6. Jeorg Kuttnik (KarabinHistorycznyOpen)
7. Witold Kaczmarek (KarabinHistorycznyOpen)
8. Tomasz Szopinski (KarabinHistorycznyWojskowy)
seria 6 01-09 11:45 1. Robert Libek (KarabinHistorycznyWojskowy)
2. Aleksandra Le¶niańska (KarabinHistorycznyWojskowy)
3. Bogdan Hrynowiecki (KarabinHistorycznyOpen)
4. Kamil Bania (KarabinHistorycznyWojskowy)
5.  
6.  
7.  
8.  
  01-09 12:30 zmiana długo¶ci osi
Konkurencja 1100 m
  01-09 12:45 zakończenie strzelania
Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów.


Informacja dla zawodników
2020-09-01.
 Zawodnik Klasa Dwubój / Trójbój 1100 m
data godz. seria tor data godz. seria tor
B±czyk Michał KarabinHistorycznyWojskowy 01-09 10:15 4 7      
B±k Andrzej KarabinHistorycznyWojskowy 01-09 08:45 2 4      
Bania Kamil KarabinHistorycznyWojskowy 01-09 11:45 6 4      
Czajkowski Zenon KarabinHistorycznyWojskowy 01-09 08:45 2 5      
Czajkowski Zenon KarabinHistorycznyOpen 01-09 10:15 4 5      
Hrynowiecki Bogdan KarabinHistorycznyOpen 01-09 11:45 6 3      
Kaczmarek Witold KarabinHistorycznyOpen 01-09 11:00 5 7      
Kalka Lucjan KarabinHistorycznyWojskowy 01-09 09:30 3 7      
Kies Piotr KarabinHistorycznyWojskowy 01-09 08:00 1 6      
Kli¶ Jakub KarabinHistorycznyWojskowy 01-09 08:45 2 7      
Konkol Marcin KarabinHistorycznyWojskowy 01-09 09:30 3 3      
Konkol Marcin KarabinHistorycznyOpen 01-09 10:15 4 3      
Kostecki Sebastian KarabinHistorycznyWojskowy 01-09 10:15 4 1      
Kostecki Sebastian KarabinHistorycznyOpen 01-09 08:00 1 1      
Król Waldemar KarabinHistorycznyOpen 01-09 09:30 3 8      
Kuttnik Jeorg KarabinHistorycznyOpen 01-09 11:00 5 6      
Kuttnik Joerg KarabinHistorycznyWojskowy 01-09 10:15 4 6      
Lao Robert KarabinHistorycznyWojskowy 01-09 10:15 4 2      
Lao Robert KarabinHistorycznyOpen 01-09 08:45 2 6      
Le¶niańska Aleksandra KarabinHistorycznyWojskowy 01-09 11:45 6 2      
Le¶niańska Aleksandra KarabinHistorycznyOpen 01-09 09:30 3 6      
Libek Robert KarabinHistorycznyWojskowy 01-09 11:45 6 1      
Marcewicz Wojciech KarabinHistorycznyOpen 01-09 09:30 3 4      
Mlicki Sławomir KarabinHistorycznyWojskowy 01-09 11:00 5 4      
Moskalewicz Mirosław KarabinHistorycznyWojskowy 01-09 09:30 3 2      
Najmrodzki Andrzej KarabinHistorycznyWojskowy 01-09 08:45 2 2      
Pańko Mariusz KarabinHistorycznyWojskowy 01-09 11:00 5 5      
Pańko Mariusz KarabinHistorycznyOpen 01-09 09:30 3 5      
Pilut Radosław KarabinHistorycznyOpen 01-09 08:45 2 8      
Rej Wojciech KarabinHistorycznyOpen 01-09 08:00 1 5      
¦mierzchalski Wojciech KarabinHistorycznyOpen 01-09 08:00 1 3      
Sokołowski Rafał KarabinHistorycznyOpen 01-09 08:00 1 2      
Suchomski Wojciech KarabinHistorycznyWojskowy 01-09 08:45 2 3      
Suchomski Wojciech KarabinHistorycznyOpen 01-09 11:00 5 3      
Szmyt Przemysław KarabinHistorycznyWojskowy 01-09 08:00 1 8      
Szopinski Tomasz KarabinHistorycznyWojskowy 01-09 11:00 5 8      
Szymkowicz Patryk KarabinHistorycznyWojskowy 01-09 11:00 5 2      
Wiecha Jacek KarabinHistorycznyWojskowy 01-09 08:45 2 1      
Wiecha Jacek KarabinHistorycznyOpen 01-09 09:30 3 1      
Wójcik Mariusz KarabinHistorycznyOpen 01-09 08:00 1 7      
WoĽniak Wojciech KarabinHistorycznyWojskowy 01-09 11:00 5 1      
Zalewski Wojciech KarabinHistorycznyWojskowy 01-09 10:15 4 8      
Żółtowski Konrad KarabinHistorycznyOpen 01-09 08:00 1 4      
Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów.