Lista startowa zawodów - klasa KarabinHistorycznyWojskowy & KarabinHistorycznyOpen 2020-09-01.
|
Imię i Nazwisko |
Broń i kaliber |
Klasa |
Stanowisko dwubój |
|
1. |
Michał B±czyk |
Carl Gustaf M96 6.5x55 |
KarabinHistorycznyWojskowy |
zm. 4 / st. 7 |
2. |
Andrzej B±k |
Lee Enfield .303 Brit |
KarabinHistorycznyWojskowy |
zm. 2 / st. 4 |
3. |
Kamil Bania |
CG96, 6,5SE |
KarabinHistorycznyWojskowy |
zm. 6 / st. 4 |
4. |
Zenon Czajkowski |
MAUZER |
KarabinHistorycznyWojskowy |
zm. 2 / st. 5 |
5. |
Zenon Czajkowski |
Huzgwarna |
KarabinHistorycznyOpen |
zm. 4 / st. 5 |
6. |
Bogdan Hrynowiecki |
Mauser 96 kal. 6,5x55 |
KarabinHistorycznyOpen |
zm. 6 / st. 3 |
7. |
Witold Kaczmarek |
6,5 55 |
KarabinHistorycznyOpen |
zm. 5 / st. 7 |
8. |
Lucjan Kalka |
Mauser M96 6,5x55 |
KarabinHistorycznyWojskowy |
zm. 3 / st. 7 |
9. |
Piotr Kies |
MAUSER 8X57 |
KarabinHistorycznyWojskowy |
zm. 1 / st. 6 |
10. |
Jakub Kli¶ |
Carl Gustaf M96 6.5x55 |
KarabinHistorycznyWojskowy |
zm. 2 / st. 7 |
11. |
Marcin Konkol |
schmidt-rubin G11 7,5x55 |
KarabinHistorycznyWojskowy |
zm. 3 / st. 3 |
12. |
Marcin Konkol |
schmidt-rubin k31 7,5x55 |
KarabinHistorycznyOpen |
zm. 4 / st. 3 |
13. |
Sebastian Kostecki |
Schultz Larsen 6,5x55 |
KarabinHistorycznyOpen |
zm. 1 / st. 1 |
14. |
Sebastian Kostecki |
Schmidt Rubin 7,5x55 |
KarabinHistorycznyWojskowy |
zm. 4 / st. 1 |
15. |
Waldemar Król |
CARL GUSTAF M96 |
KarabinHistorycznyOpen |
zm. 3 / st. 8 |
16. |
Jeorg Kuttnik |
Schmidt Rubin K31 7,5X55 |
KarabinHistorycznyOpen |
zm. 5 / st. 6 |
17. |
Joerg Kuttnik |
Carl Gustaf M96 6,5x55 |
KarabinHistorycznyWojskowy |
zm. 4 / st. 6 |
18. |
Robert Lao |
CARL GUSTAF M96 kal. 6,5x55 |
KarabinHistorycznyWojskowy |
zm. 4 / st. 2 |
19. |
Robert Lao |
CARL GUSTAF 6,5x55 |
KarabinHistorycznyOpen |
zm. 2 / st. 6 |
20. |
Aleksandra Le¶niańska |
HUSQUARNA 6.5x55 |
KarabinHistorycznyOpen |
zm. 3 / st. 6 |
21. |
Aleksandra Le¶niańska |
CARL GUSTAF 6,5x55 |
KarabinHistorycznyWojskowy |
zm. 6 / st. 2 |
22. |
Robert Libek |
Mosin M39, kaliber 7,62x54R |
KarabinHistorycznyWojskowy |
zm. 6 / st. 1 |
23. |
Wojciech Marcewicz |
Carl gustafs |
KarabinHistorycznyOpen |
zm. 3 / st. 4 |
24. |
Sławomir Mlicki |
Lee Enfield 303Brit |
KarabinHistorycznyWojskowy |
zm. 5 / st. 4 |
25. |
Mirosław Moskalewicz |
Schmidt Rubin 7,5x55 swis |
KarabinHistorycznyWojskowy |
zm. 3 / st. 2 |
26. |
Andrzej Najmrodzki |
Mauser 98 8x57JS |
KarabinHistorycznyWojskowy |
zm. 2 / st. 2 |
27. |
Mariusz Pańko |
Lee Enfield 303Br |
KarabinHistorycznyWojskowy |
zm. 5 / st. 5 |
28. |
Mariusz Pańko |
Lee Enfield 303Br |
KarabinHistorycznyOpen |
zm. 3 / st. 5 |
29. |
Radosław Pilut |
Krag Jorgensen M1930 kal. 6.5x55 |
KarabinHistorycznyOpen |
zm. 2 / st. 8 |
30. |
Wojciech Rej |
Carl Gustaws M63 |
KarabinHistorycznyOpen |
zm. 1 / st. 5 |
31. |
Wojciech ¦mierzchalski |
HUSQVARNA 6.5x55 |
KarabinHistorycznyOpen |
zm. 1 / st. 3 |
32. |
Rafał Sokołowski |
Carl Gustav 96 6,5x55 |
KarabinHistorycznyOpen |
zm. 1 / st. 2 |
33. |
Wojciech Suchomski |
MOSIN 7.62X54R |
KarabinHistorycznyWojskowy |
zm. 2 / st. 3 |
34. |
Wojciech Suchomski |
KRAG JORGENSEN 6.5X55SE |
KarabinHistorycznyOpen |
zm. 5 / st. 3 |
35. |
Przemysław Szmyt |
LEE EFILED 303 BRITISH |
KarabinHistorycznyWojskowy |
zm. 1 / st. 8 |
36. |
Tomasz Szopinski |
K31 7.5x55 |
KarabinHistorycznyWojskowy |
zm. 5 / st. 8 |
37. |
Patryk Szymkowicz |
Lee Enfield No. 4 Mk I .303 Brit |
KarabinHistorycznyWojskowy |
zm. 5 / st. 2 |
38. |
Jacek Wiecha |
Husqvarna 96 6,5x55 |
KarabinHistorycznyWojskowy |
zm. 2 / st. 1 |
39. |
Jacek Wiecha |
CARL GUSTAF 6,5x55 |
KarabinHistorycznyOpen |
zm. 3 / st. 1 |
40. |
Mariusz Wójcik |
CARL GUSTAFS 6,5x55 |
KarabinHistorycznyOpen |
zm. 1 / st. 7 |
41. |
Wojciech WoĽniak |
MOSIN 7,62X54R |
KarabinHistorycznyWojskowy |
zm. 5 / st. 1 |
42. |
Wojciech Zalewski |
Mosin 7,62x54R |
KarabinHistorycznyWojskowy |
zm. 4 / st. 8 |
43. |
Konrad Żółtowski |
m52 Schultz & Larsen 6,5 x 55 se |
KarabinHistorycznyOpen |
zm. 1 / st. 4 |
|
|
Szczegółowy harmonogram strzelań
2020-09-01.
Seria |
Data Godz. |
Stanowisko, imię i nazwisko, klasa |
Dwubój / Trójbój |
seria 1 |
01-09 08:00 |
1. Sebastian Kostecki (KarabinHistorycznyOpen)
2. Rafał Sokołowski (KarabinHistorycznyOpen)
3. Wojciech ¦mierzchalski (KarabinHistorycznyOpen)
4. Konrad Żółtowski (KarabinHistorycznyOpen)
|
5. Wojciech Rej (KarabinHistorycznyOpen)
6. Piotr Kies (KarabinHistorycznyWojskowy)
7. Mariusz Wójcik (KarabinHistorycznyOpen)
8. Przemysław Szmyt (KarabinHistorycznyWojskowy)
|
seria 2 |
01-09 08:45 |
1. Jacek Wiecha (KarabinHistorycznyWojskowy)
2. Andrzej Najmrodzki (KarabinHistorycznyWojskowy)
3. Wojciech Suchomski (KarabinHistorycznyWojskowy)
4. Andrzej B±k (KarabinHistorycznyWojskowy)
|
5. Zenon Czajkowski (KarabinHistorycznyWojskowy)
6. Robert Lao (KarabinHistorycznyOpen)
7. Jakub Kli¶ (KarabinHistorycznyWojskowy)
8. Radosław Pilut (KarabinHistorycznyOpen)
|
seria 3 |
01-09 09:30 |
1. Jacek Wiecha (KarabinHistorycznyOpen)
2. Mirosław Moskalewicz (KarabinHistorycznyWojskowy)
3. Marcin Konkol (KarabinHistorycznyWojskowy)
4. Wojciech Marcewicz (KarabinHistorycznyOpen)
|
5. Mariusz Pańko (KarabinHistorycznyOpen)
6. Aleksandra Le¶niańska (KarabinHistorycznyOpen)
7. Lucjan Kalka (KarabinHistorycznyWojskowy)
8. Waldemar Król (KarabinHistorycznyOpen)
|
seria 4 |
01-09 10:15 |
1. Sebastian Kostecki (KarabinHistorycznyWojskowy)
2. Robert Lao (KarabinHistorycznyWojskowy)
3. Marcin Konkol (KarabinHistorycznyOpen)
4.
|
5. Zenon Czajkowski (KarabinHistorycznyOpen)
6. Joerg Kuttnik (KarabinHistorycznyWojskowy)
7. Michał B±czyk (KarabinHistorycznyWojskowy)
8. Wojciech Zalewski (KarabinHistorycznyWojskowy)
|
seria 5 |
01-09 11:00 |
1. Wojciech WoĽniak (KarabinHistorycznyWojskowy)
2. Patryk Szymkowicz (KarabinHistorycznyWojskowy)
3. Wojciech Suchomski (KarabinHistorycznyOpen)
4. Sławomir Mlicki (KarabinHistorycznyWojskowy)
|
5. Mariusz Pańko (KarabinHistorycznyWojskowy)
6. Jeorg Kuttnik (KarabinHistorycznyOpen)
7. Witold Kaczmarek (KarabinHistorycznyOpen)
8. Tomasz Szopinski (KarabinHistorycznyWojskowy)
|
seria 6 |
01-09 11:45 |
1. Robert Libek (KarabinHistorycznyWojskowy)
2. Aleksandra Le¶niańska (KarabinHistorycznyWojskowy)
3. Bogdan Hrynowiecki (KarabinHistorycznyOpen)
4. Kamil Bania (KarabinHistorycznyWojskowy)
|
5.
6.
7.
8.
|
|
01-09 12:30 |
zmiana długo¶ci osi |
Konkurencja 1100 m |
|
01-09 12:45 |
zakończenie strzelania |
Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |
Informacja dla zawodników
2020-09-01.
Zawodnik |
Klasa |
Dwubój / Trójbój |
1100 m |
data godz. |
seria |
tor |
data godz. |
seria |
tor |
B±czyk Michał |
KarabinHistorycznyWojskowy |
01-09 10:15 |
4 |
7 |
|
|
|
B±k Andrzej |
KarabinHistorycznyWojskowy |
01-09 08:45 |
2 |
4 |
|
|
|
Bania Kamil |
KarabinHistorycznyWojskowy |
01-09 11:45 |
6 |
4 |
|
|
|
Czajkowski Zenon |
KarabinHistorycznyWojskowy |
01-09 08:45 |
2 |
5 |
|
|
|
Czajkowski Zenon |
KarabinHistorycznyOpen |
01-09 10:15 |
4 |
5 |
|
|
|
Hrynowiecki Bogdan |
KarabinHistorycznyOpen |
01-09 11:45 |
6 |
3 |
|
|
|
Kaczmarek Witold |
KarabinHistorycznyOpen |
01-09 11:00 |
5 |
7 |
|
|
|
Kalka Lucjan |
KarabinHistorycznyWojskowy |
01-09 09:30 |
3 |
7 |
|
|
|
Kies Piotr |
KarabinHistorycznyWojskowy |
01-09 08:00 |
1 |
6 |
|
|
|
Kli¶ Jakub |
KarabinHistorycznyWojskowy |
01-09 08:45 |
2 |
7 |
|
|
|
Konkol Marcin |
KarabinHistorycznyWojskowy |
01-09 09:30 |
3 |
3 |
|
|
|
Konkol Marcin |
KarabinHistorycznyOpen |
01-09 10:15 |
4 |
3 |
|
|
|
Kostecki Sebastian |
KarabinHistorycznyWojskowy |
01-09 10:15 |
4 |
1 |
|
|
|
Kostecki Sebastian |
KarabinHistorycznyOpen |
01-09 08:00 |
1 |
1 |
|
|
|
Król Waldemar |
KarabinHistorycznyOpen |
01-09 09:30 |
3 |
8 |
|
|
|
Kuttnik Jeorg |
KarabinHistorycznyOpen |
01-09 11:00 |
5 |
6 |
|
|
|
Kuttnik Joerg |
KarabinHistorycznyWojskowy |
01-09 10:15 |
4 |
6 |
|
|
|
Lao Robert |
KarabinHistorycznyWojskowy |
01-09 10:15 |
4 |
2 |
|
|
|
Lao Robert |
KarabinHistorycznyOpen |
01-09 08:45 |
2 |
6 |
|
|
|
Le¶niańska Aleksandra |
KarabinHistorycznyWojskowy |
01-09 11:45 |
6 |
2 |
|
|
|
Le¶niańska Aleksandra |
KarabinHistorycznyOpen |
01-09 09:30 |
3 |
6 |
|
|
|
Libek Robert |
KarabinHistorycznyWojskowy |
01-09 11:45 |
6 |
1 |
|
|
|
Marcewicz Wojciech |
KarabinHistorycznyOpen |
01-09 09:30 |
3 |
4 |
|
|
|
Mlicki Sławomir |
KarabinHistorycznyWojskowy |
01-09 11:00 |
5 |
4 |
|
|
|
Moskalewicz Mirosław |
KarabinHistorycznyWojskowy |
01-09 09:30 |
3 |
2 |
|
|
|
Najmrodzki Andrzej |
KarabinHistorycznyWojskowy |
01-09 08:45 |
2 |
2 |
|
|
|
Pańko Mariusz |
KarabinHistorycznyWojskowy |
01-09 11:00 |
5 |
5 |
|
|
|
Pańko Mariusz |
KarabinHistorycznyOpen |
01-09 09:30 |
3 |
5 |
|
|
|
Pilut Radosław |
KarabinHistorycznyOpen |
01-09 08:45 |
2 |
8 |
|
|
|
Rej Wojciech |
KarabinHistorycznyOpen |
01-09 08:00 |
1 |
5 |
|
|
|
¦mierzchalski Wojciech |
KarabinHistorycznyOpen |
01-09 08:00 |
1 |
3 |
|
|
|
Sokołowski Rafał |
KarabinHistorycznyOpen |
01-09 08:00 |
1 |
2 |
|
|
|
Suchomski Wojciech |
KarabinHistorycznyWojskowy |
01-09 08:45 |
2 |
3 |
|
|
|
Suchomski Wojciech |
KarabinHistorycznyOpen |
01-09 11:00 |
5 |
3 |
|
|
|
Szmyt Przemysław |
KarabinHistorycznyWojskowy |
01-09 08:00 |
1 |
8 |
|
|
|
Szopinski Tomasz |
KarabinHistorycznyWojskowy |
01-09 11:00 |
5 |
8 |
|
|
|
Szymkowicz Patryk |
KarabinHistorycznyWojskowy |
01-09 11:00 |
5 |
2 |
|
|
|
Wiecha Jacek |
KarabinHistorycznyWojskowy |
01-09 08:45 |
2 |
1 |
|
|
|
Wiecha Jacek |
KarabinHistorycznyOpen |
01-09 09:30 |
3 |
1 |
|
|
|
Wójcik Mariusz |
KarabinHistorycznyOpen |
01-09 08:00 |
1 |
7 |
|
|
|
WoĽniak Wojciech |
KarabinHistorycznyWojskowy |
01-09 11:00 |
5 |
1 |
|
|
|
Zalewski Wojciech |
KarabinHistorycznyWojskowy |
01-09 10:15 |
4 |
8 |
|
|
|
Żółtowski Konrad |
KarabinHistorycznyOpen |
01-09 08:00 |
1 |
4 |
|
|
|
Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |